Hell Değil, İyi Gün Taraftarı ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Cevap: Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

sanki fenerbahçenin 10 bin kişiye oynadıgı maçları görmedik.fenerbahçe taraftarıda küsüyor gayet.ayrıca fenerbahçe en son bize 6 attıgı sene çok kötüydü.onun harici düzen az çok aynı.alex bi duran toptan assist yapar bide gol atar taraftar coşar.

bu kadar kötü durumlara düşmüyor fenerbahçe.saçma sapan puan kayıpları yaptıgı dönemler olsada kesin taraftarı costuracak zamanları oluyor

bizim şöyle keyifler fark attıgımız bir maç bile olmadı.galatasaray antepe kupa maçında bi 4 atsın bakalım nası cosuyor millet misal.dediğim gibi taraftara umut vericeksin ki taraftar coşsun para harcasın

ne kadar takım çok kötü olsada.hagiyi ve yönetimi desteklemesem bile.bucayı zar zorda olsa yenmemize ragmen bi dahaki arena maçına gideyim dedim.ve antep maçına karabuk maçına gidicem.

ayrıca henuz stadımız yeni ve 3 maç oynadık.

ilk maç 42 bin sora 31 bin.bu maç daha azdır.ama bekleyelim biraz.takımın toparlandıgı zamanlarıda görelim bi.ondan sora konusalım

Biz malesef cok büyük basarilar yasadigimiz icin böyle kötü gidisatlarda hayal kirikligi yasiyoruz ve takimimiza küsüyoruz malesef. Uefa'dan sonra hedefler büyüdügü icin böyle oldu bence.

Dördüncü bitirdikleri sene de dolduruyorlardı. Biz şampiyon olduğumuz yıllarda bile zorlanıyoruz.

Beşiktaş da iyi örnektir. Yıllardır bir başarıları yok adam gibi.

50 senelik mağlubiyet rekorunu egale eden takımla verdiğin örnekler aynı şey değil.Bu kadar kepaze olan başka takım yok 3 büyük takımda.

Biz malesef cok büyük basarilar yasadigimiz icin böyle kötü gidisatlarda hayal kirikligi yasiyoruz ve takimimiza küsüyoruz malesef. Uefa'dan sonra hedefler büyüdügü icin böyle oldu bence.

uefa kupasını unutalım abi artık.cok güzel günler gördük tamam ama 2011 yılındayız ve 11 sene geçti

başarıya alıstık falan değil.uefa kupasını görmeyen yada hatırlamayan bi nesilde var.başarılara alıstıgımız için öyle oluyor lafını belki 2002 de 2003 de diyebilirdik.

bence galatasaray taraftarı fazla bile vefalı.bize inamotolar izlettiler.fenerbahçe anelkayı getirirken bize bouzidler getirdiler.fenerin hediyesi 2 şampiyonluk olmasa daha önceden bu cokuse girerdik.cunku böyle birşey olcagı belliydi.bu takım lucescu gittiğinden beri kötü.az değil 10 sene

yani bu tepkiler 1 senelik tepki değil.10 senenin sıkılmıslıgı var.ben şahsen ilk defa galatasaraydan bu kadar sogudum.cunku sıkıldım

kewell baros lincoln dönemi ümitlendik.keitalar geldi sevindik.sonra saçma sapan kararlar alındı.hala alınıyor.ve daralıyoruz.taraftarı zorluyorlar.

fener hersene 30 bin ve uzeri kombine satiyor zaten gelip gelmemeleri farketmiyor onlar icin..

ama biz bu stad icin yillarca bekledik sonunda yeni stadimiza kavustuk ve acilisindan sonra olusan olumsuzluklardan sonra herkes asfalt'ta oynasan kaldirimdan destekleriz diye atip tuttu.. simdi stadi dahi dolduramiyoruz yazik ki yazik.. bizim taraftar iyi gun dostu sonuna kadar katiliyorum..

