İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var"

Fenerbahçe Baskette de Şike Yaptı İddiası !

Dün gece forumda birkaç mesajla tartışılmış konu, biraz daha derleyip toplayayım.

Galatasaray - Fenerbahçe Beko Basketbol Ligi 2010 / 11 sezonu play - off final serisinin 6. maçında Fenerbahçeli Yönetici Semih Özsoy ile maçın hakemlerinden Recep Ankaralı'nın arasında geçen telefon konuşmalarında şike konuşmalarının geçtiği iddia ediliyor.

Hatırlandığı gibi o maçta bazı hakem kararları saç baş yoldurmuştu ve bu maçı da alsaydık serinin son 2 maçını kazanmış olarak 3-3 ile seriyi Sinan Erdem'e götürecektik.

Bununla birlikte yine Galatasaray - Fenerbahçe Bayan Basketbol Ligi 2010 / 11 sezonu play - off final serisinin son maçı olan ve Fenerbahçe'nin kazandığı maçta Fenerbahçeli basketbolcu son saniye basketini bariz stepsle atmış ve maç uzatmaya gitmiş, kazanan taraf olan Fenerbahçe şampiyonluğu da kazanmıştı. Bu maçta da şike yapıldığı iddia ediliyor.

Eğer bu olayların üzerine gidilirse olaylar bariz olarak futbolu da etkileyecektir ve Fenerbahçe'nin işi daha da zorlaşacaktır.

Cevap: İbrahim Seten : "Basketbolda da Şike Var"

bence komple fb kulübüne kilit vurulsun.her taraflarından pislik akıyor.atletizmde bile şike yapmıştır bunlar:eek:

Basketbolda da şike.Çalınan Şampiyonluğumuzu geri istiyoruz

21e0mxe.jpg

t9a2q8.jpg

2vt8xt1.jpg

28rmq9d.jpg

28rmq9d.jpg

71idmp.jpg

2qwzqmq.jpg

Çalınan şampiyonluğumuzu ve Euroleague direk katılım hakkımızı istiyoruz.TBF göreve

Cevap: Basketbolda da şike.Çalınan Şampiyonluğumuzu geri istiyoruz

Bu adamı fazla ciddiye almamak gerek.

Kadınlar finalinde dese anlayacağım da erkekler finalinde Fenerbahçe'nin şikeye mi ihtiyacı vardı?

Hem de 6. maç demiş. 6. maçı kaybetseler ne olacak? Bir sonraki maç yine evlerinde.

Atıyor gibi geliyor bana. Hem twitter'dan haber vermek de nedir? Sen bir gazetenin spor müdürü değil misin?

Yapsana haberini!

Murat Biricik, Recep Ankaralı, Mehmet Keseratar ve Engin Kenerman'ın Allah bin belasını versin. 4'ü de Fenerbahçe'nin köpeği.

Bayan basketbolun son maçından önce 2 kez hakemlerin değişmesi incelensin. 1 günde Federasyon 3 farklı hakem atadı oraya ve her nedense son atanan hakem son 24 saat içinde maç yönettiği için (Pınar Karşıyaka - Beşiktaş C.T) maç yönetmemesi gereken Murat Biricik. Aynı Murat Biricik de bariz hatalar yapıp şampiyonluğumuzu elimizden alıyor.

Bu adamı fazla ciddiye almamak gerek.

Kadınlar finalinde dese anlayacağım da erkekler finalinde Fenerbahçe'nin şikeye mi ihtiyacı vardı?

Hem de 6. maç demiş. 6. maçı kaybetseler ne olacak? Bir sonraki maç yine evlerinde.

Atıyor gibi geliyor bana. Hem twitter'dan haber vermek de nedir? Sen bir gazetenin spor müdürü değil misin?

Yapsana haberini!

Andric bir pozisyonda basket foul olacakken hücum foul vermişti çıldırmıştı herkes ezikler her yerde ezik şike yapmak kanların işlemiş bunların.:)

Murat Biricik, Recep Ankaralı, Mehmet Keseratar ve Engin Kenerman'ın Allah bin belasını versin. 4'ü de Fenerbahçe'nin köpeği.

Bayan basketbolun son maçından önce 2 kez hakemlerin değişmesi incelensin. 1 günde Federasyon 3 farklı hakem atadı oraya ve her nedense son atanan hakem son 24 saat içinde maç yönettiği için (Pınar Karşıyaka - Beşiktaş C.T) maç yönetmemesi gereken Murat Biricik. Aynı Murat Biricik de bariz hatalar yapıp şampiyonluğumuzu elimizden alıyor.

Aynen biz bu olayların hiç üzerine gitmiyoruz onlar kendilerini ilgilendirmeyen olayda bizim üstümüze geliyorlardı cemal nalga olayı örneğin

Andric bir pozisyonda basket foul olacakken hücum foul vermişti çıldırmıştı herkes ezikler her yerde ezik şike yapmak kanların işlemiş bunların.:)

Ben hata yoktur demiyorum. Ya da hakemler taraf tutmamıştır da demiyorum. Ben sadece Fenerbahçe'nin şikye yapacağı en son maç finalin 6. maçıdır diyorum. 5 maç oynamışız. 3 tanesi ni çok rahat kazanmışlar. Bizim kazandığımız iki maçın biri uzatmada diğeri mucizevi bir son saniye basketi ile gerçekleşmiş. 6. maçı kaybetseler bile son maç onların sahasında olacak. Bu durumda hangi mal yönetici gider hakem ayarlar ne bileyim şike yapar yav?

Bence siz kendinizi kandırıyorsunuz. Ayrıca bu İbrahim Seten gerçekden ciddiye alınacak biri değildir. Fazla umutlara kapılmayın bence.

Kadınlar finali için deseydi aynı şeyleri o zaman gayet dikkate alınabilirdi.

Bu haliyle bence adam reyting peşinde koşuyor. Tek derdi bu.

Kadınlar finali için deseydi aynı şeyleri o zaman gayet dikkate alınabilirdi.

Bu haliyle bence adam reyting peşinde koşuyor. Tek derdi bu.
Saçmalama.Milan şike yaptığı sezon şampiyonlar ligi şampiyonuydu.Şikeyi zaten güçsüz takımlar yapmaz.Güçlü takımlar sürpriz olmaması için yaparlar

Bizim seriden ve yarıfinaldeki Fener-Efes serisinden bahsediyor.2 seride de hakem ayartması varmış

Üst Alt