Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz"

Şimdi şöyle bir durum var
Adem Büyük ile, Jimmy Durmaz ile takviye edilmiş bir kadro, süper ligde yine şampiyon olabilir. Ama bizim amacımız sadece Süper Lig şampiyonluğu mu?

Bu takıma alınan her çöpü eleştiririm 500 tane sağlam transfer yapsak da 1 tane çöp alırsak onu eleştiririm hiçbir yere gitmeye niyetim de yok forum kapanana kadar burdayım ve eleştirmeye devam ediceğim.
Peki zihninden geçen yedekte olacak yerli tavsiyen varmı renktaş? Yoksa ben ne olursa olsun eleştiririm mi diyorsun?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki zihninden geçen yedekte olacak yerli tavsiyen varmı renktaş? Yoksa ben ne olursa olsun eleştiririm mi diyorsun?

11 tamamlanmadan yedek transferine karşıyım , mantıken ters 1 kere önce 11 tamamlanır ona göre şu an 11 de olanlar yedeğe düşer ya da satılır sende ondan sonra bakarsın dersin şuraya 1 2 topçu alalım tamamlansın önce yedeği alalım sonra 11 e bakarız baştan yanlış bir strateji.

11 tamamlanmadan yedek transferine karşıyım , mantıken ters 1 kere önce 11 tamamlanır ona göre şu an 11 de olanlar yedeğe düşer ya da satılır sende ondan sonra bakarsın dersin şuraya 1 2 topçu alalım tamamlansın önce yedeği alalım sonra 11 e bakarız baştan yanlış bir strateji.
11 e 1 kişi alındı 2 kişi daha alınacak. Bizim geçen sene sıkıntımız 11 değildi yedeklerdi ve yedek sorunu da çözüldü değil mi?

11 e 1 kişi alındı 2 kişi daha alınacak. Bizim geçen sene sıkıntımız 11 değildi yedeklerdi ve yedek sorunu da çözüldü değil mi?

Geçen sezon da alınacak dedik ama alınmadı ondan güvenmiyorum.

Yedek sorunu çözüldü mü Şener'le mi , Adem'le mi şimdi bunlar 0 0 giden bir maçta sonradan girip etki mi edecek gerçekten inanıyor musun buna ?

Geçen sezon da alınacak dedik ama alınmadı ondan güvenmiyorum.

Yedek sorunu çözüldü mü Şener'le mi , Adem'le mi şimdi bunlar 0 0 giden bir maçta sonradan girip etki mi edecek gerçekten inanıyor musun buna ?
Çözülmedi kabul. Kimle çözülmesini tavsiye ediyorsun bunu da merak ediyorum? Herkes eleştiriyor ama biri de neden şunu almadık diyemiyor.

Ilk defa Galatasaray li birine bu kadar uyuz oluyorum pardon birde dursun vardi adam bana antipatim geliyor allah rakip taraftara sabir versin bu adama ben paf takimda vile gorev vermem amator disiplinsiz dilinin kemigi yok

Ozanwafor haricinde elle tutulur bir transfer var mı? O da kapalı kutu. Birilerini transfer ettiniz de biz mi duymadık? Geçen seneden hiç mi ders almadınız? Kaliteden kasıt yerli transfer politikası gibi vasıfsız adamlar mı? Bir ton soru var ama cevabı maalesef yok.

Valla gozum transferde degil ama lige bir kez 5'de 5 veya 6'da6 filan yapip girelim. En kotu Banega filan kampa yetissin.

Galatasaray taraftarı olmak 31 Ağustostan önce ilk 11 transferi ümit etmemeyi bilmektir arkadaşlar.

İlk yurtdışı kampına 2-3 ana transferle gittiğimiz bir yaz dönemi hatırlamıyorum.

O yüzden imkanı olan dizi, film izlesin; denize girip tatilini yapsın. 31 ağustos saat 23:00-00:00 arası gelir transferler.

Üst Alt