İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var"

Cevap: İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var"

bayan basketbol finalinde şaibe olduğu kesin ama,organize eden Fenerbahçe'mi federasyon mu yoksa ortak mı belli değil.

Bakalım bizim medya bunları haber yapacakmı. Hiç sanmıyorum hatta bahsi bile geçmeyecektir. Futbolda şike yapan bu adamlar voleybol- basketbolda rahat rahat yaparlar. Bunlardan herşey beklenir. Allah' a şükür tüm pislikleri ortaya çıkıyor...

mehmetbaransu mehmetbaransu

Fenerbahçe Basketbol takımıyla ilgili şike iddiası var. Bugün bir yetkiliye iddiayı ve ses kaydını sordum. Sustu. Ancak yalanlamadı da.

ibrahim seten kimdir arkadaşlar sıfatı ne bu adamın tanıyanınız var mı

özellikle bayan basketbolu araştırılmalı. bu seride kesinlikle hakemler sorgulanmalı.

ibrahimseten ibrahim seten

basketboldaki şike konuşmasının belgesini bulmak ve onu haber yapmak adliye muhabirlerinin işi.. ben sadece bilgiyi sizlerle paylaştım..

Erkek basketboldaki şampiyonlukları haklıda bayan basketbolda cok net şaibe var. Yalnız burda kritik nokta bu pislik Fenerbahce'nin mi yoksa Federasyon'un mu basının altından cıktı. Aklıma Taurasi olayı geliyor. Federasyon, kendini Fener'e borclu hissettiğinden dolayı final serisinde hakemleri organize etmiş olabilir. Bence ilk başta Federasyon'u baştan aşağı aramaları ve hakemlere ifade verdirmeleri lazım.

Bence mutlaka bir pislik çıkacak.

Şerefleri namusları haysiyetleri yokmu lan bunların? Her yerde şike var.

ibrahim seten doğru diyor. o ses kayıtları savcılıkta var zaten. hatta savcı o yöneticileri sorgulamıştı ama ne hikmetse serbest bırakmıştı hatırlayın.

Üst Alt