Galatasaray taraftarı kabul etsekte etmesekte nankördür. Futbolcularınada Adnan Polatada bu yapılan yepyeni arenayada nankörlüğün alasını yapmıştır. Aksini idda edemezsiniz boşa uğraşmayın. Ama en çok zoruma giden de desteğini kulüpten takımdan çekipte yok o defolsun yok bu defolsun diyenlerin olmasıdır. Adam koskoca kulüp başkanına defol diyor ya. Özhan Canaydın döneminde bile Galatasaray taraftarı bunu yapmadı. Çok üzüntü duyuyorum gerçekten böyle taraftar olucaksa olmasın 30 milyon taraftarın 40 binini çıkar gerisi iyi gün taraftarından nankör taraftardan grubunda.

Ibrahim Eren;2192442 [IMG' Alıntı:
https://www.gesamtschulefroendenberg.de/schuelerzeitung/wp-content/uploads/2010/01/8de0509a24a8a444e10a9ab874c01e9828a4a27d.jpg [/IMG]

Borussia Dortmund 2003/2004 Sezonundan 2009/2010 Sezonuna kadar hicleri oynadi..! Koskoca 6 Sezon..! Bu Sezonlarda en iyi bitirdigi siralama 7. en kötü 9...!

Taraftar ortalamasi 73 000...!!

Dortmund Sehiri 500 000 Nüfuslu ve öyle 25-30 Milyon Taraftara sahip degil..!

ibretlik mesaj

Futbolcusuna sesleniyorum o zaman senin konunda İbrahim,stada çağırsınlar gidelim..

''Sitem sevgiden doğar'' unutma..

Bence bu oyuncular haketmiyor taraftar desteğini,işini iyi yapamayan oyuncuya önümüzde ki hafta iyi oynar diye arka çıkıyorsan,stad dolmuyorsa taraftara da destek çıkacaksın o zaman,taraftar gelmiyorsa futbolcu şöyle diyecek ''Demek ki çok kötüyüz,stadımız yeni,ama biz kötüyüz ki gelmiyorlar''

Niye oyuncular empati yapmıyor da,her kahrı çeken taraftar bu konudada kendini haksız bulsun,kesinlikle katılmıyorum söylediklerine,futbol bir show oyunu,istediğin kadar takımına bağlıyım de,sonuçta iki güzel pozisyon görmeye de gidersin maça,maça gidip nasıldı dediklerinde,atmosfer mükemmeldi ama sahaya hiç bakmadım diyebilir misin?

Biraz karşılıklı bu işler..

Futbolcu taraftarı stada getirir,taraftar oyuncusunu maçta motive eder..

İşin özü budur..

yalnız bu fotoğraf maçtan saatler önce çekilmiş olmalı. ben kale arkasından bilet almaya gittiğimde biletler tükenmişti kale arkalarında hem üst hem de alt katta.

Bu akşam gittim maça. Aynen arkadaşın dediği gibi sırf stadı görmek için 50 TL saydık arkadaşla.. Ha ortada ne futbol görebildik ne bağırabilen bir taraftar.Sadece kale arkasına konuşlanmış taraftarla bu iş zor yürür.Birdaha gidermisin deseler çokzor derim. Tepkisini yedim ortada inanın futbol adına hiçbirşey yok.Allah sonumuzu hayır etsin.

Galatasaray taraftarı kabul etsekte etmesekte nankördür. Futbolcularınada Adnan Polatada bu yapılan yepyeni arenayada nankörlüğün alasını yapmıştır. Aksini idda edemezsiniz boşa uğraşmayın. Ama en çok zoruma giden de desteğini kulüpten takımdan çekipte yok o defolsun yok bu defolsun diyenlerin olmasıdır. Adam koskoca kulüp başkanına defol diyor ya. Özhan Canaydın döneminde bile Galatasaray taraftarı bunu yapmadı. Çok üzüntü duyuyorum gerçekten böyle taraftar olucaksa olmasın 30 milyon taraftarın 40 binini çıkar gerisi iyi gün taraftarından nankör taraftardan grubunda.

