Hakan Şükür İsyan Etti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür İsyan Etti

Cevap: Hakan Şükür İsyan Etti

Sühacığım kusura bakma mantıksız yorumlarım için ama bi zahmet milletin yaşından girip kendini haklı çıkarmaya çalışma.Hele milletin galatasaraylılığını ölçmeye,daha çok şey gördüğünü bildiğini,aklının daha çok şeye erdiğini iddia hiç etme.Unutma sendende büyükler var bu forumda.Bigün gelir onlarda sana aynı şeyi yaparsa anlarsın ne demek istediğimi.Ayrıca akıl yaşta değil baştadır gibide çok güzel bir laf vardır.ara sıra hatırla ;)

Ben doğru düzgün izlemediğim efsanelerimize saygısızlık yapmam bu birincisi...

İkincisi akıl yaşta değil baştadır sözünü gerçekten aklı başında insanlardan dinlemeyi tercih ederim, en azından Türkçe'yi güzel kullanan kendi seviyemde birinden duymayı tercih ederim. İlk iş olarak yurtdışı masterından başlayabilirsin Onur.

Ayrıca "Sühacığım" kelimesini kullanabilecek kadar samimiyetin yok benimle, olamaz da. Galatasaray yazarken de "büyük harf" ile başlaman gerekir hem özel isim olduğundan, hem de Galatasaray'a saygıdan dolayı...

Ben doğru düzgün izlemediğim efsanelerimize saygısızlık yapmam bu birincisi...

İkincisi akıl yaşta değil baştadır sözünü gerçekten aklı başında insanlardan dinlemeyi tercih ederim. Bana bu sözü en azından kendi seviyemde birinden duymayı tercih ederim. İlk iş olarak yurtdışı masterından başlayabilirsin Onur.

Ayrıca "Sühacığım" cümlesini kullanabilecek kadar samimiyetin yok benimle, olamaz da.

Statü farkı mı konuşalım şimdi burda :D komik olma

BUrda herkesin kimliği,statüsü eşittir GALATASARAY taraftarıdır

Egonu başka kişilere,başka yerlerde kullan burda ne bana ne de başkalarına söker şişmiş egon süha efendi(bu daha güzel olur herhalde)

Statü farkı mı konuşalım şimdi burda :D komik olma

BUrda herkesin kimliği,statüsü eşittir GALATASARAY taraftarıdır

Egonu başka kişilere,başka yerlerde kullan burda ne bana ne de başkalarına söker şişmiş egon süha efendi(bu daha güzel olur herhalde)

Onur, düzgün bir Türkçe ile yazmaya başladığında emin ol seninle tartışıcam ama dayanamıyorum daha fazla. Haksız olduğun konuyu bir de bozuk bir Türkçe ile dile getirince berbat bir durum ortaya çıkıyor.

Bu arada şişmiş ego dedin de, akıl yaşta değil baştadır sözünü bana söyleyebilecek en son insanlardansın, bunu anlatmak istemiştim.

Şimdi konunun özetini yazim

Burda kimse Hakan şükürün futbolculuğuna laf atmamıştır

Hakan şükür futbol anlamında KRALDIR.Olağanüstü bir topçudur TÜrk futbolunda

Dedikleride son derece doğrudur ve HAKLIDIR

Ancak bu tür konularda göstermiş olduğu hassasiyeti TÜRK futbolunun daha büyük sorunları içinde GÖSTERMELİDİR

Eğer burda konuşup daha önemli konularda susuyorsa bu açıklamaları samimiyetten uzaklaşır

Burdaki konuda bundan ibarettir

Konuyu çarpıtmak isteyen arkadaşların dümenine su taşımadan yazılanları doğru anlayalım.Saygılar

Onur, düzgün bir Türkçe ile yazmaya başladığında emin ol seninle tartışıcam ama dayanamıyorum daha fazla. Haksız olduğun konuyu bir de bozuk bir Türkçe ile dile getirince berbat bir durum ortaya çıkıyor.

Efendi egon öyle bir şişmişki biyerlerine dağları deviriyon.

O güzel Türkçende,çok kıymetli düşüncelerinde,çok önemli sosyal statünde senin olsun,sağlıcakla kal hemi :asd:

Şimdi konunun özetini yazim

Burda kimse Hakan şükürün futbolculuğuna laf atmamıştır

Hakan şükür futbol anlamında KRALDIR.Olağanüstü bir topçudur TÜrk futbolunda

Dedikleride son derece doğrudur ve HAKLIDIR

Ancak bu tür konularda göstermiş olduğu hassasiyeti TÜRK futbolunun daha büyük sorunları içinde GÖSTERMELİDİR

Eğer burda konuşup daha önemli konularda susuyorsa bu açıklamaları samimiyetten uzaklaşır

Burdaki konuda bundan ibarettir

Konuyu çarpıtmak isteyen arkadaşların dümenine su taşımadan yazılanları doğru anlayalım.Saygılar

Düzgün bir Türkçe ile anlatsan büyük harflere gerek kalmaz. İlkokul terk misin?

