İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

Cevap: İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

İnan Kıraç'ın yaşından dem vurarak zihniyetinin eskidiğini düşünenler için söyleyeyim. O zihniyettir ki Galatasaraya ruh katan ve takımı, yönetimi ve taraftarı birarada, bir bütün halinde, tek vücut olarak tutandır. Ben mali durumunun düzeltilmesinin 1. hedef olmasını istemiyorum. Ben geniş bir vizyona ve misyona sahip kaliteli bir yönetim modeli ve işleyen bir sistem görmek istiyorum. İnan Kıraç'ın tespitlerinin hangisi yanlış? Zavallı Arda'mızı kendi taraftarımıza karşı bile koruyabilen bir yetkili var mı bu yönetimde? Çocuk kendini savunamıyor haliyle.. takımını nasıl savunacak? 23 yaşındaki çocuğa takım kaptanlığı verecek kadar yaptığı işten anlamayan idarecileri nasıl savunursunuz? Taraftarının bir önce istifasını istediği hangi bir başkan sağlıklı kararlar alıp işleri yürütebilir? Yeter artık yahu.. Kimse bana o başkanın iyi niyetinden bahsetmesin. Yok gece gündüz deliler gibi çalışıyormuş da.. Artık takıma vakit ayıracakmış da.. Adam bizimle alay ediyor siz hala onu savunuyorsunuz..

inan kıraça sonuna kadar katılıyorum

fakat yıllardır bize öğrettikleri söyledikleri GALATASARAY örf ve adetlerine ne oldu.

hani kol kırılır yen içinde kalırdı.

söylenecek laflar mıydı bunlar hemde o dingillerin programında.

kimle görüşeceksin görüş kardeşim ama neden basına sızdırıyosun.

tamam Galatasarayı çok seviyosun iyi niyetinden şüphemiz yok.

ama niye reklam ediyosun ki tüm camia yı.

resmen polata koz verdiler başka birşey değil

Biraz vizyon genişletin arkadaş... Ne bu Haldun Üstünelden başka Sportif Direktörmü yok..??

Illaki Tûrk olmasï şart değilki.. Hamburg mesela Chelsea'nin Danimarkalı SD ile anlaştı...

Bütceyi kabartırsın TD olarak Abdullah Avcı veya Fatih Terim ile 5-10 yıllık mukavele yaparsın onlar Türk oyuncular ile ilgilenir SD de yabancılar ile...

Gelinen noktada halen Sn.Adnan Polat' a güvenebilen arkadaşlarımızın olduğunu görünce G.Sarayın yarınları için ciddi endişeler duyuyorum. Farkındamısınız bilmiyorum ama 3-5 sene evvel hepimiz Adnan Polat' ı efsane olarak görüyorken, şimdi sesini dahi duymaya tahammül edemez olduk. Neden peki? Çok basit. Düşünün ki bugün dahi hatırlamak istemediğimiz o stad açılışında başkanımız ne yaptı unuttunuzmu? Sırf protesto haklarını kullandıkları için gözümüzün içine baka baka bizi elleriyle emniyete ihbar etmek ve stada almamakla tehdit etmedimi!! Ve şimdi bunu yapan başkan, camiadan ve taraftarından kendisine güvenmelerinimi istiyor! Elinizi vicdanıza koyun Sevgili Başkan; bize en zor anımızda sırt çevirirken düşünecektiniz neler hissettiklerimizi. Bu saatde sonra; ne tüzük, ne'de Riva ile saramazsın içimizde kanayan yarayı.Seni insan olarak hala seviyoruz,ama artık sana güvenemiyoruz..

Ya arkadas herkes Unal Aysal üzerinden tartışmış ama unuttuğunuz bir nokta var ki o da ; İnan Kirac'in bahsettigi yonetimde Faruk Süren ve Adnan Öztürk gibi isimlerin olduğu.. Herkes Unal Aysal'a sallıyor ya da savunuyor onu.. Ama bence en önemlisi Faruk Süren ve Adnan Öztürk'ün onunla çalışacak olması.. Bu forumda birçok insan Adnan Ozturkun projelerinin iyi oldugundan bahsetmiyor muydu?? Bence en önemli ve guzel kısmı bu..

Sizce Adnan Polat'ı sportif başarısızlık dışında neyle suçlayabiliriz ???

