İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

Cevap: İnan Kıraç canlı yayında önemli mesajlar verdi

ya şu kaos bir sona erse adnan polat gidicek zaten ortada ünal aysal , faruk süren , adnan öztürk olduğuna göre onlara kimse rakip olamaz .

artık önümüzü görelim git adnan polat . LÜTFEN !

Ünal Aysalı tanımıyorum ama bundan daha kötü olamayız herhalde.Ayrıca çok zengin olduğu söyleniyo.Zaten bu takımın mevcut maddi imkanlar ile düzelmesi İMKANSIZ

bu mudur yani?...

ünal aysal bu klübün basına bu sekilde mi gelmeli????

inan kırac benim baskan adayım ünal aysal... yardımcıları da şunlar şunlar... gelince de maddi destek yapacak dedigi icin mi ünal aysal başkan olmalı?

yönetim istifa etmezse onları çalışmaz hale getiririz dediği için mi alkışlıyoruz şimdi inan kıraç'ı?...

ben şimdi inan kıraç'ın bu tavrını eleştirdiğim için adnan polat'çı mı oluyorum????

kimse şunları anlamıyor... sırf adnan polat tepkisi yüzünden normalde hiç hoş karşılamayacagımız şeylere alkış tutuyoruz...

adnan polat gitmeli... hem kendi için hem galatasaray için... ama gelecek insan bu şekilde gelmemeli...

bu hem galatasaray'a hem de gelecek başkana haksızlıktır...

bu şekilde gelecek başkan hep bir töhmet altında kalacak... bugünler unutulacak... en ufak bir tökezleme durumunda "yaaa bak adnan polatın ayağını kaydırdılar da başa geçtiler, liseliler, alaylılar, hedede hödödö" suçlamalarıyla karşı karşıya kalacaklar...

en muhalif adam bile ibra edilmeme gibi bişey olamaz demesini biliyor... demekki mali konuda söylenebilecek hiçbirşey yok... bunu en muhalif bile söylüyor... o zaman ibra etmemekle tehdit etmek ne demek... hadi mali konuda ibra ettiniz... bunun manası bu mali tabloyu ortaya koyanlar yanlış birşey yapmamış ve bu mali tabloyu onaylıyoruz demektir... bunu söyledikten sonra yönetimin mali gücünü kısıtlarız ne demek???? bu nasıl birşeydir???

eğer sen mali tabloyu ibra edeceksen o zaman bu yönetimin tek sorunu sportif başarıdır... onu içinde varolan yönetimi tehdit edemezsin...

muhalefet olarak kendi içinde bazı oluşumlar yaparsın ilk seçimde de çıkarsın yönetimin karşısına... bunu yaparken de televizyon programlarında bunu deşifre etmezsin...

hemde tarafı gayet açık olan ve yaptığı tek şey iftira olan bir programda yapmazsın bunu... yapamazsın... yapmamalısın...

ayrıca şunu merak ediyorum... denenmişleri evire çevire tekrar tekrar denemek bizim genlerimizde mi var???

neden hala faruk sürenler, ali dürüstler, albayraklar???? neden hala lucascular, fatih terimler????

galatasaray'ın yeni yüzlere ihtiyacı var... ama eski yüzlerin arkasından itmesiyle meydana cıkan yeni yüzlere degil

medeni cesaretiyle göreve talip olacak yeni yüzlere...

Açıklamaları bizzat dinledim. Sn.Kıraç'ın açıklamaları Galatasaray'ın sahipsiz kalmadığını anlamak adına sevindirici olsa da genel anlamda bana şık gelmedi. Bir dayatma bir darbe hissiyatı uyandırdı. Öyle ki bu hafta içinde görüşmek için Sn. Polat'tan randevu alacağını beyan etti Sn.Kıraç. Durum onu gösteriyor ki bu konuşmada Polat'tan bir takım şeyler istenecek. Olağanüstü kongre kararı al demek gibi... Eğer almazsan mali genel kurulda yönetim ibra edilmeyecek ve borçlanma yetkin kaldırılacak gibi tehditler verilecek.

