Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ?

Cevap: Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ?

Yahu tamam en büyük suçlu yönetim. Herkes hemfikir bu konuda. Ama Rijkaard'ın da hataları var. Takım da bir gram ilerleme yok bir yıldır. İlk geldiği dönemden birazcık daha iyi top mu çıkarıyoruz defanstan? Jayır. Birazcık daha organize miyiz? Hayır. Oyuncuların herhangi birinde bir gelişme var mı? Hayır. E, bunun suçlusu da yönetim değildir sanırım.

Tamam zaten kimse Rijkaard'ın suçu yok.Sütten çıkmış ak kaşık demiyor.Ama Rijkaard'a yapılan suçlamalar çok abartı.Takımdaki adamların da ne olduğu ortada.Bu yüzden Rijkaard elinde olmadan suç işliyor belki.Ama bunlar yüzünden Rijkaard'a yüklenmem veya gönderilmesini istemem.

Ben de istemiyorum gönderilmesini. Keşke eline istediği türden adamlar verilebilse...

Bütün suçu Sarp-Barış-Ayhan'a yıkılmasın diyorum ben de.

Yahu tamam en büyük suçlu yönetim. Herkes hemfikir bu konuda. Ama Rijkaard'ın da hataları var. Takım da bir gram ilerleme yok bir yıldır. İlk geldiği dönemden birazcık daha iyi top mu çıkarıyoruz defanstan? Hayır. Birazcık daha organize miyiz? Hayır. Oyuncuların herhangi birinde bir gelişme var mı? Hayır. E, bunun suçlusu da yönetim değildir sanırım. Sanırım yani, yoksa öyle midir?

Bunun sebebi biraz da futbolcuların ''nasıl olsa bir başarısızlıkta medya da hedef Rijkaard anlayışı'' bence.Çok kesin hükümler ve düşünceler sunamam ama fikrim geçen yıl başında ki teknik kadroya varolan, ancak şimdiler de bulunmayan ''bu adamlar bize güveniyor,elimizden geleni yapalım'' düşüncesi.

Çokta özenli ve gayretli oynadıklarını söylemek zor.Bir kısım oyuncuda bunları sezebilirsiniz.

konuları takip etmeye calısıyorum her reijkaard eleştirinsinde moderatör arkadaslar yorum yazan arkadaslara sözünü esirgememiş.Biraz ağır duruslu olmalarını beklerdim.Yıllardır buraya üyeyim hep böyleydi bu aralar moderatörlerde sıcaktan nasibini almış gibi

Rijkaard'a tek konuda kiziyorum. Neden Sarp ile Ayhani tercih ediyorsun hoca ? Transfer yapmiyorlarsa koy Cumhur'u, Musa'yi oynasinlar. Kaybediyorsak bunlarla kaybedelim. Bugun oynayan takimin gecen seneden farki ne ? ayni adamlarla gecen sene denedin olmadi.

Muhteşem bir tespit. Her harfine katılıyorum.

Evet sivassporun kadrosu bizden çok iyi.O yüzden mesut bakkal çok şanslı.Total futbol devrimi olacak az sabır..

Total futbol ümidiyle kendimizi mi kandırıyoruz diye dşünmeye başlıyorum...

üst üste 10 pas yapamayan bir takım görüntüsündeyiz, halen futbolcular kendi bildiklerini okuyor, gereksiz hareketlerle top kaybederek oynayan bir takım olmaktan kurtulamadık maalesef, total futbol ümidim tükenmeye başladı şahsen.

ne total futbolu ya amma abartmışsın rijkaardı..

adamın futbol konusunda top oynamak dışında bilgisi yok..

elindeki kadro kötü mü tabi ki kötü ama bu bi mazeret değildir adama sorarlar Bursanın kadrosu çok mu muhteşemdi diye...

konuları takip etmeye calısıyorum her reijkaard eleştirinsinde moderatör arkadaslar yorum yazan arkadaslara sözünü esirgememiş.Biraz ağır duruslu olmalarını beklerdim.Yıllardır buraya üyeyim hep böyleydi bu aralar moderatörlerde sıcaktan nasibini almış gibi

Moderatör arkadaşlarında fikirleri olduğunu unutmamak lazım. Aralarında sevende var sevmeyende.

ne total futbolu ya amma abartmışsın rijkaardı..

adamın futbol konusunda top oynamak dışında bilgisi yok..

elindeki kadro kötü mü tabi ki kötü ama bu bi mazeret değildir adama sorarlar Bursanın kadrosu çok mu muhteşemdi diye...

