Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu

Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde l 15:00'de CANLI

Helvaci: 28 yasinda ki futbolcuya 8 mio € verip almaktan ise, 21 yasinda ki futbolcu`ya bu parayi verip alacagiz. Bizde oynayip bizde parlasin. Planimiz bu.

game over helvaci.

düstün gözümden

adam kaliteli ise 10m'da basarsin.

yabanci kisitlamasinin oldugu bir ülkede 10 tane 21 yasinda "ya tutarsa" transferi yapamazsin. az ve öz yabanci almalisin. yerli futbolcular hakkinda konusuyor ise baska tabi.

Büyük transfer beklemeyin..Gelecek sene sadece ligde mücadele edecez falan diyor..

İsimli oyuncudan ziyade yeteneği ön planda olacak oyuncuları transfer edeceğiz..

27 yaşındaki bir oyuncuya 8 veya 9 vermem diyor..

Olmaz abi olmaz. Bir kaç tane isim şart. TT Arena için, takım havası için falan şart bunlar.

DÜn twitter de birtane bomba isimle görüstügünü söyledigini, belirtmekte fayda var.

eheheh 21 yaşındaki oyncuya 8-9 milyon euro verecekmiş...

soralımmm

1- para nerde

2-hoca nerde

3- öyle oyuncu avrupada yoksa nasıl yıldızını parlatıcann

mantıklı konuşuyor ama :)

Eğer bir kaç isim veya bomba bir hoca ismi açıklamazsa kazanamaz. Millet Aysal'ın Drogba için yada ne bileyim atıyorum Hazard için uğraşacağını biliyor. Alır alamaz. Ama vizyon bu olacak.

Helvacı'da vizyonu konusunda ipucu vermeli

Benim mesaji anlasilan okumus, Evgeni Konoplyanka yi ima edip duruyor. Helal baskanim.

bomba lafı görecelidir kişiden kişiye değişir, helvacıya bomba gelen bize vasat gelebilir.. ayrıca başkan olduktan sonra polat gibi bir bahane bulur transfer olmadı der...

yarın divanda göreceksiniz bombayı.

ünal aysal dan

fatih terim dün akşam boş yere konuşmaz hele ayak üstü kesin bir şey yoksa...

futbolcu transfelerine göreceksiniz.

hani 2 döneminde şunları aldırdı diye. yeniden yeni başarılara hazır olalımm..

Sercan Yıldırım, Volkan Sen, Emenike'yı alırım Arda'yı satar, Emre Çolağıda kaptan yaparım tunelın ucundakı ısıgı goruyorum dıyor resmen :)

helvacını yapabileceği tek şey gizemli konuşup merak uyandırmak ve medyada sürekli etkili olarak boy gösterip büyük bir ideali başkanmış gibi üyeler üzerinde biraz etki yaratmaktır.

senelerdir yönetimde olupta bişey yapamamış ancak ismini arkadan vururarak duyumuş yöneticiye güvenim zapatını 90 dan top çıkarması kadardır :)

saka maka baydim ben helvaciyi dinlemekten:)

unal aysal cik bisey anlat artik

somut olsun artik secim zamani belli

acabali macabali bir muhabbet istemiyoruz

Söylediklerini hic sevmedim. Dandik bir kadro kuracak. Asla güvenmiyorum Helvaci´ya.

- Futbol akli yabanci olacak, bunu anladik (Galatasaray´i tanidiktan sonra 10 futbolcu gerektigini söylediler dedi )

- Avrupa´da oynamiyoruz, ona göre kadro kuracagiz dedi ( Yani dandik bir kadro, kaliteli oyuncular alinmayacak )

Yürrrü Helvaci anca gidersin. Ünal Aysal´in tirnagi olamazsin

7062.jpg

Tek taraflı nasıl olacak bu iş?

Unal aysal konuk oldugunda şansal bizzat sunuyodu programı.Ama helvacı nın karşısında bugun melih vardı ki cogu yerde melih bile cok konusmadı muhabir bahri havadırla yaptılar programı nerdeyse..İşte helvacıyla aysal arasında onemli bir farkta budur.

saka maka baydim ben helvaciyi dinlemekten:)

unal aysal cik bisey anlat artik

somut olsun artik secim zamani belli

acabali macabali bir muhabbet istemiyoruz

Serdar beni biraz baydı Helvacı. Nedir sendeki son durum. Dinlemekten sıkılmaktan bahsetmiyorum. Yani sanki olmayacak. Vizyon yetersiz gibi geliyor bana. Biraz vizyonunu belli etmeli. Aysal mesela atıyorum Drogba'nın, Hazard'ın peşinden koşar. Olur olmaz bilemem. Ama vizyon belli. Helvacı'da sanki o vizyon yok.

Sen mesela dün her maçtan önce hocayla konuşacakmış dedin. Bende dinledim o konuyu. Bana saçma geldi. O her maçtan önce olmaz. Dönem dönem konuşursun. Adam sana derse bekle başkan sistem oturacak. Bence futbol konusunda Aysal'dan daha beter. Aysal yine başkalarına bırakacak. Bu direk karışacak

Üst Alt