İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama

Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama

Yalnız sitedeki açıklamada Bir kulüp diye fb yi hiçe saymaları çok hoşuma gitti :) . Yönetimimiz çok iyi ayar veriyor inş hayırlısı olur .

Kulüplerden biri fena patlayacak bizimkiler bu açıklamayı yaptığına göre işin en ince boyutunu biliyolardır heralde fenere kapak olur inşallah bu durum ilkanda defolsun gitsin karşıyakaya falan

bizimkiler olay garanti olmasa böyle bir açıklama yapmazlar herhalde.

küçük melo yu verelim anlaşalım :):):)

Haklarımızı sonuna kadar arayalım. Bu saatten sonra da İlkan'ın Galatasaray çatısı altında olacağını zaten düşünmüyorum. Ne halt yerse yesin.. :ays:

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

....

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

bizimkiler olay garanti olmasa böyle bir açıklama yapmazlar herhalde.

küçük melo yu verelim anlaşalım :):):)

En azından sabah aceleyle bir açıklama yaparlardı.Açıklama yapmak için neredeyse 12 saat beklediysek gerçekten iyice incelemiş olmamız gerekir.Ayrıca en çok merak ettiğim konu İlkan nasıl bir açıklama yapacak.

En azından sabah aceleyle bir açıklama yaparlardı.Açıklama yapmak için neredeyse 12 saat beklediysek gerçekten iyice incelemiş olmamız gerekir.Ayrıca en çok merak ettiğim konu İlkan nasıl bir açıklama yapacak.

İlkanın biraz yüreği varsa çıkar açıkca ben fenerde oynamak istiyodum ve bunun içinde herşeyi yaptım der.. Ama hiç öyle bişey diyceğini sanmıyorum...

Fenerbahçe zaten mal bir kulüp de Kemal Dinçer pek salak birine benzemiyor.

ilkan ne derse desin artık onla işimiz bitmiş olması lazım. kiralık göndeririz bi takıma

adamı başka klube veriyoruz kiralık olarak adam maça çıkıyor tbfye bildirelmemiş oluyor adama gülerler yakında kokusu çıkar

Yalnız hadi bu olayları geçtim bide bu adamdan Milli takımda başarı bekle . Yarın kritik bir maçımız var .

Üst Alt