Siyasi görüşünden banane...

Söylediği haklı mı haklı...

İster x partili olsun y partili olsun...

doğru değişir mi...? değişmez...

Metin Oktay'a laf etmiyorsak her birimiz...

Ergün Penbe'ye ve G.Hagi'ye laf etmiyorsak Efsanemiz oldukları için...

Hakan Şükür'e de en azından sportif anlamda laf edemeyiz...!

Kral Haklı bu mevzuuda...

Hakan Sukur'un neden siyasete girmek istedigini hala anlamis degilim. Sen eski sporcusun, ne isin var siyasette? Turkiye futbol federasyonu baskani olsan olmaz mi sanki? Veya Galatasaray'da gorev alsan. Valla Hakan Sukur'u anlamak mumkun degil. Milletvekili oldun da ne oldu? Sanki bir yararin var.

Hakan Şükür'ü çok severim,ama söylediklerinide de çok doğru bulmuyorum. Orada sevilen bir oyuncu var ve insanlar gönüllü olarak kendi rızalarıyla gidip karşılıyorlar. Buna da karışamayız değil mi?

Ayrıca bazı arkadaşların da dediği gibi Hakan Şükür bundan sonra bana kesinlikle ahlak ve etiklk gibi ilkelerden bahsetmesin, dikkate almam. Şu şike sürecinde dut yemiş bülbül kesildi. Gerekenleri gerektiği şekilde söylemeliydi. Efsanelere başkalarının kuklası olmak yakışmaz.

Türk futbolu pisliğin hatta bokun içine batmış durumda.. Simge durumda dediğimiz efsane dediğimiz adam bu konularda tek laf etmiyor, kendisinden çıt çıkmıyor.. Hala gelmiş Galatasaray'a öyle veya böyle nasıl laf çakar, nasıl erdem ahlak dersi veririm derdine düşüyor..

Bu hastalık Hakan'a özel de değil, bizim camia kökten böyle.. Fener camiası ölümüne savunur, Bizim camia ölümüne eleştirir. İstersen ağzınla kuş tut..

Ben istanbul'da otursam ve müsait olsaydım kesinlikle de giderdim. Muslera'ya da selçuk'a da elmander'e de giderim çünkü seviyorum arkadaş.. Kimsenin de haddine düşmez eleştirmek.. Beyfendi önce oturduğu koltuğun hakkını versin, Kafamda ki o kral profilini 2-3 yılda yerle bir etti..

Haklısın kral ama Melo hak etti bu karşılamayı. sadece futbolu ile değil yaptırdığı aslan dövmesi mi dersin , küçük Melo ile Volkan'ı yere dizmesi mi dersin. Galatasaray'a ve taraftarına olan sevgisi mi dersin sempati olması mi dersin yoksa yatığı assist ve attığı goller mi dersin seç beyen , nerden bakarsan bak hak ediyor

Anlamaığım şey Hakan şike konusunda ne yapabilirdi ki?Şike soruşturmasında bakın İtalya'da bu işe milletvekilleri,başkanları vs karışmış mı bu işin içinde.Sadece başbakanları 'Şike davaları sonlana kadar İtalya ligine ara vermeyi düşünmeliler' şeklinde bi açıklama yapmıştı.Hakan şu anda orada Galatasaray'ın vekilliğini yapmıyor.Türk milletinin vekilliğini yapıyor.Ayrıca Hakan büyük ihtimalle spor bakanı olacak.Sonra da federesyon başkanı olur gibime geliyor.

Anlamaığım şey Hakan şike konusunda ne yapabilirdi ki?Şike soruşturmasında bakın İtalya'da bu işe milletvekilleri,başkanları vs karışmış mı bu işin içinde.Sadece başbakanları 'Şike davaları sonlana kadar İtalya ligine ara vermeyi düşünmeliler' şeklinde bi açıklama yapmıştı.Hakan şu anda orada Galatasaray'ın vekilliğini yapmıyor.Türk milletinin vekilliğini yapıyor.Ayrıca Hakan büyük ihtimalle spor bakanı olacak.Sonra da federesyon başkanı olur gibime geliyor.

Hakan rüzgar nereye esiyorsa oraya dönüyor olay bu.. Akp'ye biat etmiş durumda.. Sus dediler mi susuyor, konuş dediler mi konuşuyor..

O mecliste ki futbol konusunda en yetkin, en bilgili insan Hakan Şükür.. Bi keresinde chp'li muharrem ince bunu eleştirmiş süs bitkisi olmak için mi geldin buraya, neden bizi bilgilendirmiyorsun spor'da şiddet yasası hakkında demişti, hatırlıyorum.. Hakan'a bu konuda diyecek laf çokta eskinin hatırı var..

Üst Alt