Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Eskişehirspor | MS | 8 Ocak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Eskişehirspor | MS | 8 Ocak

bunun bir hazırlık maçı olduğunu unutmayalım, skor önemli değil sahadaki futbol önemli :sick:

iki genç oyuncumuz da gol atmış.

daha ne istiyorsunuz;D

:poop:

transfer dönemi istediğimiz gibi geçmezse boşa hayal kurmaya gerek yok 2. devre...

19 ocak dendi üstat erken getirmek için alanı artı bir şeyler vermek lazım onu da vermek istemiyoruz.

Demba ba'yı da taraftar istemedi tıpkı seleznyovu istemedikleri gibi galiba ikinci forvet gelmeyecek. Bir tane de stoper gelir. 2 transferle kapatırız.

Gelen: ALAN-STOPER

Giden: Serdar (0 bonservis onur gibi alacaklarından vazgeçer), Birhan (kiralık gitti hazirana kadar), Eren (200-300 bin euro bonservis gelir alacaklarını bırakmayacakmış), Rodrigues (8.2 milyon dolar da bize kalan).

Galiba stopere en fazla 3-4 milyon euro öderiz. yani kadroda 1 kişi azalır ve asgari 4 milyon euro da kar ederiz. Şampiyonluk için kafi olur çok da enseyi karartmayın. Başka kimse de gitmez. Stoper de 31 ocak gibi açıklanır.

Kasım ve Aralık ayında zaten takımın yetersiz olduğu belliydi. Neden o günlerden itibaren transferler için hazırlık yapılmadı.
FFP için eyvallah ama koskoca Galatasaray bir tane kiralık adam da mı alamıyor. Alan ile uğraşıyoruz hep ama sen ocak ayının hemen başında 1 tane de olsa forvet kiralayıp sonra artık Alan'ı bekleyebilirdin ki adamın geleceği de belirsiz! Flamengo da bu adam için şu an devredeymiş.
Seleznov, Demba ba felan hikaye. Nedir bu hep aynı isimler! Bu scout ne iş yapar? Dön dolaş aynı isimler!

Stoper ve Orta saha zaten gerekliydi. Koca yönetim bunu Kasım ve Aralık ayında görmedi mi? Serdar kadro dışı kaldı diye eğer stoper alıyorsak bu kulüp kötü yönetiliyor demektir! Stoper ve özellikle orta saha oyuncusu zaten bu takıma her türlü gerekliydi. Forveti söylemiyorum bile. Onu zaten dünya duydu artık. Koskoca Galatasarayın forvetsiz olduğunu dünya duydu ve biliyor.

Benim zoruma giden en önemli husus bu kulüpte herşeyin çok ağırdan alınması! Emin olun Fatih hocanın artık sabrı taşmıştır!

Çıksınlar delikanlı gibi transfer mransfer yok desinler. Şampiyonluğu ibb ye hediye ediyoruz desinler çünkü yaptıkları operasyon budur şu ana kadar.

Kasım ve Aralık ayında zaten takımın yetersiz olduğu belliydi. Neden o günlerden itibaren transferler için hazırlık yapılmadı.
FFP için eyvallah ama koskoca Galatasaray bir tane kiralık adam da mı alamıyor. Alan ile uğraşıyoruz hep ama sen ocak ayının hemen başında 1 tane de olsa forvet kiralayıp sonra artık Alan'ı bekleyebilirdin ki adamın geleceği de belirsiz! Flamengo da bu adam için şu an devredeymiş.
Seleznov, Demba ba felan hikaye. Nedir bu hep aynı isimler! Bu scout ne iş yapar? Dön dolaş aynı isimler!

Stoper ve Orta saha zaten gerekliydi. Koca yönetim bunu Kasım ve Aralık ayında görmedi mi? Serdar kadro dışı kaldı diye eğer stoper alıyorsak bu kulüp kötü yönetiliyor demektir! Stoper ve özellikle orta saha oyuncusu zaten bu takıma her türlü gerekliydi. Forveti söylemiyorum bile. Onu zaten dünya duydu artık. Koskoca Galatasarayın forvetsiz olduğunu dünya duydu ve biliyor.

Benim zoruma giden en önemli husus bu kulüpte herşeyin çok ağırdan alınması! Emin olun Fatih hocanın artık sabrı taşmıştır!
Evet çıkıp konuşmaları lazım bizim konuştuğumuz kadar ama mustafa cengiz konuşursam linç ederler diyor şu an pusulasını kaybetmiş durumda taraftarın hangi açıklamaya müspet hangisine menfi yaklaştığını artık ayırt edemiyor verilen tepkilerden sonra benim gördüğüm o o yüzde albayrak girdi devreye o da pişman oldu konuştuğuna şimdi herkes transferden sonra konuşuruz diyor yani size 3 sıkıntılı hafta kalıyor :)

Üst Alt