Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ?

Cevap: Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ?

işte gerçek GALATASARAY 'lı diyorum...Milletin gözü kör olmuş renktaş...Reijkaard 'ı kulüpten üstün tutuyorlar.Bütün ilk yarı 3. sınıf bir ekibe sut atamıyorsun ve kalende 2 gol görüyorsun hala reijkaard diyorsunuz...umarım en kısa zamanda bavulunu toplar o küme düşürdüğün rotterdama gidersin reijkaard!

Daha adamın adını yazamıyorsun.

Hala Rijkaard suçlanabiliyo demek .. garip... Adam ne yapsın bea girip oynayacak hali yok ya yenen goller hep bireysel hatalar .. Ayrıca adama al takımında oynat diye ne verdinde ne istiyon anlamadımki

Duran Çalan'ın dediklerine katılacak kadar futboldan uzak insanlarda var.

Bunuda öğrendik.

Kimilerine önerim, sadece futbol yok. Basketbolda var, tenis var, golf var, vs.

Ancak siz gider bu sefer baskette "neden iki tane Power Forvet oynamıyoruz ki?" diye eleştirirsiniz.

Defolup gitmek ne demek ya?Galatasaray teknik direktörü hakkında konuşuyorsun haddini bil!Terbiyeli ol biraz!Adamın elinde Xavi mi var da onumu kesti napsın adam kimi oynatsın!Ayrıca Van felan yok RİJKAARD;)Ne kadar bilgili olduğunu belli ettin;)

Duran Çalan'ın dediklerine katılacak kadar futboldan uzak insanlarda var.

Bunuda öğrendik.

sayın futbol ustası buna cevap ver sadece

bu takımın adını hiç duydunmu?

hayatın boyunca kaç maçta ilk yarı boyunca şut atamayan bir Galatasaray izledin?

kaç kez 3./4. sınıf bir ekibe karşı sahanda ilk yarıyı 0-2 mağlup kapattın?

yenik durumdayken forvet çıkarıp forvet almanın mantığı nedir?

ne kadar kötü olursa olsun sol bekini çıkarıp sağ ayaklı uzun süredir oynamayan bir adamı sol bek'e koymanın anlamı nedir?

hayatın boyunca kaç maçta ilk yarı boyunca şut atamayan bir Galatasaray izledin?

ne kadar kötü olursa olsun sol bekini çıkarıp sağ ayaklı uzun süredir oynamayan bir adamı sol bek'e koymanın anlamı nedir?

Yahu bu dediklerinin oldugu zaman %100 hoca mı suçludur yani adam elinden gelenin en iyisi elindekiyle yapabileceğinin en iyisi yapıyo... Batdal sakatlandıgı için oyundan çıktı.... Serkan oyuna girene kadar kewell o kadar etkili olamadı adam oyuna hareket getirdi

Defolup gitmek ne demek ya?Galatasaray teknik direktörü hakkında konuşuyorsun haddini bil!Terbiyeli ol biraz!Adamın elinde Xavi mi var da onumu kesti napsın adam kimi oynatsın!Ayrıca Van felan yok RİJKAARD;)Ne kadar bilgili olduğunu belli ettin;)

bana kelime salatası yapma arkadaşım.senden çok daha fazla maç izledim çok daha fazla gönülden Galatasaraylıyım.elinde xavi yoksa xavi stili oynatmasın o halde.nasıl GALATASARAY'lısınız anlamıyorum çokmu memnunsun takımdan?GALATASARAY'ı her geçen gün eriten bir teknik direktöre karşı terbiyeli olamam.havalimanında uğurluycak çok kişi çıkıcaktır zaten bende yerimi alır uçağının kalkışına şahit olurum.

1)Adını duymak çokmu önemli?

2)Sence bu transfer yapamayan yönetiminmi Rijkaardınmı suçu?

3)Buda Rijkaardın suçu değil adam en iyi kadroyu çıkardı şutudamı Rijkaard çeksin?

4)Batdal sakkattı bilip bilmeden konuşma;)

5)Serkan'ı zaten hazırlık maçlarında sol bekte denedi ve iyide oynamıştı ve maça girdikten sonrada iyi oynadı;)

M. Batdal sakatlandığı için Baros girdi.

H. Balta / Serkan Kurtuluş değişikliği son derece isabetli bir karar. Sağ ayak diye sol bek oynayamaz diye bir şey yok. Yani böyle bir kavram yok zaten. Calcido, Cicinho ve P. Lahm en büyük örneği.

Diğer dediklerin ise Rijkaard'dan çok kadronun son derece kötü olması.

Ortalama bir kadromuz var diyorsunuz ya, doğru.

Ancak ortalamanın çok çok altında olan bir "takımız". Bu da ortalama'yı yükselten Kewell, Baros vs. dışında ki isimlerin vasat altı olmasıdır.