Yerli futbolcular bazında bizden daha iyi bir kadroları var. Zaten sorunda yerli futbolcularımızın kalitesizliği.

Yerli futbolcular bazında bizden daha iyi bir kadroları var. Zaten sorunda yerli futbolcularımızın kalitesizliği.

beğenmediğimiz mustafa sarp adamların banko orta sahasıydı..

volkan şen sercan ozan ipek vs vs bizde ilk 11 oynayacak kapasitede oyuncular değil kesinlikle..

bizde bursadan Ivankov-Wederson-Stepanov-Insua(Batalla) oynar göründüğü üzere hepsi yabancı, Sercan Volkan ancak Barosun Pinonun yedeği olur..

kadro kalitesiz kesinlikle burası tartışılmaz bile..

lakin kadron taktiğine uymuyosa taktğini kadrona uyduracaksın ki iyi teknik direktör olabilesin ..

Bence bütün suç yönetimdedir.Ve başkanımızın konuşmaları tutarlılığını yitirmiştir.Söylemleri ile yaptıkları uyuşmamaktadır.Bu çok büyük bir tehlikedir.Çünkü taraftar aldatılmayı kabullenemez.

Kadro kalitemiz sivastan bile kötü öyle mi, sivasa ayhanı mustafa sarpı önerdiniz de almadılar zaten. Atletico madride elenirsin kadro kaliten bu kadar dersin anlarım da Galatasarayın Sivasa yenilmesinin kadro kalitesiyle ne alakası var. Rijkaardın oyunu hiçbir anlamda değiştirmeyip saha kenarında onla bunla kavga etmesinin, taraftara verdiği bu umutsuz bu çaresiz görüntünün kadroyla ne alakası var. Rijkaard böyle miydi? Bunlar resmen çaresizlik hiçbir çözüm üretememe yapacak birşey bulamama emareleri. Bizim hocamız da oyuncularımız da çok formsuzlar

maca forvetsiz başlaması bile bir bilgisizlik elinde 2 tane iyi forvet varken forvetsiz cıkıyor sonra 2 forvet sokuyor onlara pas atabilecek belki macı kazandırabilecek bir oyuncuyu ardayı cıkarıyor sız hala rijkaard diyorsunnuz hiç kimse bu formadan bu camiadan daha büyük değildir rijkaard teknik tröktürlüğü fazla olmayan bir insan bunu bilir bunu soylerim

maca forvetsiz başlaması bile bir bilgisizlik elinde 2 tane iyi forvet varken forvetsiz cıkıyor sonra 2 forvet sokuyor onlara pas atabilecek belki macı kazandırabilecek bir oyuncuyu ardayı cıkarıyor sız hala rijkaard diyorsunnuz hiç kimse bu formadan bu camiadan daha büyük değildir rijkaard teknik tröktürlüğü fazla olmayan bir insan bunu bilir bunu soylerim

Sen söylememişindir. Hıncal Uluç'u çok fazla dinlememeni tavsiye ederim.

Hala Rijkaardı savunacak kadar futbol cahili insanlar var. Allah akıl fikir versin. Amin

bence hala eleştiren cahil insanlar var tam tersi,hele bugünden sonra bide!!

Rijkaard büyük takım hocası.Aynı Del Bosque gibi.Sarplarla bişey yapamaz.Bize Lucescu,Gerets gibi adamlar lazım.Oyuncusuna çamur atmadan,takımına sahip çıkıp şampiyon yapabilcek t.d lazım.Rjkaard babamın oğlu değil.10 kişi oynayan fenere karşı,elimizdeki tek forveti de çıkarması,Hıncal'ı doğrular nitelikteydi.

Hala Rijkaardı savunacak kadar futbol cahili insanlar var. Allah akıl fikir versin. Amin

işte gerçek GALATASARAY 'lı diyorum...Milletin gözü kör olmuş renktaş...Reijkaard 'ı kulüpten üstün tutuyorlar.Bütün ilk yarı 3. sınıf bir ekibe sut atamıyorsun ve kalende 2 gol görüyorsun hala reijkaard diyorsunuz...umarım en kısa zamanda bavulunu toplar o küme düşürdüğün rotterdama gidersin reijkaard!

Üst Alt