Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu

Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde l 15:00'de CANLI

Fatih Terim farklidir Serdar. Bu ülkede futbol anlaminda ne kadar basari varsa hepsinde Fatih Terim imzasi var. Ama hepsinde. 2002 Dünya Sampiyonasi´nda bile. Dünya 3. sü olan takim Galatasaray´di. Terim´in sistemiydi. Ayrica neden hep Fatih Terim basariyor bunlari? Bunun bir nedeni olmali. Ne zaman sokaga firliyorsak hep bu adam döküyor bizi sokaklara :) Senol Günes nasil hep Trabzonspor´un basinda olmasi gerekiyorsa, Fatih Terim´de hep Galatasaray´in basinda olmasi gerekir diye düsünüyorum. 4. dönemi Senol Günes´in mesela ama basarili oldu.

Yerli TD daha yararli olur diyorduk. Bu ülkede Fatih Terim´den iyi bir hoca oldugunu düsünüyormusunuz gercekten? Kimse Terim´in ayarinda degil su anda Türkiye´de.

2. geldigindede oyle dedik

turkiyenin en iyi hocasi en basarili olmasi beni bir cekirdek kabugu kadar ilgilendirmiyor

ben sizi asil terim gelir

servet balta banko 11 olursa gorururum

bile bile lades

o zaman soz verin bu adamlar ilk 11 de oynarken kadro kalitesi falan demeyeceksiniz

direk terime sallayacaksiniz

kabulmu?

Ozaman nedendir bu istememezlik onu anlamıyorum.Bide forumda baya kişi istemiyor nefret duyanlar bile var.Sanki adam fenerde calıştı 4 sene.Fatih terim değilmi hucum futbolu oynatan motive eden yerliyede yabancıyada soz gecirebilcek tek hoca olan şuan bize gelebilecek.Bizim istedigimizde bu degilmi otoriter olsun yerliye yabancıya soz gecirsin hucum futbolu oynatsın motive edebilsin falan filan daha ne istiyosunuz?

ben GS da gazla hadi kocumla isler yurusun istemiyorum

5 senelik planlar falan olsun istiyorum

kibiri gururu is ahlakindan yuksekte insanlar istemiyorum

ingilizce bilmedigini bilmeyecek kadar kendini dev aynasinda goren insanlar istemiyorum

basari hersey degil

koca GS klubu arada sirada olur buyuk basarilar

Denizlinin basarisi teriminkinden kucukmus gibi davranan insanlarlada sabaha kadar tartisirim

secimede gelmesin ozaman sart degil

boyle bir mantigi destekleyemem

helvacidan birsey gormedim duymadim diyip aysali ovmek inanilmaz bir hareket kusura bakmayin

adam enerji sektorunde basarili ve GSi seviyor

elinizde/elimizde baska hic ama hicbirsey yok

siz farkinda degilsiniz ama 10 gun sonra baskan olacak bu adamlar

birakinda somut birseyler isteyelim

Sergen'in Aysal'ın görüşlerini yayınladığı bir başlık var dı Serdar. Senin gibi bir üyenin oradan Aysal'ın projelerini okumamış olması garip. Sanki dün Galatasaray taraftarı olmuş yada dünyadan habersiz biriymiş gibi tavırlar sergiliyorsun.

Sergen'in Aysal'ın görüşlerini yayınladığı bir başlık var dı Serdar. Senin gibi bir üyenin oradan Aysal'ın projelerini okumamış olması garip. Sanki dün Galatasaray taraftarı olmuş yada dünyadan habersiz biriymiş gibi tavırlar sergiliyorsun.

satirbaslariyla anlat projelerini desem helvacinin soylediklerinden farkli birsey soyleyemezsin

hatta ondan dahada genel olur

ben agzindan birsey duyayim yorum yapayim

simdiye kadar aklimda kalan 2 sey var

bir kotu bir iyi

iyi olan

efsane olabilecek derin GSlilar tanimi

kotu olan

calisanimdan ozur dilemem sacmaligi

ben GS da gazla hadi kocumla isler yurusun istemiyorum

5 senelik planlar falan olsun istiyorum

kibiri gururu is ahlakindan yuksekte insanlar istemiyorum

ingilizce bilmedigini bilmeyecek kadar kendini dev aynasinda goren insanlar istemiyorum

basari hersey degil

koca GS klubu arada sirada olur buyuk basarilar

Denizlinin basarisi teriminkinden kucukmus gibi davranan insanlarlada sabaha kadar tartisirim

Bikere burası turkiye.ispanya ingiltere degil.Futbolcumuzda turk futbolcusu genel olarak dimi?turk futbolcusunun hadi koçuma ihtiyacı varmı?bence gayet var.Fatih terimde bu ozellikte var ayrıca planıda gayet yapar yabancıylada iyi anlaşır.Bukadar kucumseme bence terimi..

Bikere burası turkiye.ispanya ingiltere degil.Futbolcumuzda turk futbolcusu genel olarak dimi?turk futbolcusunun hadi koçuma ihtiyacı varmı?bence gayet var.Fatih terimde bu ozellikte var ayrıca planıda gayet yapar yabancıylada iyi anlaşır.Bukadar kucumseme bence terimi..

insan olarak sevmiyorum

acik ve net

basarili olup olmamasi tamamen ikinci planda

GS da basarili olmus tek insan terim olsa haklisiniz derim

ama oyle degil

helvaci da ben bir vizyon görmüyorum acikcasi ünal aysal baskan olacak ne ararsan var adam da not para icin istemiyorum ünal aysal bize baskanlik icin yakisicak bir baskan

2. geldigindede oyle dedik

turkiyenin en iyi hocasi en basarili olmasi beni bir cekirdek kabugu kadar ilgilendirmiyor

ben sizi asil terim gelir

servet balta banko 11 olursa gorururum

bile bile lades

o zaman soz verin bu adamlar ilk 11 de oynarken kadro kalitesi falan demeyeceksiniz

direk terime sallayacaksiniz

kabulmu?

