Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Dizel - Benzin , Tek kapı gibi bi ayrımım yok.Ama hatchback olsun diyorum çünkü eski model sedanlar güzel olmuyor...

Yıllık 25-30.000 ve üzeri km'yi görmeyeceksen dizele gerek yok. [bence] Zaten senin bütçeye temiz ve düşük orjianl km'li dizel araç bulman zor. Yani ilanlara bak vardır hepsi 2005 dizel km 90.000 yazar standart ama hepsi 300.000'den düşürülmüştür. Arabayı servise sokmadan sakın alma bir de aklında bulunsun. İkinci elde çocuğunun üstüne yemin edene bile inanma/güvenme.

Biz hep arabalarımızı 2. el aldık.O konuda hiç problem olmaz anlarız yani servise falan da gösteririz her zaman...

3 ay önce Nissan Almere 1.5 tekna aldım ben hatchback...Arabam tüplü 200 şehir dışı 220-240 arası da şehir içi yakıyor...Arabanın normal piyasası 18-20000 arasıydı...Tanıdık olunca bide güzel bir pazarlıkla 16500'e aldım..2006 model...Bu zaman kadar hep ikinci el araba kullandım ama Nissan bana sanayinin yolunu unutturdu..Memnuniyetimi anlatamam :) Tavsiye de ederim..

Önerildi mi bilmiyorum ama az bekle 1-2 ay kadar daha Opel Astra 1.4 Enjoy al.. Çok klas ve konforludur.

Ben de bugünlerde yeni araba alıyorum ama sanırım Polo falan olacak benimki. Benim de tercihim hatchback çünkü..

Tekrar hayırlısı olsun inşallah Allah kaza bela vermesin..

3 ay önce Nissan Almere 1.5 tekna aldım ben hatchback...Arabam tüplü 200 şehir dışı 220-240 arası da şehir içi yakıyor...Arabanın normal piyasası 18-20000 arasıydı...Tanıdık olunca bide güzel bir pazarlıkla 16500'e aldım..2006 model...Bu zaman kadar hep ikinci el araba kullandım ama Nissan bana sanayinin yolunu unutturdu..Memnuniyetimi anlatamam :) Tavsiye de ederim..

Toyota ve Nissan neredeyse hiç arıza vermeyen markalardır zaten. Ama onlarda aracın içini güzel yapamıyorlar işte o yönden tutmuyor genelde.

Toyota ve Nissan neredeyse hiç arıza vermeyen markalardır zaten. Ama onlarda aracın içini güzel yapamıyorlar işte o yönden tutmuyor genelde.

Yok ya içide gayet modern..Yol bilgisayarı felan var..Teknolojik özellikleri sağlam yani..Araba kullandığımın farkında vardım nissan'la...

Odak noktam Peugeot 307 oldu çünkü babamla baktığımızda en karlı çıkacağım arabanın bu olacağını düşündüm siz ne düşünüyosunuz? Eğer 307 de ikna edemezsem 206 lara ve accent lere kalıcam :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt