Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde kafa yarmanın cezası paha biçilemez - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde kafa yarmanın cezası paha biçilemez

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası Bakalım Kaç Maç? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

Yazık(lar) olsun..

Bu Federasyon ve Mhk'ya..

Cevap: HAKEMİN KAFASINI YARMANIN CEZASI BAKALIM KAÇ MAÇ? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

Sana cevap olarak birşeyler yazmamak için kaç gündür kendimi tuttum fakat sen hala buralarda dolaşıp hiç üstüne vazife olmayan konulara yorumlar yapıp üstüne birde "objektif fenerli" tanımlamasıyla kendince konuları bağlıyor buradakileri objektif olmamakla gözü dönmekle suçluyorsun. Aksine Galatasaray taraftarı fazla objektif ve asil olduğu için senin gibiler buralarda hakarete uğramadan gezebiliyor buda yetmezmiş gibi baskın basanındır mantığıyla üstede çıkabiliyor.

Sende bahsettiğin kadar objektiflik olsa burada "düzgün bir hakem yönetimiyle bu maç böyle olmazdı" diyebiliyor, ve buralarda takılmak yerine bir fenerbahçe forumunda "evet kazandık ama takımımız niçin korkak bir dizilişle sahaya sürüldü bunu kabul etmiyorum" gibi konularda yorumlarını yapıyor enerjini oralara sarfediyor olurdun.

Oysaki sen antu gibi işi gücü rakibine küfretmek olmayan, rakibi hakkında objektif en küçük birşey söyleyen bir renkdaşına hakaretlerle saldırılmayan bu forumun demokratikliğinden ve hoşgörüsünden faydalanıp aklınca takımını haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Çünkü içine sindiremedin, bu sefer çok göze battı hak yemeleriniz biraz huzursuz oldun. Yalanlarınıza bu sefer bazılarınız kendiniz bile inanamadınız.

Ama sen "objetif bir fenerli" olmaktan çok uzaktasın sevgi, barış, kardeşlik söylemlerinle işi noktalayıp tatlıya bağlamak gibi bir hayalin içindesin çünkü kazandınız kemik kırarak, ofsayt golüne sevinerek, haksız penaltıyla emek çalarak kazandınız. Kıs kıs gülüyorsun içinden oh oh diyorsun ama Sami Yende olay çıkmasın gerginlik büyümesin telaşıyla kuzu kılığıyla kurtluğunu gizleyerek buralarda dolanıyorsun. Birde aşırı olanın Galatasaray taraftarı olduğunu, sizlerinse hep yangına çakmağı ilk çakanlar olmayıp işi bizler durduk yere çıldırıyormuşuz havasına sokma telaşındasın.

Seninde tahmin ettiğin üzere Sami Yende olayın kralı çıkacaktır çünkü artık ortada nur topu gibi emsal teşkil edebilecek haksızlığın daniskası bir karar var. Hatta işin boyutu bacak kırmalara kadar gidecektir çünkü işi bu seviyelere kadar da getirdiniz. Hatta hatta artık kafası yarılan bir hakem bile maçı tatilde edemiyeceği için birçok futbolcunuzun kafası da yarılacaktır, hakem küfre madde fırlatmaya kafa yarmaya anons bile yapamayacağı, kendisine madde teslim eden oyuncunuza sarıyı basacağı için 90 dakika çekilecek futbol dışı çileden maalesef sizi kimseler kurtaramayacak. Ve sana naçizane tavsiyem oraya gidip maçı izlemeye kalkmaman sevdiklerininde gitmesine izin vermemendir. Çünkü büyük bir infialle karşılaşmanız olasıdır. Yapılanların yanınıza kar kalacağını sanmanız normal çünkü hep böyle oldu ve kollandınız ama artık çıta birhayli aşıldı medyası, federasyonu, MHK başkanı, hakemi, kemik kıran koala gibi bacağa yağışan topçusuyla olayı sirke çevirdiniz bizi akıldan mantıktan uzaklaştrdınız ve yettiniz artık.

Maalesef yapılanların karşılığının misliyle verilmesinden başka bir çare yok çünkü sizin utanmaz arlanmaz haktanımaz ittifakınız karşısında bizim yalnızca yüreğimiz ve kendimiz varız. Çünkü bizi haksızlıktan koruyan bir adalet yok bunu sen anlayamazsın çünkü hiçbirzaman hakkı yenmek nedir doğru olmak ne kadar zordur bilemezsin çünkü hakkı kolayca yenilebilen bir kulübünün mensubu değilsin. Asillikte doğrulukta artık biryere kadar...

himm. sen alternatif bir gerceklikte mi seyrediyorsun birader? yazdiklarina hic girmiyorum, ama sunu bilesin guzel kardesim, burada senin sayende degil, sana ragmen yazabiliyorum. ama durma, aynen devam.

