Herkes İlk Aşkını Anlatsın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Bu devirde aşk mı, kaldı arkadaşlar...

Parayı basan düdüğü çalar. Pardon kızı kapar...

bu kadar acımasız davranmayın.Evet kızlar için iyi bir gelecek önemli (hepsi için) ama hepsi sadece buna önem vermiyo .Sonuçta çoğu kadın artık kendi parasını kazanıyo.

Hem sizde sadece güzelliğe ve paraya önem veriyosunuz. Çirkin oldun zaman sadece paran varsa .Oysa adriana fakirde olsa evlenirsiniz.İç güzelliği iğrenç olsada (çoğıunuz için doğru)

bunu gibi mesela

Uploaded with ImageShack.us

sonra hande yener ,bülent ersoy felan

Anlatsam kitap çıkar :( Şimdiki sevgilimi anlatsam, BBCnin yazdığı hürriyetin 59 kupona verdiği ansiklopedilerden 3 takım çıkar.. Dertli dertli, çal kemancı.. Halime bak, çal kemancı, başımın tacı..

Ask felan hersey hikaye seni seven ve sayan dogru kisiyle beraber olun ona deger verin yeter.

O size dünyalari verecektir ;)

Okul zamaninda karsilasmistim. Ayakkabimi baglarken kafami kaldirdigimda göz göze gelmistik. O anda vurulmustum. Sinifina cicekcileri gönderiyordum, koridordaki dolabina güller asiyordum. 4 sene birlikteydik. Aieler tanisti, sözlendik. Nerden bileyim ailesinin böyle ac gözlü olacagini ve kizin benim hic arkamda durmayacagini. Iki ailenin arasinda birakti beni. Ben kendi ailemle kötü olmusken, o hic adim atmiyordu. Hersey paraydi ailesi icin. Bir zaman sonra dur demem gerekiyordu. Sogumustum ve nisandan 3 gün önce ayrildik. 2 sene gecti. Unuttum mu? Hayir. Ama ayrildigima pisman degilim.

O duygulari anlatan en güzel sarki da budur. Destek olun da havam olsun :) Dün yaptim can sikintisindan :)

[video=youtube;uz55VJ6BSAA]https://www.youtube.com/watch?v=uz55VJ6BSAA[/video]

Arkadaslar febeliye birşey yapmayın yazık kendi forumları kan ağlıyor biraz renk olsun diye eğlenebilmek için gariban forumundan ayrılıp buraya gelmiş yazıktır günahtır :D

el1d.jpg

Yerlerdeyim :) :)

Konuya dönelim :)

Aşka inanmam sevgiye inanırım. Ortaokul'da bi kızı çok sevdim ilk ve son sevgimdi benim. O da beni sevdi ama bi türlü olmadı o zaman kısmet değildi. Deliler gibi seviyorum onu, ismi mine, 15 seneden beri hep onu seviyorum ve allahın lütfu,kader yani başka bişey değil 1 ay önce tekrar karşılaştırdı bizi ve 1 ay konuştuk eski sevgimiz'in tekrar daha güçlü şekilde alevlendiğini gördük ve evlenme kararı aldık ! Ailelerimize söyledik ve yarın söz yüzüklerini almaya gidecez :) Yemin ederim rüya'da gibiyiz. İnşallah bu rüya hiç bozulmaz !!!!

bu kadar acımasız davranmayın.Evet kızlar için iyi bir gelecek önemli (hepsi için) ama hepsi sadece buna önem vermiyo .Sonuçta çoğu kadın artık kendi parasını kazanıyo.

Hem sizde sadece güzelliğe ve paraya önem veriyosunuz. Çirkin oldun zaman sadece paran varsa .Oysa adriana fakirde olsa evlenirsiniz.İç güzelliği iğrenç olsada (çoğıunuz için doğru)

bunu gibi mesela

Adam bitkisel hayata girmiş:asd:

bunu gibi mesela

Bu kadin 97 yasinda sanirsam ve yaninda ki de oglu ,arti senin yaslarindaki iken (bilmiyom yasini ama uzun yillar),ispanyanin en guzel kadini olarak goze carpan bir dansci ,flamengo,su an dahi yaninda birilerinin olmasi vaktiyle o kadinin cok sevilmesi.Erkek arkadasi falan da yok :D

İlk aşk , ilk hoşlandığın kişi , ilk kez tüm saf duygularınla seni seviyorum dediğin kişi. ( gerçi ben diyemedim :D )

Hayatının sonraki yıllarında bir daha yüzünü göremeyecek olsan da , kimyan da büyük , kalıcı değişikliklere yol açıyor. ( bir daha hiç göremedim acaba şimdi nasıl :( )

Hoşuna giden karşı cinste mutlaka ona benzer bir şey vardır. Ya ağzı benziyordur , ya teni , ya saçı vs vs...

Kısaca güzellik anlayışını sonsuza dek değiştirmiş oluyor. ( bi daha o kadar güzelini göremedim zaten )

İlk aşk , ilk hoşlandığın kişi , ilk kez tüm saf duygularınla seni seviyorum dediğin kişi. ( gerçi ben diyemedim :D )

Hayatının sonraki yıllarında bir daha yüzünü göremeyecek olsan da , kimyan da büyük , kalıcı değişikliklere yol açıyor. ( bir daha hiç göremedim acaba şimdi nasıl :( )

Hoşuna giden karşı cinste mutlaka ona benzer bir şey vardır. Ya ağzı benziyordur , ya teni , ya saçı vs vs...

Kısaca güzellik anlayışını sonsuza dek değiştirmiş oluyor. ( bi daha o kadar güzelini göremedim zaten )

imza :(

off :ka05:

Üst Alt