Çare bu olmamalı. Bu yöntem Galatasaray kültürüne yakışmıyor. Polat en azından bugüne kadar yaptığı hizmetlerin hürmetine olağan kongreye kadar başkanlığa devam etmeli. Polat'ın ne kadar sıkıntılı bir dönemde göreve talip olduğunu hepimiz biliyoruz. Sportif anlamda başarılı olamadığımız herkesçe malum. Bu bizim yumuşak karnımız. Saldırmak isteyen burdan saldırıyor. Kurumsallaşma ve mali yapılanma konusunda yapılanlar neden gözardı ediliyor? Bence asıl mesele kulübün içinde bulunduğu mali sıkıntıdır. Önce bu sıkıntının halledilmesi gerekmektedir. Hasta bir adam düşünün. Bu adam iyileşmeden nasıl başkalarını güreşte yenmesini bekleyebilirsiniz?

Ben, Sn.Kıraç'ın mevcut yönetimin kulübü her yönden iyi idare edemediği şirketleri iyi yönetilmediğine dair tespitlerinin olmasını beklerdim. Keşke öyle bir tespitleri olsaydı. Ancak o da sportif başarısızlıktan dem vurdu. Mali yapılanma ve kurumsallaşma adına yapılanmaları inkar etmiyor. O zaman şöyle bir soru geliyor insanın aklına; peki bahsettiği adamlar niçin gelecekler, neyi düzeltecekler? Şirketlerin yönetiminde, borçların yapılandırılmasında problem yoksa, problem nerde peki? Geriye ne kalıyor? Sportif başarısızlık konusu. Evet doğrudur ortada bir başarısızlık vardır. Peki tüm bu yaygara sırf bunun için mi? Eğer bunun içinse (ki öyle görülüyor) çok yanlış yapılıyor. Eğer geleceği konuşulan adamlar kendi ceplerinden ortaya para koyacaklarsa (ki sanmıyorum) şimdiye kadar da koyabilirlerdi. Başka bir yönetimin çatısı altında olmanın zarureti ne?

Sn. Polat'ın şu anki durumunu A.Yıldırım'ın Fb'deki ilk yıllarına benzetiyorum. İlk 5-6 yıl sportif anlamda hiç başarıları yokken, tesisleşme anlamında büyük yatırımlar yaptı. Bu yatırımlarınn karşılığını almaya başlamasıyla birlikte sportif başarılar da gelmeye başladı. Şu an her branşta iddialılar. Artık fazla borcada girmiyorlar. Çünkü gelirleri iyi.

Özet olarak bütün bu beyanatlar, olayı Galatasaray'ın selameti açısından düşündüğümde kulağıma ve gönlüme hoş geliyor ama biraz derinlemesine düşündüğümde aklım karışmıyor da değil. Usul böyle olmamalı.

Açıklamaları bizzat dinledim. Sn.Kıraç'ın açıklamaları Galatasaray'ın sahipsiz kalmadığını anlamak adına sevindirici olsa da genel anlamda bana şık gelmedi. Bir dayatma bir darbe hissiyatı uyandırdı. Öyle ki bu hafta içinde görüşmek için Sn. Polat'tan randevu alacağını beyan etti Sn.Kıraç. Durum onu gösteriyor ki bu konuşmada Polat'tan bir takım şeyler istenecek. Olağanüstü kongre kararı al demek gibi... Eğer almazsan mali genel kurulda yönetim ibra edilmeyecek ve borçlanma yetkin kaldırılacak gibi tehditler verilecek.

Çare bu olmamalı. Bu yöntem Galatasaray kültürüne yakışmıyor. Polat en azından bugüne kadar yaptığı hizmetlerin hürmetine olağan kongreye kadar başkanlığa devam etmeli. Polat'ın ne kadar sıkıntılı bir dönemde göreve talip olduğunu hepimiz biliyoruz. Sportif anlamda başarılı olamadığımız herkesçe malum. Bu bizim yumuşak karnımız. Saldırmak isteyen burdan saldırıyor. Kurumsallaşma ve mali yapılanma konusunda yapılanlar neden gözardı ediliyor? Bence asıl mesele kulübün içinde bulunduğu mali sıkıntıdır. Önce bu sıkıntının halledilmesi gerekmektedir. Hasta bir adam düşünün. Bu adam iyileşmeden nasıl başkalarını güreşte yenmesini bekleyebilirsiniz?

