Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti !

Cevap: Üstünel istifa etti (mi?)

Arkadaşlar birde İstifa haberiyle ortalığı karıştırıp Arada Bomba bir transfer açıklıyorlarmış.Hemde Haldun Üstünel getiriyormuş adamı :)

Ya kimse anlamak istemiyor. Adnan Sezgin Haldun Üstünel'in üzerinde falan değil. Hatta Adnan Sezgin Haldun Üstünel'e bağlı. Haldun abinin klüpteki görevi sportif başkan yardımcısı. Adnan Sezgin Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdürü. Szi bundan Adnan Sezgin in klüpte Haldun Üstünelden daha fazla yetkili olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Ne Haldun Üstünel'i, Adnan Sezgin şu an kulübü arkaplanda yöneten tek yetkili, Adnan Polat'ın her kararının arkasında o var.

2 x Adnan mı

yoksa

Haldün Üstünel mi

bence Haldun Üstünel

2 x Adnan bence. Haldun Üstünel 2 transfer yaptı diye göklere çıkartıldı... Aynı parayı Sezgin'e versen o da getirirdi aynı kişileri. Adamlar kara kaşına kara gözüne mi geldiler Haldun'un? Elinde kaynak olduktan sonra çok da önemi yok kim olduğunun.

Haldun Üstünel'in bu kadar ön plana çıkmış olması Adnan Sezgin'i rahatsız etmiş olabilir. Kuyucudur kendisi zaten.

2 x Adnan bence. Haldun Üstünel 2 transfer yaptı diye göklere çıkartıldı... Aynı parayı Sezgin'e versen o da getirirdi aynı kişileri. Adamlar kara kaşına kara gözüne mi geldiler Haldun'un? Elinde kaynak olduktan sonra çok da önemi yok kim olduğunun.

Diğerlerinin elinde kaynak vardı Tabatayı aldılar Topuzu aldılar 14 milyona Guiza aldılar.Demekki para her şeyi çözmüyor.Gerçi ne kadar nankör olduğumuzuda görüyoruz.

Diğerlerinin elinde kaynak vardı Tabatayı aldılar Topuzu aldılar 14 milyona Guiza aldılar.Demekki para her şeyi çözmüyor.Gerçi ne kadar nankör olduğumuzuda görüyoruz.

Hayır ben şunu demek istiyorum, Haldun kendisi mi buldu bu oyuncuları? Hayır. Yönetimden aldığı rapor doğrultusunda gitti adamlarla anlaştı. Adnan Sezgin gitse Elano daha mı fazla para isteyecekti, kim bilebilir daha ucuza gelip gelmeyeceğini?

Onunla ne alakasi var. Para varken mi Haldun Üstünel Harry Kewell'i bonservissiz getirdi ?? Yada Gio ve Jo gibi adamlari cok ucuza kiraladi ?? Bu adamlari biz sudan ucuza aldik. Yada Neill'i. Adnan Sezgin olsaydi hayatta alamazdi bu adamlari bu paralara.

Onunla ne alakasi var. Para varken mi Haldun Üstünel Harry Kewell'i bonservissiz getirdi ?? Yada Gio ve Jo gibi adamlari cok ucuza kiraladi ?? Bu adamlari biz sudan ucuza aldik. Yada Neill'i. Adnan Sezgin olsaydi hayatta alamazdi bu adamlari bu paralara.

Nasıl bu kadar eminsin yahu ben bunu aanlamıyorum. Tamam ucuza getirdi de, Sezgin'in daha ucuza getiremeyeceği ne malumdu?

Ya arkadaşlar hala Adnanları savunuyorsunuz aynı para baskasına verilse o da aynı adamları getirirdi diye Haldün Üstünel bi kere birebir ilişkilerde ikna edici adam ama A.sezgin adam pasif in teki bunu ben degil futbolcular söylüyo.

Adnan Polat ve ekibi bir daha seçim kazanamaz.Çok yanlış işler yapmaya başladılar.

Yalnız Lincoln'ün gelmesinde Haldun Üstünel'in katkısı büyük.

O zamanlar tam yetki Adnan Sezgin'deydi. Adnan Polat baskan secildikten sonra Haldun Üstünel daha cok transfer görüsmeleriyle ilgilenmeye basladi.

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, "3 aydır görüştüğümüz çok ünlü bir isimle büyük ölçüde anlaştık. Taraftar cuma gününü beklesin, onlara bir sürprizimiz var" dedi. Schalke'nin Brezilyalı oyuncusu Lincoln için de pazarlığın sürdüğünü belirten Sezgin “Transferi 15 gün içinde bitirmek istiyoruz” diye konuştu

Linderoth'un transferiyle ön libero sorununu çözdüklerini, Schalke'nin Brezilyalı oyuncusu Lincoln için de pazarlığın sürdüğünü belirten Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Sarı-Kırmızılı taraftarlara kendilerini izlemeleri çağrısı yaptı. "Bu iki isim dışında çok ünlü bir isim ile de görüşmeler sürüyor" diyen Sezgin, imza atılmadan bu ismi açıklamayacağını ancak açıklandığında Türkiye'nin ayağa kalkacağını iddia etti.

Seçimde Adnan Polat'ı destekleyenler ben ve bir kaç arkadaşımız Adnan öztürk ve ekibini desteklediğimizde bir saldırıya uğramadığımız kalmıştı şimdi soruyorum futbolu profosyenellere bırakarak futbolu Adnan Sezgin'emi yoksa Peter Kenyon, Tomas Kurth ve Esteve Calzada üçlüsüne mi bırakmak isterdiniz?

Çok net hatırlıyorum ki, GS TV'de yayınlanan bir programda Hasan Tankaya ve Osman Şenher, Lincoln transferinde Üstünel'in 1 ay boyunca Almanya'da otelde kaldığını söylediler. Bu transferi Adnan Sezgin transferi saymak olmaz.

hala haldun üstünel sevgimizin sadece transferden kaynaklandığını sananlar var :eek:

Üst Alt