Hocam Vakit Geldi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hocam Vakit Geldi

130 milyon euroluk takimin bu halinden mutluysaniz size soyleyecek lafim yok.

Ben mutlu degilim..

CL de oynanan 3 macta grup sonuncusu olup, galip gelemeyip, gol dahi atamayip, bunu basari olarak goruyorsaniz FT niz ile gurur duyun.. Ben duymuyorum.. Adamin mac sonu aciklamalarini okuyun yahu.. Resmen bizimle tas..k geciyor.. Ayip yahu, ayip. El insaf.. Biz geri zekali, aptal miyiz?

Hocam futbol senden gecmis artik. Gunumuz futbolu biraz daha yaraticilik gerektiriyor. Ornek olarak 2011-2012 sezonu attigimiz gollere bir bakiver. Istek, arzu, yaraticilik, ver-kaclar... hepsi vardi.

Bu sene gule oynaya sampiyon olmaliydik. Kadro en iyi degil ama senin de bir sey ekledigin yok. Her mac hakem hatalarinin arkasina siginmakla sezon bitmez.

Gonul ister ki sampiyon olalim, kupayi da alalim oyle helalleselim. Ama olmayacaksa da sen guzel guzel emekli ol sezon sonu. Az saygimiz, sevgimiz kaldi onu da yok etme.

Not: Yardimcilarini da yaninda gotur lutfen.

Evet, sirf "ben demistim" demek icin up'liyorum.

Buraya gecen sene olmaz oyle sey diyenler, LOL yazanlar, kus diyenler, dansoz gibi döndünüz.

hoca 2 senedir bir oyun sistemi kuramadı
takımda hala duran top organizasyonu yok
her sene ocağı bekleyin haziranı bekleyin deyip durdu ama hiçbirşey değişmedi.
büyük hoca yönetime istediklerini yaptırır, yaptıramazsa istifa eder
ama terim ikisini de yapamadı ve kendini emanetçi hoca durumuna düşürdü.

Hocam futbol senden gecmis artik. Gunumuz futbolu biraz daha yaraticilik gerektiriyor. Ornek olarak 2011-2012 sezonu attigimiz gollere bir bakiver. Istek, arzu, yaraticilik, ver-kaclar... hepsi vardi.

Bu sene gule oynaya sampiyon olmaliydik. Kadro en iyi degil ama senin de bir sey ekledigin yok. Her mac hakem hatalarinin arkasina siginmakla sezon bitmez.

Gonul ister ki sampiyon olalim, kupayi da alalim oyle helalleselim. Ama olmayacaksa da sen guzel guzel emekli ol sezon sonu. Az saygimiz, sevgimiz kaldi onu da yok etme.

Not: Yardimcilarini da yaninda gotur lutfen.
🍤

Üst Alt