Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu

Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde l 15:00'de CANLI

yok hani tamam desteklesin helvacıyı ama. halamı akıllanmadınız be abi ? mevcut yönetimden kimsenin bu kulübü yönetemeyeceğini göremiyomusunuz :)

Herkesin bir başkan adayı var kendince.Bırakın herkes düşüncesini söylesin.Ben de Ünal Aysal'ın başkan olmasını istiyorum.Ama Helvacı olursa da kötü yöneteceğini düşünmüyorum açıkçası.

bende aksine bizi bu kötü durumdan çıkarabilecek çap göremiyorum helvacıda...

15 de çıkar politik cevaplarla burdaki bir çok üyenin aklını karıştırır dün yaptığı gibi, arkadaşlar adamın karakteri bozuk, kısa süre önce sallayıp duranlar hayatta istemem sakın gelmesin diyenler şimdi noldu da başkan olsada olur diyorlar gerçekten anlamak çok zor..

Tolunay Kafkas hep sert tavirlar yapiyor ya :) Ben ödüle karsiyim diyor, gencleri kirmamak icin geldim diyor :)

helvaci su futbol aklini ve TD adayini bir aciklasa daha iyi bir düsünceye sahip olacagiz.

secime kadar aciklar umarim.

yoksa f.terim, ünal aysal'in secim malzemesi olarak, secimde ister istemez ünal aysal'in baskan olmasini saglayacak.

helvaci su futbol aklini ve TD adayini bir aciklasa daha iyi bir düsünceye sahip olacagiz.

secime kadar aciklar umarim.

yoksa f.terim, ünal aysal'in secim malzemesi olarak, secimde ister istemez ünal aysal'in baskan olmasini saglayacak.

15 mayıs'ta açıklayacakmış.Tabii seçimi kazanırsa.

Benim merak ettigim su. Bi ara medyada birisi, adaylarin anlastiklari isimleri ve projelerini tüm üyelere fakslayacaklarini söylemisti. Bu dogru mu? Üyeler anlasilan isimlerden haberdar mi?

Helvaci Van Gaal'la anlasmissa ve Aysal Terim'i getirirse ben artik ne Aysal'i nede Helva'yi desteklemem.

Villas'da gelse eleştirilir..Futbol oynamamış derler:)

Helvacı çıktı..Bakalım seçime katılmama durumu ile ilgili neler söyleyecek.

Su Melihe nasil soru yolluyoruz beyler, Helvaci`ya sorsun, neden 7 mayisa odaklanmiyor kimse diye.

Üst Alt