bana görede bu tarz düşünenlerde taraftar değildir.biz galatasaraydan para almıyoruz.tam tersi seviyoruz ve üstüne birde para veriyoruz.bunun bir karşılıgı olmalı.ortada bi nankor varsa formasının hakkını vermeyen futbolcu,oturdugu koltugun hakkını vermeyen yönetimdir

bizim galatasraydan ne kazancımız var.taraftar olmasa galatasaray olmaz bunu unutmayın.camiayı büyük yapan taraftarıdır.ve biz galatasaray taraftarının her tepkisi dogrudur ve haklıdır

futbolcular bedava oynamıyorlar.cok azımızın hayatnda görebilceği paralar alıyorlar.herşeyi karşılıksız kalan taraftar nankör oluyor

bence cogunuzun kafası karışmış.arkdaşlar takım kötü durumda.teknik heyeti futbolcusu yönetimi yetersizdir.taraftarlar birlik olcagınıza nankör diyorsunuz.alakası yok.taraftarlar robot mu.hepiniz insanız.hosumuza gitmeyen bir goruntu var ortada bu moralle nasıl destek verebiliriz.

mourinho ne demişti.eve ekmek goturemeyen adam üzerinde baskı stres olur.futbolcunun olamaz.

burda en mağdur kesim taraftardır.aslında fazla bile sabır gosterildi suana kadar.

Bir çoğunuz Milli gelirden bahsetmişsiniz... Ben bahsettim maddiyat konusundaki düşüncelerimi...

Kabettiğimiz Nokta neresi biliyormusunuz..? En basidini açıklayayım..

Gecekondu dediğimiz Saraçoğlu Taraftarına 30 000 kombine satıyor.....

Saray dediğimiz TT Arena daha yeni açılmasına rağmen 20-25 000 kombine satıyor...

Bu veriler bile bizim Taraftarın iyi Gün Taraftarı olduğunu gösterir veyahut Fenerbahçe taraftarı kadar takımına bağımlı olmadığını gösterir...

Maddiyat Maddiyat diyorsunuz...

25 000 kombine satılmıs diyelim geriye kalan 25 000 diyelim.. ben her maça gidin demiyorumki...

30 Maç oyniyoruz Arenada diyelim.. 3 Milyon Galatasaraylı var istanbulda diyelim...

Ilk Maça 25 000 Mehmet gider...

2. Maça 25 000 Ahmet gider...

3. Maça 25 000 Hasan gider...

...

...

...

30. Maça 25 000 Hayri Cund'lar gider....

Toplasan hepsi 750 000 yapıyor.....

Bana Hamburgdan yazmak kolay diyenler olmuş.. Ben çektim Berlinde Hertha maçını da seyrettim, Hamburg daki maçı da seyrettim.. Gaziantepte Store açılmış Allahın izni ile yazın alışverişimide yaparım.n

Ali Sami Yen de 15.000 kişiye oynarken TT Arena da kaydırık bi buca maçına bile 25.000 kişiye oynuyoruz kim nederse desin stad bize level atlatmıştır.Ayrıca 30-35 bin arası kombine satamadığımız sürece bu tip maçlarda o stadı dolu göremeyiz.

30.000 - 35.000 kombine satışı çok iyi bir marketin stratejisi gerektirir.

Staddan verim alınabilmesi için Galatasaray yönetimi sırf bu iş için en iyisini tutmalı. Sistem bir oturdumu ondan sonrası gelir.

Taraftar profilinin zayıflığı, Galatasaray'ın ilk kez böyle bir deneyimle karşı karşıya kalması, futbolun kötü gidişi vs vs... O stadın dolmaması kimin suçu bilmiyorum ama bildiğim şey o stadın dolması gerektiği.

ne olursa olsun o stadin dlmamasi ayiptir

birilerinin ayibidir

ister adnan polatin diyin ister taraftarin diyin

ama bence taraftar daha suclu

bu adamlar klubu birakacak sonucta madem memnun degilsiniz gidin tepki koyun arkadasim

fiatlar cokmu

gidin tepki koyun

ama o stadi doldurun reisler

Üst Alt