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası Bakalım Kaç Maç? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

Evet bedelleri öğrendik. Kafa yarma 2 maçmış. Eğer 1 maça inerse,

ASY'e Bünyamin'i istiyorum. Maç öncesi kafasının orta yerini güzelce yarsınlar ve tüm hatalı kararlar lehimize olsun.

fb maçında yardımsını telef ettiler. Korkudan Ofsayt golü verdi. penaltı yarattı. Emre'yi atamadı. Baroni nin tokatını göremedi. GS de herkesi sindirdi faüllerle ezdi. vsvs..

Ali Sami Yen'i heyecanla beklicem.

Evet bedelleri öğrendik. Kafa yarma 2 maçmış. Eğer 1 maça inerse,

ASY'e Bünyamin'i istiyorum. Maç öncesi kafasının orta yerini güzelce yarsınlar ve tüm hatalı kararlar lehimize olsun.

fb maçında yardımsını telef ettiler. Korkudan Ofsayt golü verdi. penaltı yarattı. Emre'yi atamadı. Baroni nin tokatını göremedi. GS de herkesi sindirdi faüllerle ezdi. vsvs..

Ali Sami Yen'i heyecanla beklicem.

cidden merak ediyorum - asy'deki olayli galatasaray - fenerbahce macinda galatasaray 4 mac ceza almisti (bes mac olmasinin sebebi onceki maclarda edilen kufurle alakaliydi). o maca dort ceza verildiyse gercekten bu mac icin sence kac mac olmaliydi?

cidden merak ediyorum - asy'deki olayli galatasaray - fenerbahce macinda galatasaray 4 mac ceza almisti (bes mac olmasinin sebebi onceki maclarda edilen kufurle alakaliydi). o maca dort ceza verildiyse gercekten bu mac icin sence kac mac olmaliydi?

4;)

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde yarmanın cezası paha biçilemez

avrupa yakasi 1500 sise su 4 mac ...anadolu yakasi 4 sise 2 mac...

Cevap: HAKEMİN KAFASINI YARMANIN CEZASI BAKALIM KAÇ MAÇ? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

Milan Baros'un sağ ayak tarak kemiğinde iki kırık olduğu ve 2 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Kusura bakma ben yazılanların yalancısıyım...

Yani, kusura bakma ben de biraz bağırır gibi agresif yazmışım yazıyı. Ancak, gidip her sol yazanı düzeltiyorum. Resmi sitede sol yazıyor. Pozisyonda darbeler sol ayağa, öyle doğru dürüst ters basma olayı falan bile yokken sağ ayağının kırılmış olmasına inanıverilmesi garip geldi bana o gün. Bir kere daha görünce sağ yazanı kendimi kaybetmişim. Dediğim gibi pozisyonu dikkatli izlerseniz Emre'nin dizi Baros'un yerdeki sol ayağına geliyor. Kırılma anının da o olduğunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok.

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde kafa yarmanın cezası paha biçi

yaaa bu kuşların ne isi var burda :D

iyice hayvanat bahcesi oldu burası :D

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde kafa yarmanın cezası paha biçi

Beter Olsunlar. Beni bile çileden çıkaran bir çirkeflik ve hakem katliamı vardı o gün..

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde yarmanın cezası paha biçilemez

Dua edin hakem oyuna devam etti,etmeseydi 3-0 hükmen mağlup olacaktınız. Ayrıca emin misin 4 şişe olduğundan,hakemin kafasını sence plastik bardakmı kırdı? ,gerçi tabi siz onların bizim attığımızı varsıyıyorsunuz fizik kurallarını hiçe sayarak, votka şişeleri ,sumo güreşçisi carlosu,baroninin yumruğunu,kazımın amigoluğunu,gökhanın boğaz sıkmasını tekrar hatırlatırım.

