Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

Cevap: Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaray'lı Kaldı Mı?

Sampiyonlugumuz garanti olsun hemen iptal ettirecegim. Sampiyon olana kadar iptal ettirmeyi dusunmuyorum.

iyide seneye ligtv üyeliği alayım diyordum. almasakta macları nasıl izliyecez hafızlar

bence bizim taraftar isi bilmiyor.. uyelik iptaliyle olmuyor bu isler.. Ligtv'nin kablolarini kesmemiz lazim aziz gibi :)

bi de su var.. Galatasaray oynuyorsa, ben izlerim, bu bir tutku.. ha size daha gercekci ve kesin bir cozum: Galatasaray ligden cekilsin, bak nasil iptal ediliyor ligtv'ler :) o zaman iptal etmeyen kalmaz.. gorun bakin nasil batiyor serefliler.. zaten boyle adaletsiz, sike, saibe dolu bir ligde oynadigimiz hata..

olayi anladim ama maca nerde bakim ?

disarda bakim diyoru sigara dumanindan maf oluyorum

internetden bakim diyorum resim giidiyor pozisyon kaciyor vs.

yazin bana özelden dreambox ile ilgili tecübenizi gecelim o sisteme..
Olm napacan resim,video kalitesini.

Olay kaliteyle alakalı değil, sen olayı anlamamışsın daha.

galatasarayı izlemek için başka bi seçeneğim olmadığından gaylı iptal ettiremem

yeniden internette link arama ve sürünme dönemine geri dönemem

2 yıllık taahhüt de var malesef

bence bizim taraftar isi bilmiyor.. uyelik iptaliyle olmuyor bu isler.. Ligtv'nin kablolarini kesmemiz lazim aziz gibi :)

bi de su var.. Galatasaray oynuyorsa, ben izlerim, bu bir tutku.. ha size daha gercekci ve kesin bir cozum: Galatasaray ligden cekilsin, bak nasil iptal ediliyor ligtv'ler :) o zaman iptal etmeyen kalmaz.. gorun bakin nasil batiyor serefliler.. zaten boyle adaletsiz, sike, saibe dolu bir ligde oynadigimiz hata..

Sen ligtv'ni iptal ettin diye Galatasaray'a verilmesi gereken para verilmeyecek mi sanıyorsun ?

olayi anladim ama maca nerde bakim ?

disarda bakim diyoru sigara dumanindan maf oluyorum

internetden bakim diyorum resim giidiyor pozisyon kaciyor vs.

yazin bana özelden dreambox ile ilgili tecübenizi gecelim o sisteme..

yasakmı değilmi bilmiyorum bunları yazmak ama , ben dreambox da kullandım 3 yıl falan. Lakin çok sıkıntı var şuan o sistemde. Ha düzeldimi bilmiyorum.

Mesai saatinin sonuna doğru geldim, yavaş yavaş toparlanıyorum, eve gidene kadar 3-5 tane daha üyelik iptali olursa sevinirim :)

Ciddi ciddi almayı düşünürken lig tv'yi bu sene, bu şerefsizlikleri görünce elimi bile sürmedim. Bir senedir korsan yayınlardan yada forumdan takip ediyorum maçları... Lig tv kurmuş kendine bi sirk, ipte cambaz oynatıyor, aval aval cambaza bakanlarında cebini bi güzel soyuyor. Ben cebi soyulup malak gibi bakanlardan biri olmam göz göre göre... Ha Galatasaray şampiyon olur, fenerbahçe de gereken cezayı alırsa alırım, onun haricinde ömürlük olarak bunlarla işim bitmiştir.

