ilhan palut - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
7 tane 30 üstü eleman yollayip kadroyu genclestirmeye calisti zira futbol olarak bir sey veremeyen bir topluluga sahipti. brown ideye disinda yasli oyuncu almadi. gecen seneden devam eden iyi yerli oyuncularin yanina (halil, soner, berkan) alt yapidan yalcini ve alt ligden alinan kaleci irfan'i kullanmaya basladi. diger yerli oyuncularin hepsi kazma ve aldiklari yabancilar yerlileri bile kesemiyor neredeyse. ligin en verimsiz, en dandik yabancilarina sahip. 12 yabancisindan 6sinin sezon sonu sözlemesi bitiyor. ilaveten guilherme'yi sattilar.

ilhan hoca gibi farkli seyler deneyen genc hocalarla devam etmeli süper lig. yardimciligini yaptigi ahmet tasyürek suan bostayken kendisi süper lig'de takim calistiriyor. megyeri, mihojevic, burekovic, nwobodo ve ideye disinda yeni sezonda komple yabanci kadroyu yenileyebilir. bugün 3.golü yedikten sonra biraz afalladilar ama hemen oyuna döndüler. takimi birakmiyor maci.

istedigi oyuncular alinmali. sepil efendi su takima bir tane iyi forvet getiremedi.

Bir tanesi de desinki ben 2 sene takım çalıştırmayacağım; İngiltere’de, Almanya’da vs 2 sene yaşayacağım ana dilim gibi yabancı dil öğreneceğim, en iyi antrenörlük kurslarına katılacağım, gidip Klopp’un, Nagelsman’ın antrenman tekniklerini öğreneceğim. Mümkün olursa o ülkede 1-2 sene bir 2. Lig takımı hatta 3. Lig takımı çalıştıracağım vs.

Anca burada yılda 3 tane takım değiştirsinler. Peşin edit: Yazdıklarım direkt Palut’la alakalı değil. Onun başlığını görünce yazayım dedim ki yaşı baya genç bunun, bunu yapabilir.

Bir tanesi de desinki ben 2 sene takım çalıştırmayacağım; İngiltere’de, Almanya’da vs 2 sene yaşayacağım ana dilim gibi yabancı dil öğreneceğim, en iyi antrenörlük kurslarına katılacağım, gidip Klopp’un, Nagelsman’ın antrenman tekniklerini öğreneceğim. Mümkün olursa o ülkede 1-2 sene bir 2. Lig takımı hatta 3. Lig takımı çalıştıracağım vs.

Anca burada yılda 3 tane takım değiştirsinler. Peşin edit: Yazdıklarım direkt Palut’la alakalı değil. Onun başlığını görünce yazayım dedim ki yaşı baya genç bunun, bunu yapabilir.

Scifo Mehmet yapti die biliyorum sonuc ayni ustat

Beğendiğim bir herif. Konya'yı Aykut Kocaman günlerine döndürecektir. Hem kabızlık, hem de başarı olarak. Hayırlı olsun.

ismail kartal'ın 70 dakika 10 kişi oynayan bjk'yi yenemediği takımı alıp, 16 maçta 24 puan aldı ve ligde orta sıralara taşıdı

artık seneye hatay'da olduğu gibi kendine özgü bir oyun oturtup, tekrar flaş takım yapması lazım. Skor alıyor ama oyun kötü

Üst Alt