Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Harry'ye Destek Topiği #19

Deminden beri söylüyorum. Verimli bir oyuncu olabilir ama Kalli dönemindeki verimini Rijkaard da beklemek saçmalıktır.

"Arada sırada parlar, topu sürüşü ve kontrol edişinden bile anlarsın yetenekli olduğunu ama Barış'ta o ışığı görmüyorum. Topu kontrol bile edemiyor doğru düzgün, pas verirken bile sıkıntı yaşıyor" demişsin.Bunlar için pek sistem farketmiyor sanırım.Farklı bir sisteme geçti diye bu özellikleri yokolduysa durum vahim.

Barış 2 sene önceye kadar takımdaki en iyi oyunculardan biri olduğunu düşünüyorum.Barış hakkında aynı düşünmüyor olabiliriz tabiki de.Ama sisteme uyup uymaması farklı bu dediklerin farklı.

Rijkaard bakıcı olsaydı dediğin doğru ama Rijkaard'ın futbolculara pas atmayı öğreteceğini düşünmüyorum. Gidip satar, adam gibi ayağı düzgün bir oyuncu alır. Hem bir futbolcu için kendini yormaz hem de zamanımızı bunlarla harcatmaz.

Açıkcası bu dediğin bana biraz vahim geldi.Hoca sadece alıp satmakla olacak iş değil ki.

"Arada sırada parlar, topu sürüşü ve kontrol edişinden bile anlarsın yetenekli olduğunu ama Barış'ta o ışığı görmüyorum. Topu kontrol bile edemiyor doğru düzgün, pas verirken bile sıkıntı yaşıyor" demişsin.Bunlar için pek sistem farketmiyor sanırım.Farklı bir sisteme geçti diye bu özellikleri yokolduysa durum vahim.

Barış 2 sene önceye kadar takımdaki en iyi oyunculardan biri olduğunu düşünüyorum.Barış hakkında aynı düşünmüyor olabiliriz tabiki de.Ama sisteme uyup uymaması farklı bu dediklerin farklı.

Açıkcası bu dediğin bana biraz vahim geldi.Hoca sadece alıp satmakla olacak iş değil ki.

O zaman şöyle düzeltelim; Rijkaard'ın sistemine göre yetenekli değildir. Barış'ın etkili olacağı ekol kaos futboludur. Orada yapacağı tek şey mücadele etmektir. Ama Rijkaard'ın sisteminde daha demin anlattığım vasıflara sahip olması lazım. Maalesef ki Barış'ta bunlar yok.

DESTEK OLMAYAN GÖLGE ETMESİN...

Adam 1.mesajda yazmış, dalga mı geçiyorsunuz? Gidin Harry Kewell başlığına yazın kardeşim. Harry Kewell'a destek diyoruz...

0.jpg

Stay With US HArry!!!

Bunu der bunu söylerim.Sırf Harry Kewell çok sevildiği için, sizin gibi kendini beğenmişler hep olur.Anti-popülist özentiliği ile saçma salak konuşursunuz.Ama Kewell kalmalı bu takımda o kadar!

İzlemeyenler izlesin, Harry Kewell'ın konusuna koymuştum zaten.

The trouble with Harry on MSN Video

İzleyin bakalım bu kolay sakatlanıp 5 ay olmaması onun suçu mu bizim doktorların suçu mu? Ya da evliliginde problemler var mı? Dünya Kupasında oynayabilecek m?

Bir kıta bu adamın ayagına bakıyor biz atıp tutuyoruz gitsin diye...

Harry Kewell gitsin diyenler gitmeli önce. Adam hiçbir şey yapmasa bile Galatasaray'ın imajını pozitif yönde inanılmaz etkiliyor. Tüm bir Avusturalya kıtasının temsilcisi olmuş. Genç futbolcular için, hatta diğer futbolcular için bile tam bir rol model. İşin futbol yanına gelecek olursak adam 4-3-3'ün sol forvetinde oynuyor ve o pozisyon için biçilmiş kaftan. Tam o mevkiinin futbolcusu. Şuan takımda sol forvet oynayacak(sol forvet diyorum sol açık değil) kişi Kewell dışında yok. Yaşlandı felan hikaye, yarım devre bile oynasa iş görür adam. Futbolu biliyor. Yollayıp kontenjan açsak, yerine adam alsak o oynayabilecek mi? 6+2 sınırı var. Eninde sonunda 2 yabancı yedek oturmak zorunda. Kewell'ı tercih ederim her zaman.

Takımızın golüü.

19 numara harryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Kewellllllllllllllllllllllllllllllll.

Kalcagını zannetmiyorum. çok büyük yanlış yaptı iyileşicem diye haber vererek güvenimi kaybetti.

Takımızın golüü.

19 numara harryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Kewellllllllllllllllllllllllllllllll.

Kalcagını zannetmiyorum. çok büyük yanlış yaptı iyileşicem diye haber vererek güvenimi kaybetti.

Efehan video'yu izlemediysen ya da İngilizce'n yoksa söyleyeyim, iyileşememesinin nedeni bizim doktorlar.

tamamen mantıksal açıdan yazıyorum: kalmalı

+2 olarak bir düşününce Kewell süper bir oyuncudur. son yarım saat oyuna alırsın, sol ayağıyla yapıştırır, kafaya çıkar maçı çevir. gole ve asiste çok yakın bir oyuncu, teknik ve oyun zekası zaten muazzam, tecrübe fazlasıyla var. adam futbolu biliyor, tempolu oynayamasa bile zekası ile işi kotarıyor. yorulmuş rakibe karşı, son yarım saatlerde alıcağı süre ile bitirici darbeyi vurabilecek bir oyuncu. 4-3-3 ün sol ilerisine, sadece bizim takımdakiler içinde değil, dünya üzerindeki en uygun oyunculardan birisi.

zaten sakatlık ve tempo sorunu olmasa, kafada ilk 11 e yaz. onun için Kewell kalmalı diye düşünürken, ilk 11 olarak düşünmeyin, kulübede böyle bir oyuncunuzun olmasını bir koz olarak düşünün derim. yedek adama o kadar para değer mi diye soranlar olacaktır, bu adamın maçı kurtarma potansiyeli olduğu için değer derim.

not: yalnız bu adam karizma, aussie, yakışıklı falan diye düşünüp de kalsın diyen sevgi pıtırcıkları da yok değil. oynamasa bile kalsın, o bizim idolümüz falan fıstık diye yırtınanlara allah akıl fikir versin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt