Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi!

fetö'nün siyasi ayağı bile daha çıkmamışken neden tarihimizin en büyük 3-4 futbolcusundan birini ihraç edelim? Son derece doğru karar.

Önce her şey iyice belli olsun,yargılansın.

Bu karar hükümet korkusu yüzünden eleştiriliyorsa bu ülkede katıksız faşizm vardır. Faşizme başkaldırı da Tevfik Fikret'ten kalmadır. Biatınızı da alın gidin !

C7yHttkVAAAJteI.jpg

Faşizmin doruklarını yaşıyoruz gibi geliyor bana.

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür~~~

Twitterda görüyorum, Galatasaray'ın vergi borçlarından korkanlar var. Devletin lutfunun(!) gazaba dönüşmesinden korkuyorlar. KHK ile Galatasaray'a kayyım atansın diyenler var. Siyasiler falan ateş püskürüyor. Utançverici.

Genel Kurul doğru karar almış. Kadir Çetinçalı'ya da selam olsun.

Zira sayın Aysal'ın hayal kırıklığı beni derinden yaraladı.
Aynen bende de büyük hayal kırıklığı yarattı. Adaylığını koysun seçilemesin sıkıntı yok lakin Galatasaray bu haldeyken aday olmayacağım demek sorumluluktan kaçmak demektir. Yaşı itibari ile gelmeyebilir ve gelmek zorunda da değil zaten lakin o zaman ümit vermeyeceksin. Duygularımızla oynandı resmen ve ben bunu unutmam.

Hükümet bence bir an önce nihai kararı vermeli.Aslında ihraç edilmemelerinin temel nedeni budur.Ondan sonra ihraç edilmezse zaten sıkıntı büyük.Ama şu var ki ihraç edeceklerdi mahkemesi mi var diyecek ki kendini yargıya karşı akla öyle çık karşıma şimdi hem rakiplere hem mevcut hükümete söz hakkı vermiş olduk.

Hem iki fetocunun uye olarak kalmasi kabul edildi

Hem de dursun ve yonetimi ibra edildi

Bir kez de iyi bir gelisme olsa surpriz olurdu zaten

Aynen bende de büyük hayal kırıklığı yarattı. Adaylığını koysun seçilemesin sıkıntı yok lakin Galatasaray bu haldeyken aday olmayacağım demek sorumluluktan kaçmak demektir. Yaşı itibari ile gelmeyebilir ve gelmek zorunda da değil zaten lakin o zaman ümit vermeyeceksin. Duygularımızla oynandı resmen ve ben bunu unutmam.

Bu hayal kırıklığını ancak avrupa futbolu ile unutabilirim sanıyorum.
Yakında bende AC Milan avatarımla olabilirim. :(

Son düzenleme:
Galatasaray tarihinde her daim kral olmaya devam edecektir bunu silebilecek bir güç yoktur ama kendisi ihraç edilmeliydi. ''Kandırıldık''diyenler de zamanında sorgulanmalıydı ama ülkenin durumu malum.
Vatana ihanetin affı olmaz.

Bu adamlar kaldı veya gitti.Bundan sonra bize yol su elektrik olarak ne şekilde döneceği önemli.Endişe edilmesi gereken asıl nokta bu bence

Üst Alt