2 maç ceza hiçbir şekilde hafifletilmezse beni beklentimin üstünde yine. Tamam benim inancım 3 maç olmalıydı ama ona en yakın ceza verilmiş, Bilica'nın da 3 maç cezası benim için beklenmedik oldu. Ancak şu da belli ki, Bilica ceza olarak onları en az etkileyecek isim. Zaten Deivid dışında bir yabancılarını daha kulübeye çekmek zorundalar ve bu sıklıkla Bilica oluyordu. Yerine hazır durumda alternatifi de var. Yani en zararsız isim aldı cezayı. Onları daha fazla etkileyecek iki isim olan Bilica'dan daha suçlu durumdaki Baroni'nin ve Elano'nun ensesini sıkan Gökhan'ın ceza almaları için birşeyler yapılması lazım, onlar da hakettikleri cezayı alırlarsa, ki verilenlerle kıyaslanırsa Baroni 3 maç, Gökhan 1-2 maç almalı.

Yarın Haldun üstünel 13.00'da basın toplantısı yapacakmış. Tam olarak neler söylenecek bilmiyorum, Üstünel seçildiğine göre sadece Federasyon'a değil bizim intikam yemini eden taraftarımız da sükunete davet edilecek olabilir. Ancak önemli olan sanıyorum bu maçtan sonra sesimizi çıkarmaya karar verdik yönetim olarak.

[Tabi, Üstünel yine ters köşe yapar transfer açıklarsa bilemem :p ]

Moderatörlere de sesleniyorum. Derbiden önce buraya düzenli girmeme rağmen benim bildiğim 2 Fenerli yazar vardı. Derbiden beri objektiflik iddiasında yazmaya başlayan 10'dan fazla "yeni üye" Fenerli peydahlanmış. Derbilerden sonra (kazanmak/kaybetmek farketmez) buranıın üye alımını 1 haftalığına falan kapatsak. Saçma sapan konuşacaklar gelmese. O anki gazla üye olmak isteyecek Fenerbahçeliler merak etmesinler içimizde zaten yer alan Fenerbahçeliler ile medeni şekilde tartışırız biz. 1 hafta sonra hala hevesli olan Fenerbahçelilere de kapımız açık olur. Objektif tartışmayı çok isteyen 1 hafta sonra da gelir yani. Ama, derbi günü ve sonraki günlerde gelenlerin %90'ının tahrik etmeye, sinirlendirmeye falan geldiği çok açık.

Bizim stad da hakemin kafası yarılmadı, siz hala konuşuyorsunuz. Kameramana vodka şişesi atıldı, hala kuş olduğunuzu kanıtlamak için ötüyorsunuz. Daha önce de teknik direktörümüzün kafası yarılmıştı. Stadınızda kan akıyor, bizim staddaki gibi su değil. Bu kadar kasıp kendinizi yormayın masum görünmek için.

Moderatörlere de sesleniyorum. Derbiden önce buraya düzenli girmeme rağmen benim bildiğim 2 Fenerli yazar vardı. Derbiden beri objektiflik iddiasında yazmaya başlayan 10'dan fazla "yeni üye" Fenerli peydahlanmış. Derbilerden sonra (kazanmak/kaybetmek farketmez) buranıın üye alımını 1 haftalığına falan kapatsak. Saçma sapan konuşacaklar gelmese. O anki gazla üye olmak isteyecek Fenerbahçeliler merak etmesinler içimizde zaten yer alan Fenerbahçeliler ile medeni şekilde tartışırız biz. 1 hafta sonra hala hevesli olan Fenerbahçelilere de kapımız açık olur. Objektif tartışmayı çok isteyen 1 hafta sonra da gelir yani. Ama, derbi günü ve sonraki günlerde gelenlerin %90'ının tahrik etmeye, sinirlendirmeye falan geldiği çok açık.

Bence de. Biz Galatasaray ailesi olarak takımımız hakkında görüş belirtmek için kullanıyoruz bu forumu. Başkalarıyla tartışmak amacında olsak bir çok yer var bunu yapacak.

Öyle .... Böyle ....

en az 3 maç saha kapatma cezası gelmeliydi karşı yakaspor'a. bilica denen domuz gribi enfektörü tipli polimeraz kafa'nın da 5 maç ceza alması, baroni uzaylısının 3 maç ceza alması, koyun kazım'ın 1 maç ceza alması + karşı yakaspor kulübü yönetiminin şiddet'i teşvik etmekten dolayı en az 100.000 €uro para cezasına çarptırılması gerekirdi.

Ben şunu diyorum;

27.HAFTA'DA

ALİ SAMİ YEN CEHENNEMİN'DE BULUŞMAK ÜZERE...

''ATEŞ SENİ ÇAĞIRIYOR !!!''

Üst Alt