Ben, Sn.Kıraç'ın mevcut yönetimin kulübü her yönden iyi idare edemediğ,i şirketleri iyi yönetemediğine dair tespitlerinin olmasını beklerdim. Keşke öyle bir tespitleri olsaydı. Ancak o da sportif başarısızlıktan dem vuruyor. Mali yapılanma ve kurumsallaşma adına yapılanmaları inkar etmiyor. O zaman şöyle bir soru geliyor insanın aklına; peki bahsettiği adamlar niçin gelecekler, neyi düzeltecekler? Şirketlerin yönetiminde, borçların yapılandırılmasında problem yoksa, problem nerde peki? Geriye ne kalıyor sportif başarı konusu. Evet doğrudur ortada bir başarısızlık vardır. Peki tüm bu yaygara sırf bunun için mi? Eğer bunun içinse (ki öyle görülüyor) çok yanlış yapılıyor. Eğer geleceği konuşulan adamlar kendi ceplerinden ortaya para koyacaklarsa (ki sanmıyorum) şimdiye kadar da koyabilirlerdi.

Sn. Polat'ın şu anki durumunu A.Yıldırım'ın Fb'deki ilk yıllarına benzetiyorum. İlk 5-6 yıl sportif anlamda hiç başarıları yokken, tesisleşme anlamında büyük yatırımlar yaptı. Bu yatırımlarınn karşılığını almaya başlamasıyla birlikte sportif başarılar da gelmeye başladı. Şu an her branşta iddialılar. Artık fazla borcada girmiyorlar. Çünkü gelirleri iyi.

Özet olarak bütün bu beyanatlar, olayı Galatasaray'ın selameti açısından düşündüğümde kulağıma ve gönlüme hoş geliyor ama biraz derinlemesine düşündüğümde aklım karışmıyor da değil. Ne diyelim Galatasaray için ne hayırlı olacaksa o olsun.

1.si Galatasaray kültürünün ne olduğunu inan kıraç senden benden iyi bilir..2.si bu takımın 3 yıl içerisinde 1 tane başarısını söylermisin,ki bu yıl için konuşmuyor sadece...3.sü futbol takımı demek Galatasarayın dünyadaki tanıtımı demek..futbol olmazsa kusura bakmada kurumsallaşma ile türkiyede bile adımızı duyan olmaz...1 sene daha yalan dolan çekemez bu taraftar.stad bomboş..sence adnan polat devam etse o stad dolar mı:D gerçekci olalım biraz..

bu mudur yani?...

inan kırac benim baskan adayım ünal aysal... yardımcıları da şunlar şunlar... gelince de maddi destek yapacak dedigi icin mi ünal aysal başkan olmalı?

yönetim istifa etmezse onları çalışmaz hale getiririz dediği için mi alkışlıyoruz şimdi inan kıraç'ı?...

ben şimdi inan kıraç'ın bu tavrını eleştirdiğim için adnan polat'çı mı oluyorum????

kimse şunları anlamıyor... sırf adnan polat tepkisi yüzünden normalde hiç hoş karşılamayacagımız şeylere alkış tutuyoruz...

adnan polat gitmeli... hem kendi için hem galatasaray için... ama gelecek insan bu şekilde gelmemeli...

bu şekilde gelecek başkan hep bir töhmet altında kalacak... bugünler unutulacak... en ufak bir tökezleme durumunda "yaaa bak adnan polatın ayağını kaydırdılar da başa geçtiler, liseliler, alaylılar, hedede hödödö" suçlamalarıyla karşı karşıya kalacaklar...

en muhalif adam bile ibra edilmeme gibi bişey olamaz demesini biliyor... demekki mali konuda söylenebilecek hiçbirşey yok... bunu en muhalif bile söylüyor... o zaman ibra etmemekle tehdit etmek ne demek... hadi mali konuda ibra ettiniz... bunun manası bu mali tabloyu ortaya koyanlar yanlış birşey yapmamış ve bu mali tabloyu onaylıyoruz demektir... bunu söyledikten sonra yönetimin mali gücünü kısıtlarız ne demek???? bu nasıl birşeydir???

