Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi!

Ulan o arkasını dayadığı parti inşallah bugün genel kurulu izlemiştirde desteği keserler Dursun'a ortada kalır İnşallah

Aklımın yettiği dönemde en sevdiğim futbolcuların başında Hakan Şükür gelir. Ancak malum darbe girişiminin sonrasında bile açıkça FETÖ yandaşı tavır koyması affedilemez bir halt işlemektir. Büyük sporculuğu ayrı konu, zaten kendisininin pek zeki biri olmadığı kanaatimi DK sonrası ''Kıskananlar çatlasın'' saçmalığı gibi pek çok davranışıyla da pekiştirmiştir...

Yalnız endişe etmeyin, Galatasaray camiası FETÖ yahut başka herhangi bir din eksenli oluşumla bağdaştırılabilecek en son yapıdır bu ülkede; maaş karşılığı futbol oynayan birkaç futbolcunun Dünya görüşünden bağımsız bir mevzudur; siyasetin tepesindeki zat da dahil herkes farkındadır bunun; zaten o yüzden de bu kulübün iyiliğini samimi olarak hiçbir durumda istemez...

Dünya görüşünden bağımsız olarak, kulübe verdikleri hizmetler göz önünde bulundurulduğu için verilmiş bir karar olduğunu düşünüyorum, kamuoyu da böyle değerlendirecektir...

Arif Erdem' den söz etmedim. Futbolculuğunda (Koyunun olmadığı yerdeki Abdurrahman Çelebi' dir) ve sonrasında da pek kaale alınacak biri olarak görmemişimdir...

Tabi İzmir Marşı ayrı bir garabet oldu. Sanki AKP ye nazire yapılıyor da FETÖ çok Atatürkçü imiş, hangi beyinsiz düşündüyse?!...

Ben olsam ihrac lehinde oy verebilirdim. Ancak genel kurulu takdir ettim, bu donemde korkmadan iradelerini bu yonde kullandilar.

Izmir marsi dalgasi da hizla yayilacak yurdun her kosesine.

Izmir marsi ile toplantiya baslayabilirsin ama siyasi irade ile zitlasmani hakan ve arifin ihrac iptali sonrasinda yapman salakca bir tezat

cunku hayir dedigin irade karsisinda tarafmissin gibi gorunenler de fetocular oluyor

diger yandan eger siyasi gorus ve fetoya ayri ayri tepkili isen hakan arifi ihrac edeceksin ama ornegin erdoganin ismini de gidip stadyumdaki tabelalardan sileceksin mesela

fakat dikkat ediyorum forumda da bir fikir birligi yok hatta denk iki ayri goruste olanlar da,genel kurulda da ayni ikilemin olmasi cok normal

Doğru bir karar olmuş. KRAL HAKAN ŞÜKÜR'ün adını Galatasaray'dan silemezsiniz, sildirmeyiz!

58d6a98a40201120f0f7e986

Daha once bircok kez aday olmayacagim diyip sonra adaylik konusunda acik kapi biraktigi oldu. Ben yaptigi aciklamayi 'baskan olacagim sartlar henuz olusmadi' seklinde okuyorum. Biraz daha bekleyelim.

Hakkında o kadar eleştiri yapıldı cevap verebilirdi.
Bugün umutla bekledik.
Ben yine sabırlı davranıyorum ama hayal kırıklığına uğradım.

Hakan Şükür'ün twitter hesabına baktım beğenilerine hala FETO savunucusu tarzdaki bir sürü twiti falan beğenmiş

Zerre akıllanmamış bence hiç doğru karar olmadı

O savunduğu güruh darbeyi gerçekleştirseydi yapacağı ilk iş İran'a savaş açmak olurdu ve Türkiye dahil tüm bölge şuanda olduğundan çok daha kötü bir yöne gidecekti

Tamam güzel şeyler yaşattıda savunulacak yanı kalmadı ve bunu kendisi bu hale getirdi başkası değil.

Kluplerin disiplin kurullari hukuki durumdan bagimsiz kanaatle karar alabilirler ,bunu mahkemeden dondurmek ihrac edilenin zaten bir hakki cebindeki

bu yuzden ihrac dogru olurdu fakat bu durumda da kesin kez siyaset istedi bu sahsi attiniz olacakti

hep win win deriz ya , bu olay hakkaten lose lose bir durum

Hakkında o kadar eleştiri yapıldı cevap verebilirdi.
Bugün umutla bekledik.
Ben yine sabırlı davranıyorum ama hayal kırıklığına uğradım.

Cevap konusunda haklisin.

Baskanlik konusunda, insallah bana ihtiyac olmaz dedi baskan, acik kapi birakti. Mayis 2018'de dursun'un tekrar secilme ihtimalinin sifir oldugunu dusunuyorum. Hali hazirda gorunen guclu 1 aday da yok. Yani su an icin karamsarliga gerek olmadigi kanaatindeyim.

Burası bir spor kulübü siyasi parti değil, Hakan Şükür ve Arif genel kurul tarafından sporcu olarak değerlendirilmiştir, siyaset genel kurula taşınmamıştır, üyelerin kararına saygı duymak gerekir, zira konjonktüre göre karar vermemek gerekiyor bugün bunları at yarın devran döner başkalarını at şeklinde koca kulüp yönetilemez.

TaPaTaLk

Stratejik olarak yanlis yorumluyorum bu karari.

Ancak insani olarak inanilmaz mutlu oldum ve gurur duydum genel kurulumuz ile bugün. (Ibra´ya ragmen)

Siyasetin üzerinde degerler vardir.

Suç kanıtlana kadar suçsuzun diyor Gökmen Özdenak. Aylardır kaç tane mahsun kişi içerde olduğundan haberdar değildir herhalde.

Üst Alt