Yiğidi öldür ama hakkını ver demiş atalar

Adnan Polat mali açıdan Galatasaray'ı çok iyi noktaya getirdi

ama futboldan anlamadığı apaçık ortada

keşke futboldan anlayanlarla çalışıp onlara bıraksaydı bu işi

belki de bu kadar yıpranmazdı

yeni oluşum hayırlı olsun diyorum

düzgün bir muhalafet olması bizim hayrımızadır...

Şu gerçeğide göz ardı etmeyelim; Adnan Polat' ın seçim kararı almamak konusundaki direncinin tek sebebi, yeniden seçilemeyeceğini adı gibi biliyor olmasıdır. Düşünün ki; son seçimlerde mevcut görevinde iken Adnan Polat 2944 oy alırken, camiada belkide çoğu kimsenin adını bile ilk kez seçim sürecinde duyduğu Adnan Öztürk 2290 oy almıştır. Yani basit mantıkla geçen sene Adnan Polat' ın "sportif anlamda çöküntü yaşanmamış, Aslantepede yaşanan rezalet söz konusu değilken ve kendi yönetimi henüz ikiye parçalanmamış" durumda iken, Adnan Öztürk' den fazla aldığı oy sayısı yanlızca 654' dür..Bu demek oluyor ki; bugün gelinen noktada seçim kararı alınması halinde Sn. Adnan Polat' ın, karşısında güç birliği etmiş "İnan Kıraç, Ünal Aysal, Faruk Süren, Adnan Öztürk ve Ali Dürüst" rüzgarına karşı şansının olamayacağını düşünmek zor değildir.Şunu herkes görmektedir ki; kendi kurduğu yönetim dahi "2 yöneticisi istifa etmiş, 3 yöneticiside muhalefet şerhi koymuş" bir parçalanmışlık ile ortadayken, Adnan Polat'ın kongreden güven oyu alabilmesi hayaldir.

Adnan polat mali yapı'dan kulübü iyi yönetiyor..(iddia'lar öyle.)Ünal aysal türkiye ve iran'da elektrik santralleri olan türkiye'nin sayılı zenginleri arasındadır..En önemlisi ise ünal aysal herşeyini 0'dan yapmışdır..Aysal kulübümüzün mali yapısını bozmaz aksine dahada geliştirir,kurumsallaştırır..İnan kıraç galatasaray'ın menfaatleri'ni düşündüğü için aysalı destekliyor..Ünal aysal güçlü bir muhalefet ile galatasaray'ın başına gelicek..

Adnan Öztürk,Ali Dürüst,Abdürrahim Albayrak,Faruk Süren gibi isimlerle başkanlığa geçicek..

Adnan Öztürk eger futbol'u yönetirse..Chelsea ve Manchester United markasını zirveye taşıyan peter kenyon'u getiricek..Ve kenyon ile birlikte thomas kurth ve esteve calza'da kenyon ile birlikte olacak..Kısacası futbol'u duayenlere bırakıcak..

Abdürrahim Albayragı cogu galatasaraylılar sever..Florya'da futbolcu,hoca ilişkisinde huzuru yaratacagına inaniyorum..

Adnan polat'ın fazla yıpranmadan görevi bırakmasını temenni ediyorum..

Adnan polat mali yapı'dan kulübü iyi yönetiyor..(iddia'lar öyle.)Ünal aysal türkiye ve iran'da elektrik santralleri olan türkiye'nin sayılı zenginleri arasındadır..En önemlisi ise ünal aysal herşeyini 0'dan yapmışdır..Aysal kulübümüzün mali yapısını bozmaz aksine dahada geliştirir,kurumsallaştırır..İnan kıraç galatasaray'ın menfaatleri'ni düşündüğü için aysalı destekliyor..Ünal aysal güçlü bir muhalefet ile galatasaray'ın başına gelicek..

Adnan Öztürk,Ali Dürüst,Abdürrahim Albayrak,Faruk Süren gibi isimlerle başkanlığa geçicek..

Adnan Öztürk eger futbol'u yönetirse..Chelsea ve Manchester United markasını zirveye taşıyan peter kenyon'u getiricek..Ve kenyon ile birlikte thomas kurth ve esteve calza'da kenyon ile birlikte olacak..Kısacası futbol'u duayenlere bırakıcak..

