Herkes İlk Aşkını Anlatsın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsın

İlk hoşlandığım kız geçen gün nişanlandı.

İlk aşık olduğum kız geçen yıl beni terketti.

Daha neresini anlatıyım lanet olsun.Aşık olmak yok artık.

İlk hoşlandığımı değil ilk adam gibi aşkımı anlatabilirim... Çoğu kişi gibi benim de platonik. Okulun popüler tayfasındaydı .. Okul dediğim de kolej ...kolej bebelerinin marka sevdasıyla yarışamam tabi. Okulun voleybol takımında 1.75 boyunda birşeydi . Sadece benim gözdem degildi tabi bütün okulda ilk 5 te sayılan bir kızdı fakat ben onunla aynı servisteydim. Bütün hoşlandıklarım servis arkadaşımdı zaten benim. Normalde aşık olmazdım ama bu mal kız benim attığım mesajlara cevap vererek bendeniz salağa samimi kelimler kullanmasa bile umut veriyordu(zorla emiyordum o umudu :D ) velhasıl. Aradan 3 yıl geçti. Tek bir kızla çıkmadım hala onu seviyorum . Aynı sitedeyiz dedim ya. Arada bir kol kola görüyorum onu bazı erkeklerle...3 yıl ulan boru mu... 3 yıldır takip ediyorum desem yeridir biliyorum hoş değil ama yapabileceğim hiçbir şey yok ... Bazılarınıza Kısa gelebilir arkadaşlar sizlere ama lisede 3 yıl aynı ulaşılmaz kızdan hoşlanmak nedir bir ben bilirim (yalan biliyorum birsürü kişi vardır :D ) .. az üzülmedim çok yerde mallık yaptım birkaç kez pot kırdım kendimi rezil ettim ama yine de mal gibi unutamadım... Daha iyisi çıkmadı

neyse burada efkarlanmak istemiyorum ne biçim başlık lan bu

Aman aman bir şey olmadı. İlk okulda sınıfın en güzel kızına vurulmuştum. Sonra hain arkadaşın birine duygularımı paylaşmıştım. O da beni afişe edip; klasik xxx onu seviyor olayına döndürmüştü :)

vay be ne günlerdi hep bu şarkıyı dinliyodum o zaman var ya 4 öğün manyak bağlanmıştım 2 mizin şarkısıydı :(

aklıma geldi yine elim ayağım titredi kalleş karı :mad:

tamam şimdi sakinim

[video=youtube;9BZ84jEdnzk]https://www.youtube.com/watch?v=9BZ84jEdnzk[/video]

Aman aman bir şey olmadı. İlk okulda sınıfın en güzel kızına vurulmuştum. Sonra hain arkadaşın birine duygularımı paylaşmıştım. O da beni afişe edip; klasik xxx onu seviyor olayına döndürmüştü :)

Aynen o bendede olmustu.

Hatta arkadaslara söyledim, neredeyse hepsi o kizi seviyormus zaten :asd:

Bu devirde aşk mı, kaldı arkadaşlar...

Parayı basan düdüğü çalar. Pardon kızı kapar...

Üst Alt