İlk Bomba Patladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Bomba Patladı

Cevap: İlk Bomba Patladı

Dün akşam Futbol 5'midir nedir bir twetçi bana sarmış yok bu kadar nasıl eminmisim insanları kandırıyormusum o zaman fiyatı söylecekmisim.. Aklı sıra beni alt etmeye çalıştı... Ben salladıysam bugün bütün basın nerden yazmış...

Cagatay hosgeldin

Sana güveniyorum sahsen.Bugüne kadar söyledigin seylerin hepsi basında cıktı.Su an durum ne?Az bilgilendirebilirsin mi aceba?

olcan bomba olsa nereyi patlatir?!

arkadas dogru yazmis, olcan'a 3 verecegine, koy 3-5 daha üstüne, git töre'yi al. hem daha iyi, hem daha potansiyelli, hem de 3-5 yil sonra en az 5-10 milyona satarsin istersen. olcan'in yükselebilecegi en yüksek formu suanki formu.

gökay olcanın şu formunda ne varmış merak ettim. gecen sene 12 gol atan bu adam degilmiydi. bu adam kanatta oynuyor dikkatini cekerim forvet degil.

Gerçek bir çizgi oyuncusuna sahip değiliz. Olcan geldiği an 11'e yazılır, tartışmanın manası yok.

Cagatay hosgeldin

Sana güveniyorum sahsen.Bugüne kadar söyledigin seylerin hepsi basında cıktı.Su an durum ne?Az bilgilendirebilirsin mi aceba?

Sağol Melih dikkat edersen basına çıkmadan hep yazdık burda... Cuma günü hem twette hem burda Olcan için sabah görüşüldüğü ve yüksek olasıkla işin bittiğini yazmıştım... Detaylar konuşuluyor takas ve para gibi...Antep mali olarak krizde. Çarşambadan sonra start veriliyor... Yüzde 100 olması için Galatasaray.org artık... Alper için biraz bekleyeceğiz oyuncu buradan ev bile baktı ama Eskişehir yönetiminde top... Aracı Galatasaray Divan kurulu Üyesi 4 kuşak Liseli olan Eskişehirinde sponsoru ETİ.. Bunlar dışında yerli adayları Soner Aydoğdu, Hüseyin Tok, Mevlüt Erdinç, Yiğit Gökoglan, Ahmet Kamil Çörekçi ve Gurbetçi oyuncularda takipte....Tabi gideceklerde var devre arası ve sezon sonu...

Üst Alt