Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz"

Zaten taraftarimiz her transfer dönemi aglar alistik bunlara yapacak birsey yok

Mayis ayinda da sampiyonluk kutlariz,yönetim ve teknik heyette iyi sabir var transfer dönemi boyunca sosyal medya’dan her turlu hakaret ve elestirilere maruz kalacaklar helal olsun iyi dayaniyorlar coluk cocuga

Transferci yangın tayfa: ‘Adem ne len ozaman, Şener ne len ozaman’

ILK 11’E ALINACAK OYUNCULAR GENÇ, KALİTELİ, VE ALINABİLECEK EN İYİ OYUNCULAR OLACAK.

SIZDE BİLİYORSUNUZ BU YAPILAN YERLİ HAMLELERİN HEPSİ YEDEK KULÜBESİ İÇİN.

Bırakın bi ağlamayı ya. Yettiniz anasını satim. 2 sene üst üste şampiyon olmuşuz, yetenekli oyuncuları bulmuşuz (Marcao, Luyindama, Onyekuru vs) hala ağlamalar.

Yeter vallahi gına geldi sizden. Twitter’da ağlayın ya gidin de.
Helal muhsin

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yangın tayfadan değilim ama bunlarla ilgilenmeyip Vedat Muriç'i almaya çalışmak da en iyisini almak olmuyor ki. Bari mevkilerde eksik yer kalmayacağından emin olabilsek. Ben çekiniyorum şimdi orta sahaya 1 tane adam alıp tamamız derler diye şahsen. Adam gibi bir santrafor olmaması da en az orta saha kadar büyük eksik.

Transferci yangın tayfa: ‘Adem ne len ozaman, Şener ne len ozaman’

ILK 11’E ALINACAK OYUNCULAR GENÇ, KALİTELİ, VE ALINABİLECEK EN İYİ OYUNCULAR OLACAK.

SIZDE BİLİYORSUNUZ BU YAPILAN YERLİ HAMLELERİN HEPSİ YEDEK KULÜBESİ İÇİN.

Bırakın bi ağlamayı ya. Yettiniz anasını satim. 2 sene üst üste şampiyon olmuşuz, yetenekli oyuncuları bulmuşuz (Marcao, Luyindama, Onyekuru vs) hala ağlamalar.

Yeter vallahi gına geldi sizden. Twitter’da ağlayın ya gidin de.

.

Hasanima göre Falcao değil Vedat hedef alınacak futbolcuymus bunu öğrendik. Adamın diye adam alırsan yanına bu kadar oluyor işte...

Aynen 2 ay var aceleye gerek yok cunku yilin geri kalan 10 ayı yok bu çalışmalar için.
Adamlar 5 milyon euroya gelecegin sağ kanadina darbesini vuracak muhtemelen cengiz under seviyesine kadar cikacak adami aliyor biz daha var yeaa

Son düzenleme:
Transfer isteyen tayfaya ya da Adem falan geldiği için eleştirenlere laf edip şampiyon olduk diyenler var. Galatasaray her zaman şampiyonluğun en büyük adayıdır bu sene oldu yine olur. Ama unuttuğunuz şey başşak salaklıklar yapmasa ve o 8 puanı kapatamasaydık nasıl olacaktık? Keza CL gibi bir faktör var, gelecek oyuncuların takıma ısınması gerek ve yönetimin geleceği belli değil daha. O yüzden yapılacak en doğru şey nokta atışı transferleri en kısa sürede yapmak 2 ay vakit var diye beklemek değil.

Üst Alt