Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu

Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde l 15:00'de CANLI

Bizim gorevimiz tıkanmış yolları açmak, Helvaci gelecek yollarına güller serilecek !

isim verdiii yahuu.. işi gücü ünal yasal sallamakk..

helvaci git helva yap yeter... sen ne yapacakalrını anlat başkasının ardından konuşup durma artıkk

Lig radyo Ünal Aysal'ın katıldığı programı yayınladı, Helvacı'yı önemsemiyor adamlar yayın yok :D

Hocam sıkıldım ekşın yapıyoram :happy0025:

Sen hangi forumun moduydun? İstemiyorum ben birleşme falan. :D Bu ne abi. Hayır seçim kararı falan alındı ya şimdi. Belki açıklar hocayı falan dedim. Tam da at yarışı girdi, Osman Işık hocayı söyledi falan dedi. Hayret ya

Bence yayini Aysal kestirmistir, bakti dogrulari soylemeye basladi sayin Helvaci hemen kablolari kestirmis. Tabi isine gelmiyor, ama bizi yildiramayacaklar!

alın işteee camianın durumuu bu. helvaci arkadan kouşur. adnan konuşur konuşur icraat olmaz. turgay kıran konuşmaz hersene keyfine göre başkan adayı olur. bu durumda ünal aysal yapacaklarıyla tek adaydır gözümde... yarın divanda direk açıklasada fatih terimide herkesi sustursun.

başakan adayı dediğin ne yapacağını net kıvırmadan söyleyendir. söylemekle kalmaz icraatını ortaya koyandır..

forever ünal aysal :)

Sen hangi forumun moduydun? İstemiyorum ben birleşme falan. :D Bu ne abi. Hayır seçim kararı falan alındı ya şimdi. Belki açıklar hocayı falan dedim. Tam da at yarışı girdi, Osman Işık hocayı söyledi falan dedi. Hayret ya

Kelim,Seda nın marketinden bişi alırsam namerdim :eek:

Ligtv yi izliyom neler diyor neler

Sölemicem :lol:

Çatlayın :lol:

6833.jpg

Amatör şubeden bahsetti..

Rakiplerin sponsoruna bakıyorum bir bizim sponsora bakıyorum..Biz daha az kazanıyoruz falan dedi..Galatasaray'ı bu kadar az fiyata pazarlamam dedi..Sponsordan ayrılacaz dedi..Daha iyi teklifler var falan dedi.

Diğer konuşmaları bildiğiniz gibi plan ve program muhabbeti

Üst Alt