Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

Ben hersene kapattırmaya karar veririm, ne zaman kapattırmak için arasam 1 sene daha taahhüt verir çıkarım işin içinden burda kapattım diye yalan söyleyecek halim yok

2013 tarihli bu mesajımdan beri değişen bir şey yok, 5+3 kararı sonrası yine sinirlendim ve ligi izlemesem de olur önemli maçları birşekilde izlerim demiştim ve sonuç olarak 2015 hazirana kadar taahhüt verdim...

vali_coca_colayi_fanta_icerek_protesto_etti_h33105.jpg

haahahaahahha

yılın mesajı bence

Herkes lig tvden ya da bulabiliyorlarsa internetten değişik yollardan maçları canlı takip ederse yorumcuların yönlendirmesi ve özet yorumculuğu biter.Böylece yanındakine pas atmaktan aciz adamlar sadece gol atıyor diye baş tacı edilmez,10 yıldır bu takımda oynayıp tek olumlu hareket yapmayan adamlar reis mertebesine erişmez,dünya çapında oyuncular geldiğinde ''takımda sistem vardı bunlar sistemi bozdu.'' palavralarına inanılmaz.Kısacası maçları ligtvden canlı izleyen adam bu takıma kötülük yapmıyor,asıl kötülüğü özet üzerinden değerlendirme yapan,hatta bazen hiç izlemeden değerlendirme yapan ve gereksiz adamlara,gereksiz anlamlar yükleyen taraftarlar yapıyor maalesef.

Lig TV şuanda takımımın maçlarına ulaşmanın hem legal hemde en hd yolu. Neden iptal ettirme gibi bir saçma duruma düşeyim ki ?

Bende önceden kablodan vardi, kapattilar simdide 7 8 kanal var ( atv avrupa, euro star, euro d, show turk, haberturk, ntv, tgrt europe) canak yasak oldugu icinde aldim smart tv samsungun izliyorum nstreamlmod ile normal kanallari fln. Digiplay alan bir tanidigim var oda, hic memnun degilmis takiliyormus hep fln

Bende önceden kablodan vardi, kapattilar simdide 7 8 kanal var ( atv avrupa, euro star, euro d, show turk, haberturk, ntv, tgrt europe) canak yasak oldugu icinde aldim smart tv samsungun izliyorum nstreamlmod ile normal kanallari fln. Digiplay alan bir tanidigim var oda, hic memnun degilmis takiliyormus hep fln

Kaç mbit bağlantı kullanıyor ki acaba altyapısı iyi değilse verim alamaz.16 mbit üstünde iyi performans vereceğini düşünüyorum aslında.

sopcast ile HD kalitede ister telefondan miracast ile tv'ye isterse pc'de takılmadan izliyor
evimde dijitürk (hanımın üzerine) var ama lig TV yok ( şike sezonunda 370 tl cezasını verip direk kestirmiştim)

Üst Alt