eğer sen mali tabloyu ibra edeceksen o zaman bu yönetimin tek sorunu sportif başarıdır... onu içinde varolan yönetimi tehdit edemezsin...

muhalefet olarak kendi içinde bazı oluşumlar yaparsın ilk seçimde de çıkarsın yönetimin karşısına... bunu yaparken de televizyon programlarında bunu deşifre etmezsin...

hemde tarafı gayet açık olan ve yaptığı tek şey iftira olan bir programda yapmazsın bunu... yapamazsın... yapmamalısın...

ayrıca şunu merak ediyorum... denenmişleri evire çevire tekrar tekrar denemek bizim genlerimizde mi var???

neden hala faruk sürenler, ali dürüstler, albayraklar???? neden hala lucascular, fatih terimler????

galatasaray'ın yeni yüzlere ihtiyacı var... ama eski yüzlerin arkasından itmesiyle meydana cıkan yeni yüzlere degil

Muhalefet, daha doğrusu muhalif nedir onun özüne girmek lazım. Demokrasi de sistemin daha iyi işlemesi için, karşıt bir görüş muhakkak olur. Bütün görüşler karşıt görüşle birleştiğinde, yani başkanın mutlak kaybeden olacağı fikri hasıl olduğunda karşıt görüşlüler toplanır ve alternatif başkan adayı için kadrolaşırlar. Nasıl ki seçimler yaklaştığında partiler kadrolarında, milletvekili adaylarında bir düzenleme yapıyorlarsa; şu anda bu yapılanma bizim kulüpte de yapılıyor. Bunda ne var anlamadım.

İnan Kıraç'ta Adnan Polat'tan desteğini çekmiş, muhalefeti desteklediğini açık beyan ifade eden biri olarak ve en önemlisi hür biri olarak istediğini yapabilir. Yeter ki tüzük kurallarına aykırı olmasın. Sana itici geliyor olması sisteme aykırı olduğunu teşkil etmez..

Dünkü konuşma her ne kadar uslup olarak sert de olsa gerekli bir konuşmaydı bence.Tek eleştirilecek yanı bunu ''Telegol'' denen ciddiyetten nasibini almamış kişilerin cirit attığı bir programda yapılmış olmasıdır.Evet yapılan müdahele antidemokratik bir müdaheledir.Ama yönetimin kendi içinde çatırdadığı 2 ayrı kutup'un sürekli zıtlaştığı bir anlayışta ne Adnan Polat doğru kararlar alabilir ne de onlara muhalif olanların oluşumları.Bunun önüne geçilmesi gerekiyor.Şu an ki yönetim ile sportif başarıyı bırakın bundan sonra İDARİ VE MALİ BAŞARI bile hayaldir.Çünkü o MALİ AÇIDAN BAŞARILI BULUNUNA PROJELER DE BİLE YÖNETİM BU KADAR BÖLÜK PÖRÇÜK DEĞİLDİ.Ne HELVACI muhalifti,ne de CEMAL ÖZGÖRKEY.Şimdi ise yönetimin içi bile kazan gibi kaynıyorken,muhalefetin(liseli tayfanın) sessiz kalmasını beklemek zaten düşünülemez.Bu açıdan bu mesaj gerekliydi ve verildi,ama uslup sert ama program yanlış.

Ayrıca bana göre Adnan Polat yönetiminin hatalar zinciri sadece Sportif bir başıboşluktan ibaret değil.İdari açıdan da bariz bir yönetim hatası var.

*Medya'da sürekli aleyhine haber yapılmasına karşı çıkamamaları

*Bürokratik başıboşluk

*Futbolcuları sanki bir şirketin tayfasını yönetir gibi sadece alan ve sata(maya)n zihniyet.

*Sürekli olarak ''PANİK'' içinde yapılan transfer hamleleri.

*Aşırı Teknik Direktör Sirkülasyonu

*Lobi faaliyetlerinin zayıflatılması

*Geneli kapsayacak bütünleştirici bir yapının bir türlü tesis edilememesi

*Kulup başknlarının bile alay eder gibi ifadelerine(özellikle bu sene),cevap verilememesi.

*Gazetelerde futbolcularımız hakkında çıkan haberlerin çoğuna yalanlama yapılamaması.

