Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi!

Manset olduk vallah her tarafta;

C7yBKGjXgAExiGl.jpg:large

Bu ikisi yakinda otomatikman zaten ihrac olacaklar cunku mahkemeden teror orgutu mensubu karari ciktiginda zaten dernekler kanunu hukmu geregi uyelikleri dusecek

burada iki gorus var

a) dersin ki oportunist ol, bunca kritik iste devlete yanasmisken 2 adam ve zaten ihrac olacak iki adam icin catismaya girme siyasetle

b) hayir sen siyasi baski ile karar alma ,mahkemede zaten eger mahkumiyetleri kesinlesirse cikarilacaklar ,eylemsiz kal taraf olma

burada kritik konu hakan sukur cunku siyasi irade arif ismail vs sallamaz ama hakan siyasi irade ile cemaat arasinda kaldiginda net taraf secmesinden sebep erdoganla en zitlasan kisi

zor bir karardi

Aslında mevzu şöyle. Öneri olarak mahkeme kararını bekleyelim bunun sonucunda otomatik atılıyor diye öneri sunuldu. Biz o topa girmeyelim vs.

Sonrasında Çetinçalı kongredeki en cesur hareketi yaparak hükümet hata yapıyor da bu iki oyuncu mu yapamıyor dedi.

İşi karıştırırsa Çetinçalı karıştırır, ki kariyeri de bitmiş olabilir.

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür~~~

Hakan Şükür‏ @hakansukur
Galatasaray Genel kurul kararina sonuna kadar saygili olacagimi söylemistim.Hepimiz İçin hayirli olsun.Duygulandim.
1f622.png

dursun özbeki ibra etmek ne kadar büyük hainlikse bu o kadar yerinde bi karar
recep-tayyip-erdogan-la-fethullah-gulen-karsilasabilir.jpg

erdogan-gulen.jpg

fethullah-gc3bclen-tayyip-erdoc49fan.jpg

ihsan-kalkavan-bank-asya.jpg

herkes haddini bilecek

biz bu resimleri gözlerine sokuyor muyuz

Memleketin genelinde olduğu gibi bizim genel kurulda da kafa gitmiş hacı ben bunu anlıyorum. Normal bir kafa yapısı alenen fetöcü olan Hakan ve Arif'in ihracına engel olup İzmir Marşı söylemez. Kimlere kalmış koskoca Galatasaray yazık.

Akp denen örgüt bir yandan, fetö denen örgüt bir yandan Mustafa Kemal Atatürk'e yanlamaya başladılar. Uzak durun lan!

Her şeyi geçtim bizim genel kurulda da ne idüğü belirsiz kime hizmet ettiği belirsiz tipler varmış onu görmüş olduk. Ama iyi güldürdüler akşam akşam sağolsunlar :D
Yav abi o malak tipler bir de Akp'lilere cahil,çomar falan der de kendileri resmen Ulu Önder Atatürk'ü,İzmir marşını hainlerle aynı eksene soktular
Bundan büyük cahillik örneği olamaz. Vatan hainleriyle Atatürk'ü İzmir marşını aynı yere sokmak nasıl bir aklın ürünü cidden çok tuhaf

Ya zaten akp'liler araştırmıyor,birilerinin paintten Atatürk'e karşı düzenlediği saçma iftiraları bile gerçek sanıyorlar

Bu hareketten sonra akplilerin ''Bak vatan hainleriyle Atatürk'ü aynı safa koyuyorlar,demekki o da hain'' düşüncelerini pekiştirirsin anca :)

Akp'lilerinkisi saçma bakış açısı olabilir ama genel kurul üyelerinin yaptıkları 1000 kat daha saçma bir hareketti.
Savunulacak hiç bir yanı yok

Atatürk neredeyse tek vatan hainini affetmemişken,Atatürkle onları yan yana getirmeye çalışmak skandal ötesi

Hakan Şükür‏ @hakansukur
Galatasaray Genel kurul kararina sonuna kadar saygili olacagimi söylemistim.Hepimiz İçin hayirli olsun.Duygulandim.
1f622.png

Kafasız hakan
Senin gibi golcü yok gelmedi.
Sana değer veren Galatasaray vardı, belki şimdi başka yerlerde olucaktın.
Hayatta başarılı olmak akıllı olabileceğin anlamına gelmiyo işte ne yazık ki.

dursun özbeki ibra etmek ne kadar büyük hainlikse bu o kadar yerinde bi karar
recep-tayyip-erdogan-la-fethullah-gulen-karsilasabilir.jpg

erdogan-gulen.jpg

fethullah-gc3bclen-tayyip-erdoc49fan.jpg

ihsan-kalkavan-bank-asya.jpg

herkes haddini bilecek

biz bu resimleri gözlerine sokuyor muyuz

RTE'de hesap vermeli çözüm süreci açılımdan dolayı feto'ya ''ne istedilerde vermedik'' demesinden dolayı falan

Hakan Şükür ve Arif Erdem'de ihraç edilmeliydi

Kötüyü niye bir diğer kötü ile aklamaya çalışalım ki saçma değil mi bu?

Hakan Şükür'ü çok severim ama, devir öyle bir devir ki artık.. Dursun'un işi zor, vergi konusunda bir sıkıntı çıkmaz umarım. Bunlara ters bir şey yaptığın zaman, misli ile karşılık geliyor. Bu işi ortası yok. Sen kolu kaptırmışsın, şu duruma bak şimdi. Uğraş dur. :) Umarım şu lise ile ayrıştırılır da, kulübü zengin birine satarlar.

Üst Alt