İlk Yarının Sonunda Oluşacak Puan Tablosu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Yarının Sonunda Oluşacak Puan Tablosu!

Puan hesabı yapılamayacak bir lig olduk artık.Berbat durumda ki antalya bugun ikinci yarı beşiktaşı ezdi.2 hafta önce evinde Trabzona karşı dunya pozisyona giren ama kazanamayan rize haftalardır berbat oynayan bize karşı neredeyse şut bile atamadı.Uçuyo kaçıyor denilen Trabzon göztepeye evinde kaybetti.

Puan hesabı yapılamayacak bir lig olduk artık.Berbat durumda ki antalya bugun ikinci yarı beşiktaşı ezdi.2 hafta önce evinde Trabzona karşı dunya pozisyona giren ama kazanamayan rize haftalardır berbat oynayan bize karşı neredeyse şut bile atamadı.Uçuyo kaçıyor denilen Trabzon göztepeye evinde kaybetti.
Kagit üstünde en kolay fikstür Basaksehir'de. Ankaragücü, Antalya, Denizli, Konya, Kayseri ve Kasimpasa gibi 6 nispeten kolay maclari var. Normal sartlarda rahat 5 galibiyet cikarirlar. Bize karsi yenilseler bile pek fark etmez yani.

Evdeki hesap carsiya uymayacaktır,bu tüm takimlar icin gecerli ancak aradaki farkin max 8 ve Avrupadan elenmis olmamiz.halinde ikinci yari cok farkli gececektir yeterki önümüzdeki maçlarda toplamda 3 puandan fazla kaybetmeyelim. Fener hepsini yenemezse ki yenemeyecek, zaten fark ta o kadar olmayacaktır.Ama bu oyunla zor işimiz

Gazişehir maçından çok enterasan skorlar çıkabilir.Olumlu/olumsuz anlamda.
Bizim adımıza olumsuz çıkacağı kesin. Ben bi kaç kez izledim adamları kesinlikleri yılmıyorlar çok çalışkanlar. Zaten full siyahi doldurmuşlar takıma, fizik gücüyle oynuyorlar. İlk 20 dkda 1 tane atarlarsa daha çıkaramayıx

Garanti gördüğüm a gücü ve antalya maçları var diğer maçlarımız ortada bana göre. İnş senin dediğin olur da 2-3 puan geride girmeye okeyim ben. Hatta bize hocaya vs sorsalar şuan imzalar çıkmayalım maçlara der.

Bizim adımıza olumsuz çıkacağı kesin. Ben bi kaç kez izledim adamları kesinlikleri yılmıyorlar çok çalışkanlar. Zaten full siyahi doldurmuşlar takıma, fizik gücüyle oynuyorlar. İlk 20 dkda 1 tane atarlarsa daha çıkaramayıx
twumasi denilen herif kesin atar bize bi tane. kayode oynarsa o da tehlikeli. güray vural zaten büyüklerin belalisi. gazisehirle bu hafta oynasaydik sakatlardan cezalardan kadro kuramaz haldeyken iyi olurdu. nedense takimlarin hep en iyi maci, en full kadrosu bize denk geliyor :D

Üst Alt