*Kolun kırılıp yen içinde kaldığı anlayış yerine sürekli olarak bazı haberlerin belkide maksatlı basına sızdırılması.

*Yönetimin bir türlü uyum yakalayamaması.Kendi içinde bölünmüşlük.

*Hakem hatalarına 3 senedir tepki gösterilmemesi.

*Rakibin şampiyon olamamasının başarı olarak görülmesi.

Bütün bunlar bu dönemde yapılan hatalardan aklıma gelenler.Bu kadar hatanın yapıldığı bir ortam da başarının gelme ihtimali var mı.Yine 2006 ve 2008 gibi MUCİZE ŞAMPİYONLUK MU BEKLİYORUZ BİZ?ONLAR 50 YILDA 2-3 KEZ OLURDU VE 3 SENE DE 2 KEZ OLDU.

Kıssadan hisse Galatasaray 2002 den beri doğru yönetilmiyor.Sadece bu yönetim o SPORTİF YÖNETEMEME KABİLİYETİ'Nİ,İDARİ YÖNETEMEME KABİLİYETİ İLE BİRLEŞTİRDİ.Ve facia geldi işte.

1.si Galatasaray kültürünün ne olduğunu inan kıraç senden benden iyi bilir..2.si bu takımın 3 yıl içerisinde 1 tane başarısını söylermisin,

O zaman teknik direktörleri niçin eleştiriyoruz? Onlar senden benden iyi bilmiyorlar mı futbolu?

Bu kulüp bırak 3-5 yılı tam 14 yıl şampiyonluk hasreti çekmiştir. Ama demokratik teammüller ve sahip olunan kültürel kimlik neyi gerektirmişse o yapılmıştır.

bu mudur yani?...

:005::005::005:

Katiliyorum...

Hele Hele surasini hic anlamadim...

" Polat istifa etmez ise maddi olarak onu sikistiracagiz " ne demek yahu..? Sen Baskani istemiyorsun diye Galatasaray´i nasil zora sokarsin..?

Adnan Polat kötü yönetti evet kabul ediyorum... Ozaman bosuna Kongreye gidip secim felan yapmasinlar.. Baskani koysunlar islerine gitmedimi indirsinler...

Inan Kirac benim gözümde nerede kaybetti biliyormusunuz..? Reyting Kokan bir Programa cikip bu tür aciklamalar yapmasi ile...

Madem böyle bir düsüncen var ve illaki bunu TV de dile getireceksin.. E Be adam cik git Ali Kircaya, Birand´a konuk ol... Bu Dingillermi kaldi kala kala..?

Haldun Üstünel´i de anlamis degilim...

Sanki Cogunluk hangi Programi izliiyorsa orada görünme istegi cikmis gibime geldi...

Yanlis..!!!

Fazla uzun uzun analiz yapmaya gerek yok, Nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir'den anlamayanın hakki kötektir"

dipnot: Herkes bu dünyada hakketiğini bulur.

İnan Kıraç'ın şu sözü herşeyi net olarak açıklıyor.''Adnan Polat'a son seçimlerde destek verdiğim için pişman oldum.''

Şahsi kanaatim İnan Kıraç' ın Kanaltürk seçmesindeki yegane tercih, daha çok kitleye ulaşmasının mümkün olacağını düşünmüş olmasıdır. Beğeniriz veya beğenmeyiz, takdir ederiz veya etmeyiz bunu tartışabiliriz ama kabul edilmesi gereken bir gerçek var ki; Serhat Ulueren ve ekibi telefon bağlantıları ve ilginç röportajları ile nabzı iyi tutuyorlar. Aynı gecede İnan Kıraç, Işın Çelebi ve Haldun Üstünel' i canlı telefon ile yayına almak dürüst olmak gerekirse bir başarıdır. Konuklar, sohbetler belki bize ters gelebilir ama bu kadar kritik bir dönemde bu isimleri canlı yayına bağlamak takdir edilecek bir yayıncı başarısıdır. Dikkat ederseniz her bağlanan programı seyrettiğini söylemektedir, o dakikalarda Twitter ve internet üzerinde herkes programın tansiyonunu tartışmaktadır. Bu da demek oluyor ki Sn.İnan Kıraç mesajlarını geniş kitlelere duyurabilmek açısından doğru tercih yapmış diye düşünülebilir. Kaldıki bizim için önemli olan hangi kanala çıktığı değil, camiamıza ve taraftarımıza verdiği mesajın niteliğidir.