Performanslarini yukari cekebiliyorsa birsey demem, sonucta milli futbolcular. Milli futbolcular su anda yollanacak son kisiler. Ilk önce diger kapasitesizleri yollamak sart. Ha Balta ve Servet Terim döneminde de lesh oynarsa ve Terim onlarda israr ederse tabiki elestirecegiz. Ama Terim döneminde milli takimda böyle oynamiyordu ikisi de. En azindan simdiki gibi rezil bir futbol oynamiyorlardi. Begendigi Türk futbolcular da genellikle iyi cikiyor. Ilk dönemi biliyoruz zaten, 2. dönemde transfer ettigi cok fazla Türk futbolcu yoktu, ama ettikleri de fena degildi. Ömer Erdogan, Necati, Volkan Aslan ilk geldiginde dagitiyordu ortaligi, cok iyi hatirliyorum Fenerbahce macinda Ridvan sinirden agliyordu nasil kacirirlar Volkan Arslan´i diye :) Iyi bir iskelet kadro kuracagindan eminim, tabiki Canaydin gibi Terim´i yari yolda birakmazlarsa, istediklerini yaparlarsa. Canaydin kimseyi alamiyordu ki, Terim düse düse Abdullah´lara kaliyordu :)

arada bunu yazayimda gene sacma sapan yerelre gitmesin konu

iki listeninde avantaj dezavantajlari var

ikside kotu olmaz benim gordugum bu

ama helvacinin goruslerini daha cok takdir ediyorum aysalinkilere gore

Performanslarini yukari cekebiliyorsa birsey demem, sonucta milli futbolcular. Milli futbolcular su anda yollanacak son kisiler. Ilk önce diger kapasitesizleri yollamak sart. Ha Balta ve Servet Terim döneminde de lesh oynarsa ve Terim onlarda israr ederse tabiki elestirecegiz. Ama Terim döneminde milli takimda böyle oynamiyordu ikisi de. En azindan simdiki gibi rezil bir futbol oynamiyorlardi. Begendigi Türk futbolcular da genellikle iyi cikiyor. Ilk dönemi biliyoruz zaten, 2. dönemde transfer ettigi cok fazla Türk futbolcu yoktu, ama ettikleri de fena degildi. Ömer Erdogan, Necati, Volkan Aslan ilk geldiginde dagitiyordu ortaligi, cok iyi hatirliyorum Fenerbahce macinda Ridvan sinirden agliyordu nasil kacirirlar Volkan Arslan´i diye :) Iyi bir iskelet kadro kuracagindan eminim, tabiki Canaydin gibi Terim´i yari yolda birakmazlarsa, istediklerini yaparlarsa. Canaydin kimseyi alamiyordu ki, Terim düse düse Abdullah´lara kaliyordu :)

alakasi yok 40 tane transfer yapti

dunyanin parasini harcadi

5 tane iyi adam alabilirdi o parayla

cok cabuk unuttunuz o gunleri

top falanda oynamiyorduk

cok dogru

sacma sapan admalar pesinde kosmaktansa ilk sene fizige dayali bir kadro kurup bir yada iki iyi oyuncu takviyesi ile once sampiyonlar ligine gitmeliyiz

sonra ise ikinci bir kortizon asisi ile gelecek sene asil kadroyu kurmaliyiz

ama tabi forumumuzda bu konumdan iki gunde siyrilacagimizi dusunen insanlar dolu oldugu icin durum farkli

evet 5 yildiz alacagiz hemen sampiyon olacagiz

hele sivas deplasmanindaki karli sahada bizi onlar kurtaracak falan filan feshmekan

bence saçma , bir iki iyi oyuncuyla düzelmezki bu takım .

kaldıki sen iskeleti şimdiden oluşturursan şampiyonlar ligin'de meyvesini yersin istikrar önemli .

helvacı'nın sadece ağzı iyi laf yapıyor masal anlatma tarzı güzel .

insan olarak sevmiyorum

acik ve net

ama oyle degil

İnsan olarak seversin sevmezsin.Bende bircok yonunu sevmiyorum kendini begenmesi tavırları falan ama insan olarak sevmemek ayrı.Biraz objektif bakmak lazım.Başarılı olan tek insan tabi terim degil ama şuan dedigim ozelliklerde terimden başka birini goremiyorum belki de mustafa denizli ozelliklede terim tugay 2lisi cok iyi olabilir ilerisi içinde.

bu arada terimi istemeyen biri olmamda aysala sicak bakmami engelliyor

cok karsi degilim ama ben yeni bir soluk istiyorum artik futbolda

eskilerden yedigimiz kaziklarin haddi hesabi yok

ama akillanmiyoruz

Eskilerden yediğin kazığın haddi hesabı yok helvacıyı destekliyorsun heralde. daha büyük kazık :)

insan olarak sevmiyorum

acik ve net

ama oyle degil

onun başarısına bırak GS da türkiyede ulaşan teknik direktör varmı açık ve net ?

öyle yada böyle üstündende 11 yıl geçmiştir başarısı tekrarlanamıyor .

Üst Alt