Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz"

Transferci yangın tayfa: ‘Adem ne len ozaman, Şener ne len ozaman’

ILK 11’E ALINACAK OYUNCULAR GENÇ, KALİTELİ, VE ALINABİLECEK EN İYİ OYUNCULAR OLACAK.

SIZDE BİLİYORSUNUZ BU YAPILAN YERLİ HAMLELERİN HEPSİ YEDEK KULÜBESİ İÇİN.

Bırakın bi ağlamayı ya. Yettiniz anasını satim. 2 sene üst üste şampiyon olmuşuz, yetenekli oyuncuları bulmuşuz (Marcao, Luyindama, Onyekuru vs) hala ağlamalar.

Yeter vallahi gına geldi sizden. Twitter’da ağlayın ya gidin de.

Bu takıma alınan her çöpü eleştiririm 500 tane sağlam transfer yapsak da 1 tane çöp alırsak onu eleştiririm hiçbir yere gitmeye niyetim de yok forum kapanana kadar burdayım ve eleştirmeye devam ediceğim.

acelemiz yok ne demek

geçen sene de acelemiz yok dedik ve transferin son günü forvet de gelmeyince ortada kaldık rahat şampiyon olacağımız sezonu son maçta kurtardık

yapın görüşmeleri alın kimi alıyorsanız

rekortmen gol kralı diagneyi de satamıyorsanız o makamlarda oturmasın kimse

Bu takıma alınan her çöpü eleştiririm 500 tane sağlam transfer yapsak da 1 tane çöp alırsak onu eleştiririm hiçbir yere gitmeye niyetim de yok forum kapanana kadar burdayım ve eleştirmeye devam ediceğim.

Hahaha o zaman senin gibi çöp taraftarıda ben her zaman eleştirmeye devam edeceğim.

Sen Galatasaray’ın sporcusuna çöp diyemezsin. Dersen, bende sana ÇÖP TARAFTARSIN derim.

daha 2 ay varmış!!! yine transferin son günü diagne ve mitroglou gibi 2 çapsız bulup milyonları dökersiniz!!

Açıkçası (linç yemeyeceksem) ben normal karşıladım. Kalkıp Facao, Nainggolan Aboubakar ile ilgileniyoruz dese burası yangın yeri olurdu. Olumsuz bi sonuçta da kulübü yakardı taraftar.

Vedat ne ki? En kalitelisini transfer edecegiz. Taraftar galeyana gelmesin. Demek istemis Hasan Sas. Peki teknik ekibimiz nolacak Hasan bey? Oraya-da en kalitelisini isteriz. Mesela kaliteli yardimci antrenorler?

Evet vedat bir tarafımızda patlamadı kurtulduk. Şimdi başka TR de kim kaldı orta saha forvet kazık fiyata bize çakılabilecek. Sonuçta 6 ay boyunca forvet arayıp son günlerde diagneye 13 gömen biriyiz.

Mevcut kadronun şampiyon olmasına güvenerek acelemiz yok demiştir. Oyuncunun en kısa zamanda takıma katılmasını önce teknik ekip ister.

Üst Alt