Abdürrahim Albayragı cogu galatasaraylılar sever..Florya'da futbolcu,hoca ilişkisinde huzuru yaratacagına inaniyorum..

Adnan polat'ın fazla yıpranmadan görevi bırakmasını temenni ediyorum..

aynen bu oluşum başarıyı getiricek bence hepsi bir çatı altında toplanıyor.

ben inan kıraç'ın samimiyetine şu yönden inanıyorum , adnan polat'ın 2.dönem seçimlerinde kimse aksine konuşamazdı o şartlarda o zaman adnan öztürk karşısında adnan polat'ı desteklemiş kıraç , şimdide adnan öztürk'ü aklından gçeen yönetime çağırmış yani menfaatleri düşünüyor klübün adnan polat'ın artık yapıcağı birşey kalmadı zaten yönetimdeki 5 kişi devre dışı bir an önce bırakması klübün yararına .

liderler orda birbirini yesin olan GS taraftarına oluyor ışın çelebi 200 milyon dolar gelirimiz var borçlar azaldı diyor peki o zaman niye bank asya topcusu yerlilere tahamül ediyosunuz, meira,keita gibi yabancıları gönderip aynı paraya yerine niye daha vasat yabancıları alıyosunuz ne anladım ben bu kazançdan

İşte budur abi.

İnan Kıraç' a camia ve taraftar olarak hepimiz teşekkür borçluyuz. 74 yaşında bir G.Saray sevdalısının, hiç bir beklentisi olmadan sadece G.Saray' ın yarınları için vermiş olduğu mücadeleyi takdir etmek bizlerin görevidir. En kritik anlarda hep dilimizden düşmeyen bir haykırış vardır; "Bu camia sahipsizmi" "G.Saraylılar neden sahip çıkmıyor" "G.Saray' ı seven büyükler, duayenler neden susuyor" diye..Alın işte size gerçek bir G.Saray' lı. Günlerdir boş konuşan herkesden daha cesur ve kararlı olarak kimsenin yapamadığını yapıyor ve milyonların gözü önünde tüm camiaya şu mesajı veriyor. "Sn.Adnan Polat; ya G.Saray menfaatleri için gereğini yapacaksın, ya da çökmek üzere olan camiayı biz ayağa kaldıracağız."

Ünal Aysal

Faruk Süren

Adnan Öztürk

Ali Dürüst

Abdürrahim Albayrak

Hocada muhtemelen Terim olur..

Ekip böyle olacakmış..Kurulan ekip benim hoşuma gitti..Başkana çok takılmayın..Ekip daha önemli

şimdikinden 1000 kat daha iyi olacağına eminim.. şimdiden hayırlı olsun...

Ünal Aysal başkanlığında umarım bu kadro toplanır.

İnan Kıraç Ekibi Telegolde kendisi söyledi..Burdada haberi var bakabilirsiniz..

Benim başkan adayım Ünal Aysal. Tüm kademelerde görev yapmış. Kulübe gereken kurumsallığı getirecektir. Faruk Süren, Ali Dürüst ve Adnan Öztürk gibi isimler onunla beraber çalışacak. Kulübe maddi destekte de bulunacak.

İnan Kıraç, Adnan öztürk ile konuştuğunu söyledi.Polattan bu hafta randevu alacakmış bırakmasını söyleyecekmiş..Polat büyük ihtimal randevuyu kabul etmez..Polat bırakmassa tüzük gereği ona para harcama kısıtlılığı getireceğiz dedi..Açık açık tehditlerde bulundu.

Herlvacı olacakmı yönetimde diye sordular, Helvacıyı kim alır bilemem dedi:D

İnan Kıraç Ekibi Telegolde kendisi söyledi..Burdada haberi var bakabilirsiniz..

İnan Kıraç, Adnan öztürk ile konuştuğunu söyledi.Polattan bu hafta randevu alacakmış bırakmasını söyleyecekmiş..Polat büyük ihtimal randevuyu kabul etmez..Polat bırakmassa tüzük gereği ona para harcama kısıtlılığı getireceğiz dedi..Açık açık tehditlerde bulundu.

Herlvacı olacakmı yönetimde diye sordular, Helvacıyı kim alır bilemem dedi:D

Adam ayar vermiş. :)

Üst Alt