İlk Yarının Sonunda Oluşacak Puan Tablosu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Yarının Sonunda Oluşacak Puan Tablosu!

Geçen yılda da Bjk 10'da 10 11'de 11 yapacak şampiyon olacak diyordun
Bjk'nin geçen senenin sonunda 10 da 8 yaptığını göz önünde bulundurursak pekte uzak bir tahminde bulunmamışim demek ki.

Üstelik bizim maçı kazansaydilar muhtemelen 10 da 10 yapıp şampiyon olacaktılar

Ayrıca ben kargaları oynadıkları oyun için şanslı görmedim arkasındaki hakemler ve tüpçü yüzünden önde gördüm.

Aynısı bu sene fener için en az 3 katı geçerli.
Her maç kollaniyorlar.
Yetmiyor bizide geride tutmak için her şeyi yapıyorlar.
Yoksa fener top mop oynamıyor.

Vedat ve gustavo her maç en az 3 sarı kart görmeli.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

Bjk'nin geçen senenin sonunda 10 da 8 yaptığını göz önünde bulundurursak pekte uzak bir rahminde bulunmamışim demek ki.

Üstelik bizim maçı kazansaydilar muhtemelen 10 da 10 yapıp şampiyon olacaktı.

Ayrıca ben kargaları oynadıkları oyun için şanslı görmedim arkasındaki hakemler ve tüpçü yüzünden önde gördüm.

Aynısı bu sene fener için en az 3 katı geçerli.
Her maç kollaniyorlar.
Yetmiyor bizide geride tutmak için her şeyi yapıyorlar.
Yoksa fener top mop oynamıyor.

Vedat ve gustavo her maç en az 3 sarı kart görmeli.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

Yaptı da ne oldu ki neye yaradı,sen yapıp şampiyon olacaklar dedin.6 puan az mı futbolda?6 puanı yuvarlak hesap yakın tahmin olarak görürsen işin içinden çıkamazsın

2.yari icerdekiler kolay bjk disinda.Onlari da yeneriz.Yaristan kopmazsak fire olmaz diye dusunuyorum ama deplasmandaki tum maclara Ali Riza Bey gibi bakiyorum

Bana bu sene iç saha istatistiği devam etmeyecekmiş gibi geliyor asıl korkum o.Kalan 12 maçta 36 puanı zor görüyorum.Konya-Malatya-Denizli üçlüsünden birini kazansaydık çok iyi olacakmış harbiden

takım iyi futbol namına gelecek için güven vermiyor

bu takım 10 maç yapsın maksimum oynayacağımız top reale kurduğumuz 2-3dklık baskı. başka hiç bir maçta 10-15dklık baskı kuramayız. zaten gol atma özürlüsüyüz acayip şekilde. ulan kasım ayına girdik lig başlayalı 3 ay oldu 14 yada 15.resmi maçı oynadık hala organize bir golümüz yok

Ben futbol denilen şeyde hayatta yanılmam.

Trabzonspor maçı mağlubiyeti ve Başakşehir beraberliği dışında puan kaybetmeyeceğiz.

32 Puan ile 2. yarı biter.

Üst Alt