Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne olsun?

En mantiklisi GSCimbom transfer forumu bence, oyle isimlere falan gerek yok. Simdi Albayrak koyarsak, gorevi biraktigi taktirde tekrar degisitmek zorunda kaliriz.

GSCimbom Transfer Forumu :ka21:

Abdürrahim Albayrak ne alaka transfer forumunda öyle aman aman bir icraatı yok zaten.

Yurdeşen Karahasan Ergun Gürsoy ile beraber futbolcu kaçıran yöneticiydi sanırım :)

Haldun Üstünel son dönemde iş bitiriciliği olsun transfer konusunda yetkisi olsun forumda ismi verilebilecek biri

Bana göre en mantıklısı GSCimbom transfer forumu.

Albayrak nasıl Üstünel kadar oy almış, gerçekten ilginç geldi.

Beğenirsiniz, beğenmezsiniz, ancak Haldun Üstünel o dönemde bir fenomen haline gelmişti, kız istemeye beraber gidilir gibi espriler filan yapılıyordu.

Albayrak sevilen, sayılan bir isim, ancak transfer başarısı adına öne çıkan bir ismi yok, sadece talepler geldi diye ankete koyulması bile tuhaf geldi bana, başlıklarda biraz alaka olmalı.

isim degismesin ,Ustunel o donem hepimize gobek attirmisti

transferler tutmadiysa bu onun sucu degil

Takımımıza güzide isimler kazandıran Adnan Sezgin Transfer Forumu.

a-) Abdurrahim Albahrak Transfer Forumu tabiki.

GSCimbom Transfer Forumu isimlere saygin sonsuz ama gundelik isimlerin pesinde diil armanin pesindeyiz

mevcutlar icinde c sıkkını tercih ettim ama transfer forumuna isim aramak söz konusu ise ergün gürsoy ilk akla gelen isim olmalıydı.

Sadece Transfer Forumu'na ne dersiniz. Göğsüne reklam almadan 1-2 yıl önceye kadar direnen Barca gibi:asd:

Bu arada koskoca forumda bir tane bile Yıldırım Demirören XYZ Forumu tarzı bir forum olmaması gerçekten üzüntü verici :p

Neyse geyik yeter bu kadar; ama bence ismi ile GSCİMBOM'la özdeşleşebilecek HİÇ BİR KİŞİYE MAL EDİLEMEYECEK BİR İSİM OLMALI.

Çünkü transferi yapan kişiler önemli değildir, her transferin farklı bir kahramanı vardır.

Şu an için oyum olsa GScimbom'a veririm ama daha orjinal ve esprili bir şey de bulunabilir.Aklına gelen söylesin bence.Armut, Muz, Kiraz Transfer Nöbeti'ne ne dersiniz mesela. :D

Bu konu nerden cikti hic anlam veremedim.

Hele Albayrak(kendisini cok severim) diyenleri hic hic anlamadim.Amrabati 9,5 milyona almak,olmus Hamite senelik 3,5 vermek,zaten sozlesmesinde serbest kalma maddesi olan Buragi transfer etmek meziyet istiyorsa eger degistirin forumun ismini!

Her zaman sadelikten yanayımdır GSCimbom Transfer Forumu (Aslında GSCimbom bile fazla)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt