Herkes İlk Aşkını Anlatsın - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsın

9.sınıfda aynı sınıfdaydık çok fena keserdim yanımdan geçerdi arkadan bakardım :D Sonra bayağı bir ayrı düştük yani 1-2 sene sınıflar değişti ve son senemde 12.sınıfda aşık olduğumu hissettim teklif ettim işte böyle başladı ...

Sayılır mı bilmem ama 10 yaşındayken sınıfın %60'ının aşık olduğu sarışın mavi gözlü kızımıza aşık olmuştum, ama hiçbir şey yaşanmadı tabii. Daha sonra kimseye aşık olmadım.

İlk aşkımın ya da hoşlandığım ilk kızın adı Buse di.Ne tesadüftür ki şu an sevdiğim kızın adı da Buse :)

İlk aşkımın adı Melisa.

Yıllar sonra başka bir şehirde karşılaştık, beni tanımadı, lzbyn olmuş ya da ismi her neyse.

Kendini erkek sanan bir kadınla öpüşüyorlardı.

Bahta bak a.k (allah korusun)

ilk askimin ilk aski oldugumu duydugumda ,hic bir sey histtmedigimi anlamistim.

sonuncusu da her an ellerimden kayabilir...

Ne kadar çok sevmiştim onu. Belki çok hatalar yapmışımdır ilk aşkım diye. Bense onun ilki değildim ikincisiydim. Gerçi sonradan anladım ki beni hiç sevmemiş ve ilk aşkını unutabilmek için kullanmış. Ayrılırken yaşadıklarımız yalan değil hepsi gerçek demiş olsa da durum böyle. Ama çok iyi kızdır umarım çok iyi yerlere gelir ve gelecektir de :-)

Bense unuttum galiba onu ama onun kadar mükemmeli belki bir daha denk gelmeyecek bana :-(

Ha bu arada ismi Cansu'ydu ;)

Üst Alt