İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var"

Cevap: İbrahim Seten : "Basketbolda da Şike Var"

Fenerliyimdir belki de.

Ben diyeceğimi dedim! Eğer o maçta hakem ayarlamışlarsa harbi bunların alayı kuş beyinli...

Futboldaki çok bilinçli bir hareket.Örgütlü planlı ,basketbol da olmaması şaşırtıcı bayan basket de mızrak çuvala sığmadı ama Basket federasyonu ödlek.

Hazırlık maçında cezalı oyuncu oynattık diye az daha küme düşüyoduk bakalım tarafsız! TBF ne ceza verecek bunlara

Fenerbahçe için şike yapmak öyle büyük, zor bir şey değil. Hangi maça isterlerse yaparlar. Üstelik bahsi geçen hakem Recep Ankaralı, konuşmalarına bile gerek yok kadrolu hakemi zaten onların.

Sedat Bahadırı engelledim.Artık Fener övgülü mesajlar yok.Çok rahatım.Herkese tavsiye ederim

eyupyildiz75 EYÜP YILDIZ

@

@altunterim Söylediklerini hatırlıyorum Osman bu konuda kesinlikle ön görülü davrandın.

26 saniye önce

eyupyildiz75 EYÜP YILDIZ

Bu gün basketbol için yazılanları haftalar önce @altunterim bana öngörmüştü fakat sorumlu davranıp FOTOGOL de yer vermedi. Bunu not düşelim.

2 dakika önce

Osman Altunterim

altunterim Osman Altunterim

eyupyildiz75 tarafından

@

@eyupyildiz75 Her duyduğumuzu haber yapsak kıyamet kopar be abi.. Vallahi kopar.. Ama olmuyor işte.. Yakışmaz.. Sağolasın..

Yaa bu telefon görüşmesini merak ettim. Var mı bir yerlede bir kaydı ya da yazıya dökülmüş hali falan?

Sorumlu davranıp Fotogol'de yer vermedi ne demek ya? Ulan asıl bu sorumsuzluğun önde gideni değil midir? Galatasaray'ın hakkı göz göre göre yenmemiş midir? Ne demek susmak? Hadi o Altunterim lavuğunu geçtim. Güya Eyüp Yıldız iyi bir galatasaraylı! O nasıl sustu ya? Böyle bir olayın üzerine gitmeyen Galatasaray'lının hangi söylediğini inanayım ben bu saatten sonra?

Cevap: İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var"

Valla yuh, 5 kupayıda şikeyle almışlardır bunlar sırf Azize'nin egosu için,bir de üzerine gösteriş yaptılar,nasıl bir vicdan var ki bunlarda bir de utanmadan seviniyorlar,böyle bir kulübün başında böyle insanlar,ve bu insanlar temizleneceğine bir de onları koruyup kulübü ortada bırakıyorlar,resmen utanç verici,bunların muhalifleri bile böyle hepsinin derdi koltuk BKz Brütüs Kutlualp :)

5'i bi yerde sikeyle zaten. 5'te 3 zaten sikeylede diger 2 branstaki maclarini izlemedigim icin yorum yok ama fener varsa zaten yorumsuz olmaz bunlar her b.ku yapar. Sikesiz günü gecmiyor adilerin.

Oha yuh bu şerefsizler nasıl bir camia böyle ya şikecilik kanlarında var abi bunların ne kadar rezil herifler böyle ya.Erkek basketbolda o kadar bariz hakem hatası yoktu onların lehine çünkü arada bizim lehimize de yapılıyordu o maçlarda şike olduğunu tahmin etmemiştim ama bir şekilde işi bağlamış pislikler.Kadın basketolda kesin vardır diyorum ama o çok belliydi yürüye yürüye kazanmışlardı o şampiyonluğu.

Nasıl şampiyonlukları kazandıkları belli oluyor. Fener şikesiz hiçmiş demekki.

@ibrahimseten

ibrahim seten

bu arada fenerbahce kulübunden de aradılar beni.. semih özsoy "benimle konuşmadan yazmayın lütfen haberi" mesajı gönderdi..

@ibrahimseten

ibrahim seten

fenerbahce.org'un basketboldaki şike iddiası ile ilgili hiçbir yalanlama yapmamasını nasıl değerlendirmemiz gerekiyor?

daha ilk günden söylemiştim ama şike operasyonunu basketboldada incelesinler diye hem erkekler hemde bayanlarda

Üst Alt