Haldun Üstünel - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel

Cevap: Futbol Komitesi : Haldun Üstünel

Kendisine olan sevgim kat kat artti . Buyuksun. Demedi deme Ibrahim Haldun'un getiremiyecegi adam yok :)

2154119121.jpg

3937127985.jpg

749B_5e07d2acb77a602664c8ec7f6fa30c8c.jpg

Adam tuttugunu getiriyor abi yaa!!:p

filmlerde olur ya her resimde aynı adam vardır.Takım elbiseli ciddi bişey,Bütün film onda kopar 'Kim Bu adam':D

Büyüksün Üstünel..Saç teline gurban:D

''Haldun Üstünel, Rijkaard ile 20 gün önce Madrid'de ikinci kez buluştu. Yeniden Galatasaray'ı ve hedeflerini anlattı. Surinam asıllı Hollandalı hoca, uzun boylu uzun saçlı Türk yöneticisini çok sevdi. Aralarında önce samimi bir arkadaşlık kuruldu. Bir daha görüşmek üzere dostça vedalaştılar.''

İşte beklediğim topak..Helal olsun Haldun Üstünel..

Adam tuttuğunu koparıyor..Birde cefakar..Kimi getirse havaalanında güvenlik edasıyla kalabalığı yarma görevini üstleniyor..:)

Haldun Üstünel, eski Fenerbahçe yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp gibi..O da böyle büyük adamları getirirdi..Fener onu gönderdi Josico,Maldonado'lara kaldı..Biz bari Haldun Üstünel'i kaçırmayalım..Her yönetimimiz de olması gereken yegane adam..:)

:016::016::005:

Cevap: Haldun Üstünel | Futbol Komitesi

haldun üstüneli bütün G.sraylı yöneticiler örnek almalı,ben takımımda böyle yönetici görmek istiyorum artık.

Kewell ' mutlu olduk, Baros 'a şaşırdık ama inanabildik zor olsa da.

Ama Haldun abi; Ya Rijkaard.

İnsaflı ol, alan var alamayan var.

BÜYÜKSÜN :)

Biz Govou derken,o hem Govou'ya çok yakın ama medyada hiç ismi geçmeyen Keita'yı sessiz sedasız bitirdi.

Gerçekten son yıllarda Galatasaray'ın başına gelen en güzel şey.

Barca'nin Inter'in Real'in istedigi adami aldik yahuu :D

Sana ne desek azdir Haldun Baba:005::005::005::005::005::005::005::005:

Adam tam bir transfer profesoru. Haldun Ustunel'e su kadar paramiz var de, adam gidip en iyisini getiriyor.

Birde fenerbahce yabanci sinirlamasi olmasin diyor.Lan kardes kulup fenerbahce yabanci siniri serbest olsa Haldun Ustunelin getirecegi yabancilara baka baka isyan cikartirsiniz siz.Bu arada 1 tane daha kaliteli yabanci oyuncu bekliyorum kendisinden.

Bana göre Haldun Üstünel Galatasaray klübünün transfer komitesinin başında olmalıdır. Yani başkanlar değişse bile her zaman transfer komitesini yönetmelidir. Gerçekten mükemmel bir iş bitirici. Helal olsun Haldun Üstünel'e. Canaydın zamanlarında Haim Fresco vs. gibi saçma sapan adamların devreye girdiği hiçbir adamı alamazdık. Bütün sene Pires, Kily Gonzalez geliyor deyipte elimiz boş kalırdı ama 2 sezondur açıkara Türkiyede en başarılı transferleri yapıyoruz. İnanıyorum Haldun Üstünele yeterli zaman verilse Messiyi bile ikna eder. Ayrıca 4-5 sezon önce fenerin elinde bulunan transfer başarıları artık 2 sezondur bize geçmiştir. Fener eskisi gibi yıldız oyuncu getiremezken. Biz Avrupa'nın önde gelen isimlerini Galatasaray formasına bağlamışızdır. Bunların en büyük sebebi şüphesiz Haldun Üstüneldir. Gerçek Galatasaraylı.

Üst Alt