İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama

Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama

Transfer yasagi gelmeli sikecilere!

Olayları karıstırma. Fenerbahce oyuncuyu değil, oyuncu Fenerbahce'yi ayartıyor. Yani olanlarda Fenerbahce camiasının bir sucu yok. Ayrıca oyuncuyu geri alıp, kenarda süründürelim diye ortak bir görüş var fakat gerçekten hic gerek yok. Bırakın kenarda süründürmeyi, bu oyuncunun birdaha bizim klübümüzle adı bile gecmemeli. Bizim yapmamız gereken sey oyuncunun Avrupa kıtasında basketbol oynamasını engellemek olmalı

İlkan gelir gelmez orasını bilmemde,klübümüzün Fenerbahçe'yi tanımaması hoşuma gitti..

Basketbol şubesinde yıllarca yapılan yönetim bazındaki amatörlükleri yazsak burdan aya yol olur. Yönetimler değişiyor ama kafa hala eski. O yüzden İlkan olayını duyduğumda fazla şaşırmadım.

Aslında bir açıklama beklemiyordum. Amatörce hatalarımızdan birinin sonucunda gerçekleşen bir transferdir demiştim ama açıklama yapıldığına göre bu kez başkaları amatörce bir hata yapmış gibi görünüyor. Dilerim böyledir.

Ünal Başkan çok can yakacak. Reislerin reisi bir başkanımız var sayesinde taktığımız kapaklardan bir kolleksiyon yapacak ezikler.

Ama bu sefer kendileri kaşındılar.Durup dururken böyle bir mallığı hangi kulüp yapar ki ?

Defolsun gitsin, Galatasaray'ı istemeyen kendi kaybeder. Uğraştığımıza değmez.

Bu olay zaten gergin olan ilişkileri iyice gerecektir.. Ülkeler arasında olsa savaş sebebi yahu.. 2 takımdan biri hukuk üzerinde haksız, umarım o biz olmayız.. İlkan kimmiş ben onda değilim ama böyle bir çalımı yiyemeyiz fenerden..

Bu olay zaten gergin olan ilişkileri iyice gerecektir.. Ülkeler arasında olsa savaş sebebi yahu.. 2 takımdan biri hukuk üzerinde haksız, umarım o biz olmayız.. İlkan kimmiş ben onda değilim ama böyle bir çalımı yiyemeyiz fenerden..

çalımı fenerden çok ilkan atmış bize. fenerin olaydan haberi bile yoktu. bizimkilerde gevşek davranmş galiba eger çaglar torunun dedigi dogruysa

Caglar Torun ‏@caglartorun

Ilkan Karaman || Galatasaray'in aciklamasinda eksik noktalar var. Karsiyaka - Ilkan sozlesmesinden de cikis yok gibi duruyor. F.Bahce emin.

İlkanın fenere gidememe ihtimali artık çok zor gibi gözüküyo .. En fazla para cezası verirler.

İlkan ağır mallık yapmış. Eğer gelirse salonda parkeleri sildirin.

olay artık federasyon da, federasyon aleyhimizde bir karar verirse cas'a fln başvururz heralde

bzm basketbol yönetimine fazla güvenmemek lzm bu yedikleri ilk nane değil

karekter işine giricek olursak ne ilkanda nede şikecilerde bu yok maalesef

şimdi biz tam olarak şerefsiz ilkanın bonservisinimi kiralamışız bir yıllığına

Üst Alt