Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti !

Cevap: Haldun Üstünel istifa etti (mi ?)

Günaydın kardeşler ben hala inanmıyorum sadece tiraj yükseltmek adına yapılmış bi haber diye düşünüyorum.

İstifa etti, geri dönmesi için Sezgin'in gitmesi gerek. Bu kadar net. Sezgin'i de Polat göndermez.

"Futbol A.Ş'deki görevinden istifa gerekçesi olarak"

iyide artık futbol aş yokki .

Daum - Aykut Kocaman

Adnan - Haldun Üstünel

Fenerbahce de zafer Aykut un

Yoksa bizde Adnan ınmı

Ben Adnan ın olacağını tahmin ediyorum.Adnan Polat için Haldun Üstünel kendi koltuğu için bir tehlike.Bu yüzden Haldun Üstünel i bilerek safdışı bıraktı.Çünkü taraftar Haldun u çok sevdi.Adnan Sezgin ise yıllardır Adnan Polat ın Özel Kalem Müdürü gibi.Sırf kendi çıkarları için Galatasaray ın en başarılı yöneticilerinden birini yedi Adnan Polat bu ona hiç yakışmadı.Tarafta Adnan Polat a hep destek oldu.Ama bu ufacık hata diyelim artık tüm desteği bititir.Unutma Adnan Polat gidenin yeri dolar

Tüzemen'dan başka kimse bu haberi geçmemiş.Maraton ve Fanatik'e baktım haber yok.

Tüzemen'dan başka kimse bu haberi geçmemiş.Maraton ve Fanatik'e baktım haber yok.

Ya kardeş işte bazıları transfer haberleriyle tirajı yükseltmeye çalışır, bazıları da böyle haberlerle. Yani şimdi bazıları diyecek haberi yapan klübe üye birisi diye ama bu istifadan sadece Levent Tüzemen'in haberi olması ilginç. Hiç mi başka kimse yok gazeteci olupta klübe üye olan?

Cevap: Üstünel istifa etti

"Bu konu linki kulübe gönderildi -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz; ÇÜNKÜ..."

Bunun gibi sabit bir başlık Haldun Üstünel için istiyorum.

Modlara duyurulur.

Ya kardeş işte bazıları transfer haberleriyle tirajı yükseltmeye çalışır, bazıları da böyle haberlerle. Yani şimdi bazıları diyecek haberi yapan klübe üye birisi diye ama bu istifadan sadece Levent Tüzemen'in haberi olması ilginç. Hiç mi başka kimse yok gazeteci olupta klübe üye olan?

Hayır sonuçta bomba bi haber.Bu adamlarda bu işin içinde.Haber yapmamaları enteresan.Hürriyet'te bile yok.DHA uyuyor galiba.

Belki de bu sefer doğru haber olduğu için tek kaynak yakalamıştır korkum da bu zaten.

Transfere falan bağlamayacağım konuyu çünkü Haldun Üstünel transfer değil vizyon adamıdır. Her yönetici futbolcu transfer eder önemli olan kimlerin alındığı hedeflerin ne olduğudur. Haldun Üstünel bu yönden çok özel bir yöneticiydi. Adnan Polat'ın bu yaptığı çok büyük bir yanlıştır. Yanlışın büyüklüğü de Adnan Sezgin gibi birisi (sadece birisi diyorum bıraksalar neler diyeceğim) yüzünden yönetimde en başarılı kişilerden biri harcanabiliyor. Ki bu kişide vizyonsuzluğu ve insan ilişkilerindeki yeteneksizliği ile nam salmış.

Allah sonumuzu hayır etsin arkadaşlar. Maalesef bir dönem kapandı. Artık Galatasaray eskisi gibi olmayacak. Belki başarılı değildik şampiyon olamadık ama hiçolmassa hedeflerimiz vardı başarısızda olsak çıtayı yükseğe koyuyorduk. Artık Adnan Sezgin sayesinde yeteneksiz futbolcular transferi ve takım içi huzursuzluklar antrenörle uyuşmazlıklar dönemine hoşgeldiniz.

İnsanın kendine yaptığını 7 kat eller yapamazmış ya. Bizimkisi de o hesap işte. Adnan Polat'a da yazıklar olsun ne diyim. O kadar güzel icraatın hepsini bir Adnan Sezgin sevdası yüzünden sildi attı. Nüfusuna da geçirsin bari...

Kimi arkadaşlar yalanlama falan istiyorlar.Yalanlama gelse nolucakki.Taraftar kandırılmış olacak. Diyelimki istifa etmedi haber şuan için yalan .Yarın edecek.1 Hafta sonra edecek yani muhakkak edecek.Bu böyle gitmezki.Kendimizi kandırmayalım.Bu sıkıntı çözülmez 2 Adnan Haldun Üsütünel i yedi.Bu kadar basit

Fırtına öncesi sessizik bumu olacaktı. :confused: İnanmak istemiyorum. Resmi açıklamayı bekliyoruz..

Cevap: Üstünel istifa etti(mi?)

Olay Adnan Polat - Haldun Üstünel arasında değil ki, sorun Adnan Sezgin'in yeni yapılanmayla tam yetkili olması. Atanmış kişilerin, seçilmişlerin üzerinde olduğu nerede görülmüş? Ancak Türkiye'de olur.

Biri kulübün maaşlı çalışanı, diğeri yönetim kurulunun oylarıyla yönetime gelmiş bir iş adamı.

Tercih sizin demek isterdim ama değil, Polat'ın :)

Cevap: Üstünel istifa etti (mi?)

Ya kimse anlamak istemiyor. Adnan Sezgin Haldun Üstünel'in üzerinde falan değil. Hatta Adnan Sezgin Haldun Üstünel'e bağlı. Haldun abinin klüpteki görevi sportif başkan yardımcısı. Adnan Sezgin Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdürü. Siz bundan Adnan Sezgin'in klüpte Haldun Üstünel'den daha fazla yetkili olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Üst Alt