Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Konuyu mahvettiniz yine, yazıklar olsun hepimize.

kus1.jpg

crossfire, honda 2000 vs. bu tip arabalar al. madem gencsin ve paran da var. yaslaninca icinde kalir ama binemezsin :D

İyi dilekler için teşekkürler benim öyle serseri arkadaşlarım yok ben düzgün kullanırım :)

Benzin-dizel bi ayrım var mı istediğin arabada? ya da tek kapı dört kapı falan diye?

edit: Hayırlısı olsun bu arada :)

MASALLAH guressever baris kardesim

ALLAH iyi bir tasit nasib etsin insALLAH

17 yasındayım, arkadasın babası arabayı veriyor. Aksamları takılıyoruz , işimiz iş degil ama bakalım :asd:

Ayrıca Barıs kazasız belasız kullanırsın insallah :)

Barış Allah kazalardan esirgesin güle güle kullanmayı nasib etsin. Arabası olmayan diğer arkadaşlarda daha iyisini nasib etsin. Önceki yazılarda gördüğüm bir marka var. Siyah honda otomatik vites buldum demişsin. Al onu gitsin sağlamsa.

Bende geçen temmuzda baya araştırıp test sürüşlerine katılıp sonunda Hyundai i20 1,2 80hp Mode donanım paketli aldım 27,400TL'ye :)

2.El piyasası farklı ama şöyle kafanda bir hesap et,yılda 10bin km'den fazla yol yapmam diyorsan benzinli alabilirsin.Alırken daha ucuz oluyor sonuçta.Yılda 10bin km'ye yaptığın hem dizel hem benzinli yakıt masrafını da araba fiyatının üstüne koyunca,3-4 yılda amorte ediyor dizel-benzin fiyat farkı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt