İlk Bomba Patladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Bomba Patladı

Cevap: İlk Bomba Patladı

Gökhan Töre'yi çok büyütüyorsunuz... Olcan kadar skor'a direkt katkida bulunamaz su asamada... Olcan çuk oturur ve yillarca sol açik'i götürebilecek kalitede bir oyuncu...

Olcan - Melo - Selçuk - Hamit

Orta saha'si silip sübürür lig'i diye düsünüyorum...

Bu 4'lünün baska avantaj'i ise, direk 4 orta saha olarak da karsilayabilir rakip'i.. Yani hem hucumda hem defansta çok sey katar bu orta saha (defans'ta da Melo ve Selçuk'a binen yük azalir yani)

Olcan, Emre Çolak, Engin varken Riera'nın kadroya girememesi lazım. Devre arası yollaryabiliriz umarım.

Batuhan'ı almak büyük hata olur, o adamla ben aynı ortamda bulundum, konuşmalarından nasıl bir adam olduğu belli oluyor. Onu FT bile adam edemez, sokağa atacak paramız yok.

Ayhan'i neden gönderilim ki? Sezon sonuna kadar kalacak iste sonra jübile yapilacak... Bu kadar yil kalmis bir takimda oyuncu'yu, son 6 ay'inda göndermek olmaz.

Sezon sonu son kez sampiyonluk yasayip jübile yapacaktir.

Bu adam iyi güzel Kartalspor alt yapısında yetişti ama Fenerde de oynadı. İkinci bir Caner vakası yaşamayalım ?

emre colak mi olcan mi yoksa gokhan tore mi derseniz suan icin sol kanat icin en iyisi olcan olur, emre kendi ekseni etrafinda calim atiyor dikine zar zor gidiyor , gokhan tore bence yuzde yuz sol acik oyuncusu degil sanki bi ikinci forvet yada forvet arkasi yada sag kanattan iceri girebilen bir oyuncu dos santos gibi, sol acik icin en iyisi diyemeyiz,,,

genclerbirliginden sonerinde iyi bir sol ayagi var , cok guzel kaleyede gidiyor oda dusunulebilir ama ben yerliler arasinda oyle cok iyi bir sol acik goremiyorum, sanki bir podolsky vargas daha iyi olur , bize soldan iceri kat edecek sut cekecek orta yapacak biri lazim AMA KIM :) ?

Olcan'i izleyen herkes 11 oyuncusu olarak nitelendirir.. Son iki sezonda Arda'dan çok çok daha formda bir oyuncu'dan bahsediyoruz ve karakterli bir adam..

Ayrica yerli sol kanatlar'dan en fazla skor'a katki yapan bir adam'dan bahsediyoruz. Bu adam mi yedek için alinir?

Fener'E karşı kin dolu oyunculardan biridir, hiç fenerin formasını giymedi ondan dolayı sevmez feneri, her fener maçında hırslı oynuyor dikkat edin.

Üst Alt