ilhan palut - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Donup dolasip ayni adamlari kuluplerin baslaeina gecirirlerse olan bunun gibi aptalca oyunlar cikar.
21. Yuzyilda ne bilisim bilirler ne takyik gelistirirler.
90.dakika geldi mi at uzun boyluyu ileriye.Lan pirasa madem uzun boylu adami ileri atacaksin git pivot santrafor al ona gore oynat

Donup dolasip ayni adamlari kuluplerin baslaeina gecirirlerse olan bunun gibi aptalca oyunlar cikar.
21. Yuzyilda ne bilisim bilirler ne takyik gelistirirler.
90.dakika geldi mi at uzun boyluyu ileriye.Lan pirasa madem uzun boylu adami ileri atacaksin git pivot santrafor al ona gore oynat

her geçen gün kendisinden umudumu kesiyorum. Hatay'da o çılgın futbolu oynatan, yeni bir soluk getirecek dediğim adam, klasik yerli hocalara döndü.

Yönetim,medya baskısı mı yoksa başka bir şey mi bilmiyorum ama oyun olarak berbat durumda. Tamamen beraberliğe oynuyor bu sene.

İlk maçta denizli'nin berbat olmasından dolayı 5 atıp kazandılar ama ondan sonra rezillik. Bu gidişle 1 ay içinde yollanır. Üzücü.

her geçen gün kendisinden umudumu kesiyorum. Hatay'da o çılgın futbolu oynatan, yeni bir soluk getirecek dediğim adam, klasik yerli hocalara döndü.

Yönetim,medya baskısı mı yoksa başka bir şey mi bilmiyorum ama oyun olarak berbat durumda. Tamamen beraberliğe oynuyor bu sene.

İlk maçta denizli'nin berbat olmasından dolayı 5 atıp kazandılar ama ondan sonra rezillik. Bu gidişle 1 ay içinde yollanır. Üzücü.

Bu kadroya daha ne oynatabilir ki
Kaleci 2.lig
Halil 2.lig
Mossoro 55 yaşında
Atınç Cam adam
Soner hiçbir yerde tutanamamış bir herif.

fazla bile top oynatıyor bu takıma

Bu kadroya daha ne oynatabilir ki
Kaleci 2.lig
Halil 2.lig
Mossoro 55 yaşında
Atınç Cam adam
Soner hiçbir yerde tutanamamış bir herif.

fazla bile top oynatıyor bu takıma

transferleri kendi yaptı sonuçta. Hatay'da o şov yaptığı sene 3.lig seviyesi oyuncularla 70 küsür puan topladı, ztk'da çeyrek final yaptı, bu yüzden özel bulmuştum. Müthiş pas oyunu vardı. Şimdi tamamen klasik yerli hoca modunda.

transferleri kendi yaptı sonuçta. Hatay'da o şov yaptığı sene 3.lig seviyesi oyuncularla 70 küsür puan topladı, ztk'da çeyrek final yaptı, bu yüzden özel bulmuştum. Müthiş pas oyunu vardı. Şimdi tamamen klasik yerli hoca modunda.

Ben de beğeniyordum hatayda yaptığı işleri. Göztepe değilde başka bir süper lig takımına gitse daha iyi bir kadroyla çok daha iyi işler yapabilirdi. Sivas ankaragücü yada antalya. Göztepenin kadrosu aşırı kötü şimdi açtım baktım ilhan hoca cok para harcatmamış. Ayrıca orda sepil varken transferi palut'un yaptığına inanmiyorum

Türkiye'de hocaya transfer yaptıran 1 tane kulüp var mıdır acaba :) Kasımpaşa'ya gidecek deniyordu orası daha uygun olurdu Göztepe'nin kadrosu cidden iyi değil

Türkiye'de hocaya transfer yaptıran 1 tane kulüp var mıdır acaba :) Kasımpaşa'ya gidecek deniyordu orası daha uygun olurdu Göztepe'nin kadrosu cidden iyi değil

katılıyorum bazı anadolu takımlarına kıyasla iyi değil ama bu adamı özel kılan zaten hatay ile 2.ligde şampiyon olmuş kadrosuyla 1.ligde devam edip o kadroyla inanılmaz paralar harcamış takımları hem skor, hem oyun olarak yenmesiydi. Denizli ve Gençler bir daha 1.ligde olmayacak şekilde 70'ten fazla puan aldı yoksa direkt çıkacaktı. Kupada başakşehir'i eledi, bizi de ne biçim zorladı.

Ben bu yüzden konusunu açtım. O kadro iyi olsa hiç heyecanlandırmazdı. Göztepe'de sonuçtan ziyade oyunu berbat. Belli ki kovulacağım baskısı var üzerinde. Özellikle deplasmanda tamamen beraberliğe oynuyor.

1 ay kadar önce bunu yazdım ama adam bir şekilde skor alıyor. Bana göre ligin en zayıf 7-8 kadrosundan biriyle eksik 1 maçına rağmen ilk 8'e girdi.

Oyunu kötü hala ama en azından skor alıp koltuğu koruyor

Üst Alt