Haldun Üstünel - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel

Cevap: Haldun Üstünel | Futbol Komitesi

Her futbolcunun bir fiyatı vardır ama, Haldun Üstünel paha biçilemez.:)

Bence uzun saçlı genç kararlı yönetici görünce futbolcular etkileniyor.kafalarındaki türk imajı yıkılıyor.

"küçükken annesi kendisini bir ekmek, bir maltepe al diyerek bakkala gönderince bir pide, bir parliament alıp geri döndüğü rivayet edilen insan" şeklinde bir entry girilmiş kendisi hakkında uludagsozlukte :D :D

harbiden aurelio falan denirken adam elano'yu getirdi :D

şimdiden bir kült, bir efsane olmuştur. hiç abartılmıyor, aslında ne kadar istesek de yaptıklarını abartamayız. galatasaray'ın şu anki yabancılarından beşine bakalım: leo franco, abdul kader keita, harry kewell, milan baros ve elano (hatta 2006'daki hali olsa tobias linderoth'u da eklerdim, hala parmaklarımı çatıyorum). şimdi bu oyunculardan herhangi birisini şampiyonlar ligi'nde kafaya oynayacak canım takımım liverpool'a getirseler (ki ikisi oradan geçti zaten) sevinirim. üst seviye italyan ve ispanyol kulüplerinde de bu adamların her birisi ama rotasyon, ama back-up olarak yer bulurdu. teknik direktör frank rijkaard'ı sezon başında hoca arayan milan, chelsea veya real madrid kapsa kimse şaşırmazdı.

şimdi bu adamlar galatasaray'da. para demeyin, galatasaray türkiye'nin en zengin takımı değil. bu sene şampiyonlar ligi'nde de oynamayacak, birçok oyuncuyu türkiye'ye çeken bu faktörden de (umarım sadece bu senelik) yoksun. e o zaman başka bir şey var. kimisine göre mind trick bu, kimisine göre başka bir şey. ama tek kelime aslında: vizyon. aklımıza gelmeyecek adamları galatasaray'a kazandırdı haldun üstünel. olmaz ama bir gün karşı karşıya gelirsek elini sıkıp teşekkür edeceğim. galatasaray'ın transfer vizyonunu "bakalım belki iyidir"lerle alından sergio almaguer'ler, gabriel tamas'lar, marcelo carrusca'lardan "oha, kewell! baros! elano!" diye manyak edici bir seviyeye getirdiği için.

alıntı

Yav Elano M.City'den sonra hangi klube( Milan,Inter....) gider diye dusunulerken.Haldun Ustunel calisiyormus helal olsun sana yaa helallllll :016::016::016:

Milyonlarca tesekkur etmek lazim sana.Takimin sampiyonlugunu gormeyi en cok sen hak ettin diye biliriz..Umarim emeklerin bosa gitmez.Seni seviyoruz

Hepimizden çok Galatasaraylı. Onu geçtim müthiş mütevazi. Üstüne basa basa ''yönetim kurulumuzun gücüdür bu transferler'' tarzında cümleler söyledi. Tek ben yapmış gibi göstermeyin dedi. Bilemiyorum. Onun yerine ben olsam, o kadar transfer yapmış olsam off. Feci havalanırdım lan. :D:

Tekrardan helal olsun.

Hepimizden çok Galatasaraylı. Onu geçtim müthiş mütevazi. Üstüne basa basa ''yönetim kurulumuzun gücüdür bu transferler'' tarzında cümleler söyledi. Tek ben yapmış gibi göstermeyin dedi. Bilemiyorum. Onun yerine ben olsam, o kadar transfer yapmış olsam off. Feci havalanırdım lan. :D:

Tekrardan helal olsun.

Bknz: Tempra :D

italyanlara benzemesi insanları etkiliyor sanırım:D karizma+ zeka= güç

çok fena birisi yavv öyle böyle değill... sınırı yok galiba... olmasında zaten:DD

Haldun Abi görevini süper yapıyor ve herkesin gönlünde taht kurdu.Peki onun bu başarıya ulaşmasına vesile olana ne demeli.Başkan Adnan Polat Haldun Bey e bu görevi vermese belki ne bu transferler olurdu nede biz onu tanırdık.Demek istediğim Adnan Polat ı da tebrik ediyorum isimleri doğru zamanda doğru yerde kullandığı için.Bu yönetime tam destek verelim.Eski günlere dönmeyelim

Galatasaray'ın son dönemde başına gelmiş en iyi yöneticilerinden.Bu kadar çok ve iyi oyuncuyu topladı , çıtayı yükseltti.Her oyuncuyu beğenmeyiz artık :) Umarım devamı da gelir..

Üst Alt