Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde kafa yarmanın cezası paha biçilemez - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde kafa yarmanın cezası paha biçilemez

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası Bakalım Kaç Maç? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

ayhan gardaş acmısın ???? :D :D

Muhabbet_Ku_Yemi_500_Gr_en_ucuz____muhabbet_ku___yemi_500_gr__601.jpg

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası Bakalım Kaç Maç? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

Hayııııır!!!! amacı seviyeli sohbet!!!!

:redface:

Bosverelim onu, zaten IQ'su belli.. Sevgili Hayri Cund'un lafi vardir: Yarim kromosom.. :boohoo:

Çakir efendi buyur sana Arzu adli renkdasimin alintisini göstereyim sana:

ekşi sözlükte barko pasa nickli yazdığı yazı...

Alıntı:

galatasaray tribününden değil fenerbahçe tribününden atılan pet şişeyle yaralanan adam. lan mal mısınız bi araştırın. o gün deplasman tribününde bize su verilmedi su satışı yapılmadı. susuzluktan insanlar tuvaletin musluklarına gitti ama musluklardan bile su akmıyodu hiç. ne suyu tribünde sıvı namına bi bok yoktu adamı ayar etmeyin. olsa bile deplasman tribününü kapatan fileler yüzünden hiçbir şey dışarı çıkmıyor. taraftar kafesteymiş hissi yaşıyor. nereye galatasaray tribünü atmış biraz insaf, biraz akıl mantık.

ve birsey daha yazmadan önce sünü izle sonra guzelcene sohbet ederiz seninle:

Ligtv.com.tr - VideoHaber - Keita'yı G.Saraylılar mı sakatladı?

Haydi saygideger uçabilen kardesim.. izle

Keita'nın gözünün acıdığı pozisyonda atılan su şişesinin Gs tirübünlerinden atıldığı iddaası sizce doğru mu?

Onun doğru olmadığını angutlar bile kabul etti artık , ilk görüntülere göre öyle görünüyordu ancak bariz onların migros tribününden atılmış . Ordan tutturamayınca bu sefer geldi mi gelmedi mi muhabbetine çevirmişler.

Keita nın isyanının sebebi çok açık tabi anlayana ,Maça giden arkadaşların dediğine göre o pozisyondan öncede atılanlar yüzünden Keita serzenişte bulunuyor ama kimse sallamıyor. o şişeden sonrada adam çıldırıyor haklı olarak

edit...

veya

edit...

HD görüntü istersen burdan indirebilirsin... İzleyin bakalım bu İDDAA ne kadar doğru?

Tabiki Gs taraftarının amacı Keita değildi, su şişesini direkt Keita'ya atmadı... Su şişesi atıldığında yan hakemin nerede olduğunu bir bakın... Tabiki Keita'nın hemen arkasında... Yani;

atılan su şişesi yan hakeme niyet, Keita'ta kısmet olmuş gibi görünüyor... :)

YouTube - Antunun Rezili�i

Sende bunu izle...

-2004’teki olayın kahramanı Roma. İtalyan takımının Dinamo Kiev ile yaptığı maçta tribünden atılan yabancı madde ile hakem Anders Frisk’in kafası yarıldı. Dinamo Kiev’in 1-0 önde olduğu maç tatil edildi. Karar: Roma’ya hükmen yenilgi ve sadece 2 maç saha kapatma.

Bence eğer ceza verlmezse hakemleri sindirmek tırsıtmak için herşey yapılabilir.

Hatta maçtan önce sahada Baroni ve Emre ye küfürler veya tahrik edici hareketler şart gibi geliyor.

Aynı stresi sıkıntıyı yaşasınlar.

Onu bunu bilmem ama artık savaş başladığına göre 27. haftada fenerliler Ali Sami Yen'den dayak yemeden çıkamayacak...Bize yapılanların karşılığını fazlasıyla alacaklar, bundan kaçış yok..O haftadan sonra kalan maçları seyircisiz de oynasak şampiyon oluruz önemli değil ama hakettiklerini alacaklar federasyon vermese de cezası kesilecek..

Senin derdin belli provakasyon yapıp durma

provakasyon yaptığım bırak 1 mesajı, 1 cümle göstersene... Başı işinize gelmeyen şeylerin hepsini provakasyon olarak algılıyorsanız o sizin sorununuz...

Hayııııır!!!! amacı seviyeli sohbet!!!!

:redface:

Bak, bilen ne güzel biliyor... :)

tüü tü tüüü Maşşallah, Allah(cc) nazardan saklasın...

ayhan gardaş acmısın ???? :D :D

Muhabbet_Ku_Yemi_500_Gr_en_ucuz____muhabbet_ku___yemi_500_gr__601.jpg

Eyvallah, düşüncen için sağoalsın; ama tokum necati gardaş... ;)

Bosverelim onu, zaten IQ'su belli.. Sevgili Hayri Cund'un lafi vardir: Yarim kromosom.. :boohoo:

Çakir efendi buyur sana Arzu adli renkdasimin alintisini göstereyim sana:

ekşi sözlükte barko pasa nickli yazdığı yazı...

Alıntı:

galatasaray tribününden değil fenerbahçe tribününden atılan pet şişeyle yaralanan adam. lan mal mısınız bi araştırın. o gün deplasman tribününde bize su verilmedi su satışı yapılmadı. susuzluktan insanlar tuvaletin musluklarına gitti ama musluklardan bile su akmıyodu hiç. ne suyu tribünde sıvı namına bi bok yoktu adamı ayar etmeyin. olsa bile deplasman tribününü kapatan fileler yüzünden hiçbir şey dışarı çıkmıyor. taraftar kafesteymiş hissi yaşıyor. nereye galatasaray tribünü atmış biraz insaf, biraz akıl mantık.

ve birsey daha yazmadan önce sünü izle sonra guzelcene sohbet ederiz seninle:

Ligtv.com.tr - VideoHaber - Keita'yı G.Saraylılar mı sakatladı?

Haydi saygideger uçabilen kardesim.. izle

1-) Ben size dedim mi siz attınız, sadece bu iddaaya ne diyorsunuz diye sordum?

2-) Biz malmıyız kendi oyuncumuza su şişesi atalım diyen arakdaşlara da yan hakemin de orda olduğunu siz atsanız hedefin illa Keita olamayabileceğini belirttim...

3-) Nedir bu klasik SUÇLU gibi hemen savunmaya geçmek. İftira, hakaret mesajları yazmak... :D Bi arkadaş (Reyhan Türkgeldi) benim yazdıklarıma karşılık link vermiş ve ne güzel sen de bunu izle diye yazmış; ama bende açılmıyor...

Ya o filelerden su şişesi geçebileceğine inananlar ancak angut olabilir sen de o klasmana dahilsin zaten

sen önce benim yazdıklarımı bi anla, sonra gel bana cevap yaz...

sağol; ama youtube açılmıyor... :confused:

Herkese cevap vererek çok güzel yapıyorsun bu işi zaten ;)

1-) Ben size dedim mi siz attınız, sadece bu iddaaya ne diyorsunuz diye sordum?

2-) Biz malmıyız kendi oyuncumuza su şişesi atalım diyen arakdaşlara da yan hakemin de orda olduğunu siz atsanız hedefin illa Keita olamayabileceğini belirttim...

3-) Nedir bu klasik SUÇLU gibi hemen savunmaya geçmek. İftira, hakaret mesajları yazmak... :D Bi arkadaş (Reyhan Türkgeldi) benim yazdıklarıma karşılık link vermiş ve ne güzel sen de bunu izle diye yazmış; ama bende açılmıyor...

sen önce benim yazdıklarımı bi anla, sonra gel bana cevap yaz...

1) Bende senin verdigin iddaa'ya cevap verdim arkadas.. sorun ne?

2) olabilir, o beni ilgilendirmez, çunku ben oyle birsey demedim..

3) Suçlu gibi hemen savunmakmi? Senin amacin ne? Hem diyorsun 'bu iddaaya ne diyorsun' fikrimi paylasinca, buldugum bilgileri sana gösterdigimde 'neden suçlu gibi savunuyorsun' diye soruyorsun.. Hey Allahim.. Kardes senin aklin nerede fikrin nerede? Herkese cevap vermeye çalisiyorsun, ama yazdiklarimiza dogru duzgun karsilik vermiyorsun, sadece provoke etmeye, insani sinir etmeye çalisiyorsun.. çok ayip..

Benim yolladigimi açamiyorsunda, youtube'u açamiyorsunda ne konusuyorsun ozaman? Önce izle gör, ondan sonra konus.

Ve son olarak benim dediklerimi anla, sonra gel bana cevap yaz diyorsun. Ben senin dedigini anlayamiyorum çunku yazdiklarinin hepsi saçma sapan seyler. Ortaya bir iddaa atiyorsun, insanlarin fikrini soruyorum diyorsun. Insanlar sana birsey yazdiginda içinden isine gelmeyen birsey seçip diger seyleri görmezden geliyorsun. Böyle birisiyle tartisilmaz, sabaha kadar ayni seyin üzerinde dönüp dönüp durur..

Dogru düzgün cevap yazaksan yaz, yine ayni saçmaliklara devam edeceksen çik git kimseyle tartisma insanin sabrini zorlama.. benden sana tavsiye .. :)

Hem diyorsun 'bu iddaaya ne diyorsun' fikrimi paylasinca, buldugum bilgileri sana gösterdigimde 'neden suçlu gibi savunuyorsun' diye soruyorsun.. Hey Allahim.. Kardes senin aklin nerede fikrin nerede? Herkese cevap vermeye çalisiyorsun, ama yazdiklarimiza dogru duzgun karsilik vermiyorsun, sadece provoke etmeye, insani sinir etmeye çalisiyorsun.. çok ayip..

Benim yolladigimi açamiyorsunda, youtube'u açamiyorsunda ne konusuyorsun ozaman? Önce izle gör, ondan sonra konus.

Dogru düzgün cevap yazaksan yaz, yine ayni saçmaliklara devam edeceksen çik git kimseyle tartisma insanin sabrini zorlama.. benden sana tavsiye .. :)

benim yazdıklarıma karşı bir şey yazmana, ispat etmene tabiki bişey demem, benim garibime giden yazma şeklin, bana göre hitap tarzın yanlış... Ben burda herşey yazdığım hakaratpari, aşağılayacı cevap mı vereceksiniz?

Kimsenin sabrını zorlamak, milleti sinirlendirmek, kendime küfür ettirme gibi bir derdim olmadı...

Bu zamana kadar hep Fenerbahçelilerin buraya gelip fikirlerini savunmasını,bilgi paylaşmasını hep destekledim ama bu kadarıda fazla !

Arkadaş,madem takımını savunacaksın,git antu'da savun tartış bize bi'şeyler ispatlamak zorunda değilsin.Biz neyin ne olduğunu senden daha iyi biliyoruz.Ses bombası atıp,teknik direktörümüzün alnını yaranların buraya gelip,mülâim taraftar rolü yapmasını kaldırmamızı bekleme..

Konuya dönecek olursak,bu kadar olaya rağmen saha kapatma cezası almazsa,Ali Sami Yen de yapacaklarımızdan sorumlu tutulamayız.

benim yazdıklarıma karşı bir şey yazmana, ispat etmene tabiki bişey demem, benim garibime giden yazma şeklin, bana göre hitap tarzın yanlış... Ben burda herşey yazdığım hakaratpari, aşağılayacı cevap mı vereceksiniz?

Kimsenin sabrını zorlamak, milleti sinirlendirmek, kendime küfür ettirme gibi bir derdim olmadı...

Ee tabiiki bizimde bir sinirimiz var demi.. ben sana karsilik veriyorum, sen sadece bir 'gulucuk' geri yolluyorsun. Buda benimle alay ediyormussun gibi geldi.. sadece bana degil, sana cevap veren renkdaslarimada. Bir fenerli olarak aramiza kabul ettik seni, ama seninde dikkatli olman lazim.. Ta ki sen öyle gulucuk yollayana kadar bu topicte sana kimse hakaret edmedi demi?

Ozaman iddaa ettigin olayin hakkinda devam edelim. Önceden yazdigim mesajda'da yaziyorduki.. (Iste asil bunlara karsilik vermen lazim).. Galatasarayli taraftarlarin bulundugu yerin önunde ag var, ve oradan asla birsey geçemez. Fenerli taraftar ellindeki su kuçuk mesalelerden birini firlatiyor, ve tele takiliyor. Yani oradan pet sisenin geçmesi imkansiz... (Gönderdigim linkte'de açik ve net gözüküyor, sen ne yazikki izleyemiyorsun)

Onu geç, orada olan bir taraftarin yazisinida gönderdim sana. orasinida oku istersen

Peki sen iddaani nasil olarak ispatlayabilirsin?

Ee tabiiki bizimde bir sinirimiz var demi.. ben sana karsilik veriyorum, sen sadece bir 'gulucuk' geri yolluyorsun. Buda benimle alay ediyormussun gibi geldi.. sadece bana degil, sana cevap veren renkdaslarimada. Bir fenerli olarak aramiza kabul ettik seni, ama seninde dikkatli olman lazim.. Ta ki sen öyle gulucuk yollayana kadar bu topicte sana kimse hakaret edmedi demi?

Ozaman iddaa ettigin olayin hakkinda devam edelim. Önceden yazdigim mesajda'da yaziyorduki.. (Iste asil bunlara karsilik vermen lazim).. Galatasarayli taraftarlarin bulundugu yerin önunde ag var, ve oradan asla birsey geçemez. Fenerli taraftar ellindeki su kuçuk mesalelerden birini firlatiyor, ve tele takiliyor. Yani oradan pet sisenin geçmesi imkansiz... (Gönderdigim linkte'de açik ve net gözüküyor, sen ne yazikki izleyemiyorsun)

Onu geç, orada olan bir taraftarin yazisinida gönderdim sana. orasinida oku istersen

Peki sen iddaani nasil olarak ispatlayabilirsin?

o gülücük attığım mesajı yazıp yazıp sildim ve sadece gülücük yolladım... O bölümde kendi mesajını bi okur musun?