3 yanlış 1 doğruyu götürüyor.

bana kelime salatası yapma arkadaşım.senden çok daha fazla maç izledim çok daha fazla gönülden Galatasaraylıyım.elinde xavi yoksa xavi stili oynatmasın o halde.nasıl GALATASARAY'lısınız anlamıyorum çokmu memnunsun takımdan?GALATASARAY'ı her geçen gün eriten bir teknik direktöre karşı terbiyeli olamam.havalimanında uğurluycak çok kişi çıkıcaktır zaten bende yerimi alır uçağının kalkışına şahit olurum.

Benden fazla gönülden Galatasaray'lı olduğunu ispatla haklısın abi diyip susacam.Asıl kelime salatasını sen yapıyorsun;)

Benden fazla gönülden Galatasaray'lı olduğunu ispatla haklısın abi diyip susacam.Asıl kelime salatasını sen yapıyorsun;)

nasıl ispatlıycakmışım?biletlerimi taratıp göndericem arkadasım yada almış olduğum ürünlerin faturalarınımı? gsmobile hattı olurmu? GSbonus'da alıcaktım ama vermediler.kimsenin gönülden taraftarlılığını sorgulamam burada.bir takım top oynamıyorsa kesinlikle bir teknik direktör problemi vardır o zaman.bunu bilir bunu konuşurum.

İsmail Karan, en basit haliyle söylüyorum;

Rijkaard gidip bir başkası bile gelse bu kadroyla bir şey olmaz.

Yani teknik heyet değil, bize 5-6 isim dışında yeni bir kadro lazım.

nasıl ispatlıycakmışım?biletlerimi taratıp göndericem arkadasım yada almış olduğum ürünlerin faturalarınımı? gsmobile hattı olurmu? GSbonus'da alıcaktım ama vermediler.kimsenin gönülden taraftarlılığını sorgulamam burada.bir takım top oynamıyorsa kesinlikle bir teknik direktör problemi vardır o zaman.bunu bilir bunu konuşurum.

Daha demin sorgulamadınmı;;)Demogoji yapma bana arkadaşım o dediklerinin hepsi bendede var Mersin'den kalkıp maçlara giden adamım ben tutup bana yaptıklarını sayma komik oluyorsun taraftarsan tabiiki yapacan o dedklerini.

Daha demin sorgulamadınmı;;)Demogoji yapma bana arkadaşım o dediklerinin hepsi bendede var Mersin'den kalkıp maçlara giden adamım ben tutup bana yaptıklarını sayma komik oluyorsun taraftarsan tabiiki yapacan o dedklerini.

bende viyanadan geliyorum bak "bulunduğum yere" viyanada okuyorum ve fırsat buldukça önemli maçlara gelmeye çalışıyorum.taraftarlılığımı sorgulama

bende viyanadan geliyorum bak "bulunduğum yere" viyanada okuyorum ve fırsat buldukça önemli maçlara gelmeye çalışıyorum.taraftarlılığımı sorgulama

Töbe yarabbim ya rasulallah ben taraftarlığını sorgulamadım sen sorguladın 'senden çok daha fazla maç izledim çok daha fazla gönülden Galatasaraylıyım.' bu lafı kim dedi ooof uğraşamıcam senle sürekli kendinle çelişiyorsun hadi kib aeo byby.

Bu takımda teknik direktörden çok daha önce birçok problem var.Yönetim,kalitesiz futbolcular?Bunlar sana birşey ifade ediyor öyle değil mi,etmesi gerektiğinin farkında olman gerektiğinin bilincinde misin peki?Bir futbolcu teknik direktörünün istediğini 1 senedir yapamıyorsa bu durum futbolcunun beceriksizliğidir.Galatasaray kulübünün içinde olduğu sürece teknik direktöre de futbolcuya da terbiyeli olmak zorundasın.

Bu takımda teknik direktörden çok daha önce birçok problem var.Yönetim,kalitesiz futbolcular?Bunlar sana birşey ifade ediyor öyle değil mi,etmesi gerektiğinin farkında olman gerektiğinin bilincinde misin peki?Bir futbolcu teknik direktörünün istediğini 1 senedir yapamıyorsa bu durum futbolcunun beceriksizliğidir.Galatasaray kulübünün içinde olduğu sürece teknik direktöre de futbolcuya da terbiyeli olmak zorundasın.

:tiphat:

İsmail Karan, en basit haliyle söylüyorum;

Rijkaard gidip bir başkası bile gelse bu kadroyla bir şey olmaz.

Yani teknik heyet değil, bize 5-6 isim dışında yeni bir kadro lazım.

Tamam kadro Beşiktaş, Fenerbahçe ya da Avrupa'nın üst düzey takımlarının kadrolarından daha kötü bir kadro olabilir ona birşey dediğimiz yok ama OFK Belgrad, Sivasspor, Karpaty Lviv takımlarının kadrolarından da mı kötü bir kadro ki onlara karşı bile bu kadar zor durumlara düşüyor. Yoksa o takımların hocaları mı çok üst düzey ve o kötü kadrolarına rağmen Galatasaray'dan daha iyi oynayıp 2-2, 2-1 ve 2-2 gibi skorlar alabiliyorlar..

Üst Alt