İlk Bomba Patladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Bomba Patladı

Cevap: İlk Bomba Patladı

istediğim tek yerli transfer arda gittiginde aklıma gelen tek isimdi keşke rieraya verdiğim paraya bu cocugu alsaydık bugun en az 5 puan fazlamız olurdu inşalah bi mani cıkmaz seneye alper

potuk hamit altıntop ve burak yılmazı alabilirsek 3-4 yıl içinde avrupada gene final oynarız.

gaziantep yerel basınında çalışan bir arkadaşım verdi bana haberi. fiyat aşağı yukarı doğru . ama verilen futbolcunun aydın yılmaz olduğunu söyledi. kesinlikle bitmiş transfer.

(antu)

İyi bir alternatif olur. Biraz fiziği zayıf geldi bana ama istatistikleri çok iyi. Olcan-emreçolak rekabet ederler solda. Sağada hamiti alırsak devre arası 10 numara olur.

İyi bir alternatif olur. Biraz fiziği zayıf geldi bana ama istatistikleri çok iyi. Olcan-emreçolak rekabet ederler solda. Sağada hamiti alırsak devre arası 10 numara olur.

Fizigi mi zayif? Fizigi cok iyi hocam ne zayifi. Olcan gelirse ilk 11'de forma giyer bence. Emre Colak'i orta saha'da veya forvet arkasinda kullanmamiz lazim.

arkadaşlar olcan fener altyapısından çıkma değil ve balıkesirlidir bende balıkesirliyim evleriyle arkadaşımın evleri çok yakın olcanın kardeşi var benim arkadaşla yakın arkadaşımın dediğine göre olcan sıkı bi galatasaraylı not:söyleyen arkadaşım beşiktaşlı ve sallayacağını sanmam

Üst Alt