Igor Tudor Resmen Kovuldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Resmen Kovuldu!

ya tutarsa secimleri olsun olmasin seyirci ayni tavir icinde , bir kere de "basarisizsak basarisiziz ,isin dogasinda var bu , suclu pesinde kosmayalim" tavri gormedim

hep biri suclu , sadece dursun zamani da degil , aysala da bu suclamalar yapildi , adam mancini ile prandelli yi getirdi ,dunya capinda isimlerdi , sneijder ve drogba yi getirirken pohpohlanan aysal , mancini ve prandelli de yerden yere vuruldu

Evet başladı istemeyenler var lafı. Birazdan da hocanın arkasındayız. Hatta bazen de o bizim arkamıza geçiyor açıklaması gelir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ya tutarsa secimleri olsun olmasin seyirci ayni tavir icinde , bir kere de "basarisizsak basarisiziz ,isin dogasinda var bu , suclu pesinde kosmayalim" tavri gormedim

hep biri suclu , sadece dursun zamani da degil , aysala da bu suclamalar yapildi , adam mancini ile prandelli yi getirdi ,dunya capinda isimlerdi , sneijder ve drogba yi getirirken pohpohlanan aysal , mancini ve prandelli de yerden yere vuruldu
Evet suclu, her zaman birileri sucludur.
Bu ise soyunan Baskan ve Yöneticileri bunu bilerek, kitlenin yüzde yüzünü memnun edemeyeceklerini bile bile geliyorlar.
Taraftar Tudoru istedi, evet istedi ama ayni Taraftar ne dedi, bu is Tudor ile olacaga benzemiyor.
Yönetim ne yapti, yeni sezona Tudor ile basladi, yetmedi Galatasaray icin devasa bir bütce sundu.
O dakikadan itibaren Taraftara kimse suc atamaz, cünkü sen Tudora bu iki hamle ile güvendigini beyan ediyorsun.

Yabancı biri şu an bizim sonumuz olur
Hiç mi ders alınmıyo ben anlamıyorum

Gidin terim'in kapısında yatın bir dünya para harcandı az dil dökün ulan kadro heba olucak

Olmadı en kötü yerli sağlam birini getirirsin ligi bilen. Şu an hamzaya bile razıyım yeter ki yabancı getirmek gibi bi çılgınlık yapmasınlar

TapaTalK

Yav gecen sene oyuncularla sorun yasamadi mi bu adam? Bu sene de kendi aldigi adamlarla yasadi. Sorunun artik hocayla alakali oldugunu anlasak biraz?

DRRZ1n5XcAImAu3.jpg:large

Oyuncuların takımı sabote ettiğine dair elinizde ne gibi bir done var gerçekten? Adamların yarısı formsuz, yarısı yeteneksiz, üstüne hoca adamları asıl yerinden ziyade herkesin yerini değiştirerek zaten ne oynadığı belli olmayan adamları iyice düzenden çıkardıktan sonra ortaya çıkan futbolumsu şey mi sabotaj oluyor?

Terim gelmeyecekse bari Yilmaz Vural a bir sans verilse

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

o da baydi ama , surekli rica ile minnet ile 3 buyuklere hoca mi olunur ? git bir yerlerde basarini kanitla , alirlar zaten ... geyik muhabbeti ile talep sunuyor yonetimlere magazinsel sekilde

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Saffet Susic i getirsinler.

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

onu ben de isterim

Hakikaten ne olursa olsun takımı sabote etmek armayı sabote etmek demektir. Tudoru gram sevmem gram desteklemem fakat oyuncuların bu tavrı cok mide bulandırıcı. Yeni gelen herhangi bir hocaya da canları sıkılınca sabote etmeye mi başvuracaklar? Bu düzen ne kadar böyle gider

XPERIA X
at sahibine göre kisner diye bir laf vardir
Terime hicbiri böyle birsey yapmaz yapamaz
cünkü aninda alayini

Böyle bir gerizekalı yönetici takımı 100 yılda bir araya zor gelir. Lan beyinsizler başakşehir maçında bu adamın gideceği belliydi hadi ordan sektim beşiktaş maçında artık tüm dünya bas bas bağırıyordu. Lan onuda geçtim akhisar maçı 1 hafta önceydi hiç mi akıllanmaz bir insan sürüsü hiç mi bir b planı yok. Hamzayı kovduğunran beri her kasım-aralık ayında aynı bok bir ikinci plan olmadan hareket etmeler

Oyuncuların takımı sabote ettiğine dair elinizde ne gibi bir done var gerçekten? Adamların yarısı formsuz, yarısı yeteneksiz, üstüne hoca adamları asıl yerinden ziyade herkesin yerini değiştirerek zaten ne oynadığı belli olmayan adamları iyice düzenden çıkardıktan sonra ortaya çıkan futbolumsu şey mi sabotaj oluyor?
Dun Maicon bariz oralarak sabotaj icerisindeydi. Hatta Tudor-ayrilis surecini hizlandirdigi icin tesekkur etmemiz lazim.

Oyuncular surekli pozisyon degistirmekten, sistem degistirmekten huzursuz.

Üst Alt