Gs seyircisinin üzerlerinde koruyucu ağ olduğunu biliyordum; ama önlerinde de ağ olduğundan haberim yoktu...

Gs seyircilerinin önlerinde Barcelona'nın kendi seyircisini sert şutlardan korumak amaçlı koyduğugibi ağ var mıydı?

Bu zamana kadar hep Fenerbahçelilerin buraya gelip fikirlerini savunmasını,bilgi paylaşmasını hep destekledim ama bu kadarıda fazla !

Arkadaş,madem takımını savunacaksın,git antu'da savun tartış bize bi'şeyler ispatlamak zorunda değilsin.Biz neyin ne olduğunu senden daha iyi biliyoruz.Ses bombası atıp,teknik direktörümüzün alnını yaranların buraya gelip,mülâim taraftar rolü yapmasını kaldırmamızı bekleme..

Konuya dönecek olursak,bu kadar olaya rağmen saha kapatma cezası almazsa,Ali Sami Yen de yapacaklarımızdan sorumlu tutulamayız.

Fazla olan nedir arkadaşım, sizin görüşünüze zıt bişeyler yazmam mı? Çoğu zaman siz kendi renkdaşlarınızla bile görüş ayrılığı yaşamıyor musunuz?

Burada takımımı savunma gibi derdim yok, antuda da kimi kimden savunayım? :)

Gerets'e yapılanları da biliyorum, taraftar koltuklarına at pisliği konulduğunuda da, boş su şişelerine işeyip gerek Gs seyircisine gerek Gs futbolcusuna atıldığını da, küfürlü, hakaret içeren pankartlarıda... Ama sizin sahada yapılanları da gayet net hatırlıyorum...

Gerets'e, futbolcularınıza veya herhangi bir Gs seyircisine fiili saldırı dışında, yaralanacağını bile bile yapılanların haricinde yapılanları, olanları ister bizim sahada, ister sizin sahada olsun derbi maçının doğal sonucu, mecburu ürünü olarak algılıyorum... Oldu, oluyor, olacak... bunu ne ben engelleyebilirim, nede sen...

Gerek kendimi savunma amaçlı olsun, gerekse maksadımı anlatma amaçlı bu amaçlı yazdığım son mesajdır...

o gülücük attığım mesajı yazıp yazıp sildim ve sadece gülücük yolladım... O bölümde kendi mesajını bi okur musun?

Gs seyircisinin üzerlerinde koruyucu ağ olduğunu biliyordum; ama önlerinde de ağ olduğundan haberim yoktu...

Gs seyircilerinin önlerinde Barcelona'nın kendi seyircisini sert şutlardan korumak amaçlı koyduğugibi ağ var mıydı?

senden bir ricam olacak kardes, bundan sonra burada yazdiginda Gs degilde Galatasaray yazsan daha iyi olur. Bizlerde Fenerbahçe olarak hitab ediyoruz.. FB veya fbli olarak degil. Bunu sadece senden degil, buradaki herkesden isteniliyor.

Hayir o aglardan degil.. daha milimetrik ve güçlu bir ag'a benziyor.. Neden sordun?

senden bir ricam olacak kardes, bundan sonra burada yazdiginda Gs degilde Galatasaray yazsan daha iyi olur. Bizlerde Fenerbahçe olarak hitab ediyoruz.. FB veya fbli olarak degil. Bunu sadece senden degil, buradaki herkesden isteniliyor.

Hayir o aglardan degil.. daha milimetrik ve güçlu bir ag'a benziyor.. Neden sordun?

tamam Arkdaşım bundan sonra Galatasaray yazmak için daha dişkkatli olurum... Klavyeyi hızlı kullandığım için Gs yazıyordum...

Siz bizim seyircilerin üstünde ağ vardı, sizin attığınız maytap bile aşağı düşmedi, takıldı, su şişesi nasıl ağı geçsin dediniz ya, sadece üstte mi yoksa önlerinde de koruma ağı var mı diye sordum...

tamam Arkdaşım bundan sonra Galatasaray yazmak için daha dişkkatli olurum... Klavyeyi hızlı kullandığım için Gs yazıyordum...

Siz bizim seyircilerin üstünde ağ vardı, sizin attığınız maytap bile aşağı düşmedi, takıldı, su şişesi nasıl ağı geçsin dediniz ya, sadece üstte mi yoksa önlerinde de koruma ağı var mı diye sordum...

Tamam tessekkur ederim.

Buyur senin için o gönderdigim video'nun birkaç resmini çektim, aglari açik ve net gorebilesin diye:

Eyvallah, sağoalsın... yanlar ve üst tamamen kapalı...

Üst Alt