Sen ligtv'ni iptal ettin diye Galatasaray'a verilmesi gereken para verilmeyecek mi sanıyorsun ?

ya arkadaslar, senin mesajdan alinti yaptim ama genel konusuyorum, taraftar bir fantezi halinde..

sana da cevabim: tabi ki eninde sonunda verilmeyecek.. sen ne zannediyorsun? sana musteriden alamadigi parayi yaratip mi verecek :)

yapmayin allah askina, angut.com daki dingiller ligtv 'yi iptal ediyoruz diye aralarinda kampanya yaparken agzimla gulmuyordum.. su anda ayni muhabbeti yapan bizim taraftar diye gulemiyorum da..

sizin derdinizin tek bir cozumu var, kulubun ligden cekilmesi.. bu isler ya herro, ya merrodur.. gerisi bos laftir, hayaldir..

Ben de almak istiyordum ancak son yaşananlardan sonra vazgeçtim. Gidip kahvede izliyorum. Şahsen kahvede izlemek daha güzel, o kalabalığın içerisinde tribün ortamını yaşabiliyorum. Öyle cafe falan da olmadığı için, gol olunca demirleri yumrukluyoruz, bağırıyoruz. Ayda yılda bir kavda da oluyor, tribünden bir farkı kalmıyor. Evden Galatasaray'ı izlemek güzel olurdu elbet peki ya çoktan kazandığımız şampiyonluk play-off'a ve şikeci takıma kurban edilirse? 2 derbi maçıyla şampiyonluğu alırlarsa? O zaman da keyifle izlersiniz Lig TV'nizi.

ya arkadaslar, senin mesajdan alinti yaptim ama genel konusuyorum, taraftar bir fantezi halinde..

sana da cevabim: tabi ki eninde sonunda verilmeyecek.. sen ne zannediyorsun? sana musteriden alamadigi parayi yaratip mi verecek :)

yapmayin allah askina, angut.com daki dingiller ligtv 'yi iptal ediyoruz diye aralarinda kampanya yaparken agzimla gulmuyordum.. su anda ayni muhabbeti yapan bizim taraftar diye gulemiyorum da..

sizin derdinizin tek bir cozumu var, kulubun ligden cekilmesi.. bu isler ya herro, ya merrodur.. gerisi bos laftir, hayaldir..

Abone iptallerini çok küçümseme... Digiturk sezon ortasında yeni ihale açalım, çok fazla iptal var, Taahhüt ettiklerimizi karşılayamıyoruz diye ne kadar çırpındı hatırlamıyorsun sanırım.

Ya da diyelim ki senin dediğin olsun, etkisi olmasın. Etkisi yok diye bu alçaklığa, bu pisliğe kişisel de olsa bi tepki koymayıp aval aval tiyatro izlemeye devam mı edelim. Belki ateş sönmez ama herkes kendi vicdanını rahatlatır en azından... Bir yandan ''ya bu lig pislik, şike dönüyor'' deyipte aval aval bunlara para kazandırıp lig tv izleyen tipler, abartısız eşek sudan gelinceye kadar dayaklık...

Ben de almak istiyordum ancak son yaşananlardan sonra vazgeçtim. Gidip kahvede izliyorum. Şahsen kahvede izlemek daha güzel, o kalabalığın içerisinde tribün ortamını yaşabiliyorum. Öyle cafe falan da olmadığı için, gol olunca demirleri yumrukluyoruz, bağırıyoruz. Ayda yılda bir kavda da oluyor, tribünden bir farkı kalmıyor. Evden Galatasaray'ı izlemek güzel olurdu elbet peki ya çoktan kazandığımız şampiyonluk play-off'a ve şikeci takıma kurban edilirse? 2 derbi maçıyla şampiyonluğu alırlarsa? O zaman da keyifle izlersiniz Lig TV'nizi.

sen kahvede BBC'den izliyorsun herhalde :D

kardesim oyle yalandan tepkilerle olmuyor.. aramizda kahveden nefret eden, hayatinda kahveye ugramamis insanlar da vardir elbet.. (kesin vardir :)) onlara ligtv'yi iptal et demek, sana kahveye gitme, GS macini hic izleme demek gibidir.. sen de GS maclarini hic izleme, kahveye de gitme, millet de ligtvsini iptal etsin..

sanki bana CNN'den yada ESPN'den izliyorsunuz maclari kahvede :)

Üst Alt