Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

İngiltere ligi ya da basket ligini zaten geçtim ben Bjk ve Fb'nin oynadığı anadolu maçlarını bile izlemiyordum , izlediğim bir Galatasaray vardı o da evde olursam işte . Ben, ömrümü maç izleyerek geçirmediğim için kapattım , bu son maç da bahane oldu kısaca .

Bende hala üyeyim almanyada yasiyorum her hafta sonu kahveye gitmek istemiyorum evde rahat rahat macimi izliyorum acik konusmak gerekirsede iptal etmeyi düsünmüyorum...

Avrupa maçları ve ekstra paketlerle ayakta kalıp,müşteri buluyorlar. Şu şikeli tiyatro ligi için 5 kuruş verilmez bu kanala. Yayınlattığı küfürlerle Fenerbahçeli abonelerine yaransınlar bakalım...

Taraftar bazında hadi geçtim anladım şimdi ama kulüp bazında artık bu rezilliğe göz yummak acizliktir. Sadece kötü gidişte saydırılmıyor Lig Tv'ye, ligin statüsünü ve sıralamasını değiştirme çabalarıyla futbolun karar organı hüviyetine bürünmeleri oldukça, benim ister iyi gidelim ister kötü fikrim değişmez.

Bi maç keyfimiz var zaten bu hayatta kapatmayı bende düşünmüyorum.

Yalnız her takım kendi kanalını kurup üyelik alsa o aman çok güzel olur. İşte o zaman klüp daha çok kazanır bu anlamda. Digitürke 50 vereceğime kendi klübüm 100 istesin maç yayınları için seve seve veririm, çoğu kişide verir bu parayı.

Ben iptal ettirmedim hala duruyor nedeni ise hem engelli tarifesinden yararlandıgım için hemde gidipte ne maç izlenecek bir yer var mecburen lig tvye devam :)

Niye iptal ettirecekmişim. Ligtv mi kovdu Terim'i, işleyen düzene çomak soktu. Onu bunu suçlayıp bebe gibi ağlayarak rekabet edilmez hayatta kendi işimize bakalım.

:D ohaaaaa fenere yenilmesek konunun hortlayacağı yok. saçmalamayın bence ligtvye tff'ye falan biz istedik. malum gelir ve rant kazanmak için bunları...!!!

biz şikenin üstünün örtülmesine göz yumduk. hiçç ligtvye falan laf atmayınn..

Alakası yok,hortlatan benim hatta konuyu... Maçtan sonra yapılandır esas olan,yenilgi değil. Yoksa ilk defa yenilmiyoruz orada...Yani saha içinden ziyade saha dışı yapılanlar ve yayıncılık ilkesi olayı...

Çoğu kullanan iptal ettirmem demiş ama bu ligin para ödenip izlenecek bir kalitesi mi var?Her maç ayrı iğrençlik, çirkeflik.İnternette durmadan takılan yayınlarda izlerken bile o spikerlere tahammül edemiyorum.

Yayıncı kuruluş biterse Türk futbolundaki bütün pislikler ortaya çıkar.Müşteri olarak iptal ettirirseniz, satın almazsanız tepkinizi gösterirsiniz?Yoksa dün play off çıktı yarın başka saçmalık çıkar.

Digiturk yayin haklarini ucuza vermek istemiyor. Suana kadar sadece Fener Guiza'yi aldiginda C+Futbol Fener'in maclarini veriyordu, Hagi bize geldiginde Romenler GS macini veriyordu, simdi de ara sira ESPN+ (Brezilya) derbileri falan veriyor. E haliyle internetten izlemek okadar da kolay degil, görüntü donuyor, piksel piksel oluyor ve en önemlisi 3-4 dakika geriden geliyor.

2001'den günümze kadar, önce tüm maclar, sonra hep mac öncesi programlari geldi, sonra HD kanal, sonra 3D. Premier Lig falan da var. Sabah Rus ligi var, gece Brezilya ligi izlenebiliyor.

Bu tarz forumlarda gezerken 2001'den beri üyeyim diyen cok kisi gördüm. Ekstra paket falan almayanlar ayda 30-40 liraya rahat izleyebilir.

[attachment=4738:Slide11.jpg]

Sırf bu hatun için bile üyelik iptal edilmez bence :)

Ekli dosyalar

• tugce-saatman.jpg
    tugce-saatman.jpg
    54.6 KB · Görüntüleme: 31
  • Slide11.jpg
    Slide11.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 172
Üst Alt