Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

Yahu neden iptal edeyim. Kahveye gitsem en kötü maç 10 lira. Restorant yada bir lokale gitsem en az 50 tl. Eee.? Evimde rahat rahat izlemek varken.?

Ben yıllar önce ettirmiştim zaten. Evimi taşırken 80 lira nakil parası istemişlerdi. Telefon açıp iptal ettiririm üyeliğimi dedim, siz bilirsiniz dediler, iptal ettirdim. aylarca aradılar nakili bedava yapalim şu kadar da indirim yapalım dediler, ama gına gelmişti artık. Herkese tutturabildigine fiyat politikası. Iptal ettiririm diyince indirim yapmalar. Düzgün bir duruşunuz olsun. Aynı hizmet için herkesten farklı ücret talep etmeyin kardeşim.

beyler şöyle düşünün bir de...

her hafta sığır gibi kahveye gidiyorum

en iyi açıdan izlemek için erken yer kapıyorum

düdükle beraber bi yaşlı sipastik futbolcularımıza sövüyor

ulan myc versem veremiyorum

ya sabır çekiyorum

döndüm

ya senin sorunun ne

bana onca laf etti

karadenizliyimdir

alttan aldım

bir daha olursa

affetmem dalarım

karakolluk olur

aileme de ligtv bağlattırmak zorunda kalırım

NET

-Tapatalk-

Ben 6 yabancılı rezil ligi izlemeyecem zaten GS de kötüyken kapattırmanın tam zamanı dedim kapattırdım. Bakarım Şampiyon olacağız gibi taktırım yine.

Ben hersene kapattırmaya karar veririm, ne zaman kapattırmak için arasam 1 sene daha taahhüt verir çıkarım işin içinden burda kapattım diye yalan söyleyecek halim yok

İlk 3 Temmuz sonrası savunulan ve sık sık dillendirilen bir söz vardı;

" Fenerbahçe ligten düşerse Lig Tv nin zararını kim karşılayacak "

İşte olayın özeti bu... Hani küfrediyoruz kızıyoruz ya neden ceza vermediler diye...

Adamların amacı üzüm yemek ( futbolu geliştirmek vs ) değilki, bağcıyı dövmek ( ceplerine giren parayı geliştirmek )

Ha şimdi devlete geçti yönetim kontrolü. Ama ilk çıkış sebebi budur. Yani rant kaygısı ve yandaşları olmasaydı şu an G.Rangers gibi en alt ligte idi Fener.

Eğer bahse konu kulüp Fener değilde bir Anadolu kulübü olsaydı sizce aynısımı olurdu.

Zaten bunu da gördük. Ankaraspor hiç düşünülmeden ligten düşürülmedimi. Düşürülme sebebi ayrı olabilir ama adamlarda rant yoktu ki kaygısı olsun.

Eskiden yayıncı kuruluş gelirleri büyük çoğunluğunu GS ve FB arasında bölerdi . Şimdi Tüp kafa diğer kulüpler zorda kalmasın batmasın diye gelirleri anadolu kulüplerine veriliyor . Hala bu durumdan rahatsız olmayan yoktur heralde .

bir tane zevkimiz var onuda iptal edelim,gidecem kahveye milletin boş muhabbetleriyle,küfürleriyle uğraşamam tav olduğum taraftar profilidir futbolcusuna küfür saydıran tipler

arkadaşlar digi play alıyorum

hayırlı olsun likenızı alırım

vali_coca_colayi_fanta_icerek_protesto_etti_h33105.jpg

EVET

VE ASLA IPTAL EDMEYCEGIM; BÖYLE SACMALIK OLUR MU

BEN GALATASARAYI IZLEMEK ISTIYORUM

HD OLARAK IZLEMEK ISTIYORUM

GÜZEL KALITEDE IZELEMEK ISTIYORUM

LINK FALAN GIBI SACMA SEYLERLE UGRASMAM

MIS GIBI DIGITÜRK HD VAR

AYLIK 16 € HERSEY VAR LIGTV 1,2,3, HD

MIS GIBI MIS

HERKESE TASVIYE EDIYOM; LIGTVYI ALIN!!!!

Üst Alt