Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?

yok öyle bişey. ben de taahhütle film paketi aldım. iptal ettirdim sadece önceden aldığım indirimleri geri istediler. taahüdün devamı falan alınmıyor.müşteri hizmetlerini ara sor.

Digitürkü tamamen iptal ettirmeyi kastettim.Lig tv de dediğin doğru indirimleri geri ödüyorum ancak digitürk üyeliğinde tahüdün sonuna kadarki para alınır diye bizzat söylediler.Tabi bunu araştırdım Bazı arkadaşlarında başına aynı şeylerin geldiğini duyunca okuyunca yahüdün sonuna kadar beklemekten başka bişi yok

lig tv "şikeden dolayı zarar ettim" hesabına süper final ucubesiyle büyük vurgun yaptı. çok şükür hiç bulaşmadım bu rezil sistemin rezil kanalına

---

Herkes bir bahane buluyor...

her insan doğru bildiği şeyin uğruna mücadele vermeli...

Ben aptalmıyım 85 TL lik cezai faturayı kabulleneyim.

ama biryerde bazı fedakarlıkları yapmak zorunda hissettim kendimi...

İnanın herhangi başka bir sebep yok...

Keşke mümkün olsada digitürkteki konuşmalarımın ses kayıtlarını size dinletebilsem...

hatta forumda biryerlerde paylaşmıştım.

ayrılma sebebi olarak " Galatasaray Taraftarıyım" dediğimi, buna karşılık bayanın " anladım beyefendi " deyip telefonu kapattığını...

Bu kafayla bizden bi m.ok olmaz

arkadaşlar size katılamıycam . sezon başında play off oynanacağı belliydi. evet lig tv için oynanıyor bu maçlar. dolayısıyla kulüplere paralar aksın diye. fenere yenildik diye lig tvyi neden iptal ediyoruz. ayı volkanın üstüne ve auta 27 kalitesiz şut çeken futbolcularımızın hiç mi suçu yok. pozisyon yokken gol yiyen ujfalusi semih muslera üçlüsünün . lig tvyle ne alakası var. sahada işi çok rahat bitirebilirdik. diğer bahsettiğiniz lig tv , medya, federasyon, hakemler bunlar feneri itiyor doğru.lig tv ticari bir kuruluş karını düşünüyor. zaten herkez parayı düşünüyor. ahlaksızlık diz boyu. hayır ne bekliyorsunuz ki lig tvden. paranın futboldan daha önemli olduğu bu yıl defalarca ispatlandı.

Bu gol atamadilar diye sucladigin futbolcular ligi birinci bitirdiler mi kardes? Bitirdiler.

Gecen yil fener sike yaptim? Yapti.

Sike yapan fenerin bu yil nerde olmasi lazimdi? Bank Asya.

Peki Fener nerde? Bizimle super finalde oynuyor.

Bas etken kimdi bu adaletsizlikte? Lig TV.

E daha sen ne diye katilamiyorsun burda lig tv aboneligini iptal ettirenlere acaba.

Lig tv çarkın bir parçası...

Futbol camiasının koca okyanusunda bir kum tanesi olabilirim fakat.

Sezon sonunda şikecilere verilmesi gereken ceza verilmez ise kendi adıma jubilemi yapacağım ve spor musabakaları ile ilgili ilişiğimi keseceğim. Ben bu haksızlığı sindiremiyorum...

Evet belki bundan kulübüm zarar görecek (en azından maça gidiyor, store dan alış veriş yapıp destek oluyorum) fakat o da zarar görsün.

Verilmesi gereken tepkiyi verseydi zamanında.

vcbvc.png

Cevap: Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaray'lı Kaldı Mı?

yukarı...

Gaza geldim az önce aradım digiturk'u

Ben- üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum

D.T - İptal nedeniniz nedir

Ben - fb yi şampiyon yapmak için kurduğunuz bu senaryoya daha fazla para ödemek istemiyorum.

D.T - yanlış anlamayın aynı sebepten fb taraftarlarıda iptal için arıyorlar

Ben - Zaten onların maçlarının trt de olması gerekiyor , iptal ettirmeleri normal. ligtv'nin temiz olduğuna inanmıyorum ve bu kirli futbolu izlemek istemiyorum. süperfinal diye bir şey ürettiniz cezasını Galatasaray çekiyor.

D.T - digiturk sahaya etkide bulunamazki neden böyle düşünüyorsunuz bu federasyonun aldığı bir karar , önümüzdeki sezonda playoff olacak.

Ben - sahaya etkiniz olmayabilir , masa başında her şey planlanmış zaten.

.

.

.

---

Ben o kadar uzatmadım :D :D :D

Hemde 1 aylık HD paketi kapattırdım...

Ben: Kapatmak istiyorum

LickTv: Neden

Ben: Ben Galatasaray taraftarıyım

Lick Tv: Anladım teşekkürler iyi günler...

Digitürkü şimdi aradım

Taahütüm 2 mayısta bitiyor (şimdi iptal ettirsem ekstra para vermek zorundayım)

9 yıllık ligtv üyesiyim

Paketi düşürelim,indirim yapalım,donduralım üyeliğinizi dediler ağızlarına .......... resmen

Sebep ne dediler

Şike yapılır ceza yok

Irkçılık yapılır ceza yok

Muhabirleriniz stadda amigoluk yapar ses yok

Bu oyunda yokum dedim

3 mayıs itibari ile kapatma işlemi gerçekleşiyor

Muhakkak geri dönecekler bana,zevkle ağızlarına ........... devam edeceğim

Harekete geç Galatasaraylı!

bende ligtv yok ailemde kimsedede yok, bu seneye kadar dreamboxla izliyordum bu sene maçlari kahvede izliyorum, sezon sonu fener'e ceza vermezlerse superligi izlemeyi birakirim, Galatasaray'in avrupa maçlarini izlerim sadece

İptal ettirmesi çok zevkli arkadaşlar , keşke tekrar tekrar iptal ettirebilsem :asd:

2007'den beri üyelik yok, sorun yok:) Baska alternatifler var nasilsa bunlara para kazandirmadan izlemek icin

iptal ettirmesi zevkli olurdu aslinda dusununce ama ettirmeyecegim.. Kulubumuz de sonucta tarihinde kazanmadigi TV gelirlerini bu lavuklardan kazandi.. eger usenmiyorsaniz arastirin..

imkanı yok eve digitürk aldırtmam.

giderim paşalar gibi iki saat maçımı izlerim bi yerde.

Üst Alt