İnan Kıraç'ın muhalefet etmesi ve olaya el koymak istemesi kadar doğal bişey yok siz daha doğada vitaminken bu adam ve bu adam gibi bir çok duayen Galatasaray'a hiç bir menfaat gütmeden hayatlarını adamışlardır,tarihinin en kötü ve en yalancı yönetimine muhalefet etmeyecekte ne yapacak,A.Polat'ı savunan şakşakçı tayfanın argümanlarıda komik,vay efendim neymiş ekonomiyi düzeltmiş,projeler üretmiş,liseliler tukaka vs vs vs.

Düzelen ekonomi falan yok hala 3 yıl önceki noktadayız ,gelen giden hoca ve futbolcuların sayısını bile unuttuk ,Yayın ihalesi ve stad sayesinde pasta büyüdü sadece,onlarda da iş takipçiliği dışında birşey yapmadılar,Yayın ihalesi bu seviyelere geldiyse seversiniz sevmezsiniz ayrı ancak A.Yıldırım sayesinde bu seviyelere geldi,Stad işi zaten M.Sarıgül ve rahmetli Ö.Canaydın eseri,İyi yapılan bir GS Store vardı yükselen değer olarak onunda başındaki kişiyi(C.Özgörkey) sağolsun iç çekişmeler yüzünden yolladılar tıpkı futbol şubesindeki H.üstünel gibi.Liselileri kamuoyuna öcü gibi gösterip yok ağır abiler yok derin Galatasaray diyen sayın A.Polat seçilmeden önce liselilerin ağır topları ve abileri Ö.Canaydın,İ.Kıraç,S.Beyazıd vs gibi isimlerden vesayet ve icazet almasa o çok sık kullandığı klişe Floryanın 5 kapısından içeri girebilirmiydi.

Bu saydıklarım sadece yedikleri nanelerin bir kaçı,başta Cemal Nalga skandalı ve küstürülen,harcanan efsane isimlere,federasyon,siyasi ve kişisel ilişkilerine,yalanlarına hiç girmedim bile,Taraftar o kadar başarısızlığa alıştırıldı ve kanıksatıldı ki küme düşürseler 1 sene kaybetsek nolur diyecek hale geldi.

1-2 güne dek kuzu olmayan Galatasaray başkanından yeni bir gaz alma toplantısı bekliyorum,Tabi ki şakşakçılarındandan destek mesajları ;

Meee Meee Meee şeklinde...

İnan Kıraç'ın projesi kelimenin tam anlamıyla kabus.

30 sene öncesinin sistemi.

Paralı bir başkan, oy potansiyeli yüksek tüm isimleri yönetim kuruluna almak, hepsine pastadan pay vermek ve çakma bir ekip oluşturmak.

Adnan Polat değişmeli mi? Değişsin.

Ama bu yolla değil.

Ahmet Çakar bile doğruyu gördü.

Bu vesayettir.

Çıkıp da yetki vermemekle, ibra etmekle tehdit edilebilir mi Galatasaray başkanı.

Böyle bir çirkinliği ilk kez görüyorum 32 senelik hayatımda bu camiada.

Adnan Polat'ın tüm yanlışlarından daha tiksinç bir yaklaşımdır ortadaki.

Ben geçen seçimdeki Adnan Öztürk projesine okeyim. O proje iyidir kötüdür tartışırım.

Ama şu sunulan proje Galatasaray'ın İnan Kıraç'ın gençliğne gitmesi demek.

Bir yolu bulunup bu engellenmeli.

>>>>> Fazla uzun uzun analiz yapmaya gerek yok, Nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir'den anlamayanın hakki kötektir"

dipnot: Herkes bu dünyada hakketiğini bulur. <<<<<

herkes bu dünyada hakketigini bulursa...

bizim hakkettiğimiz galatasaray bu galatasaray mı?...

ben cevaplayayım...

evet bu türkiyenin taraftar zihniyetini göz önünde bulundurursak (tüm takımlar icin gecerli)

malesef biz de hakkettigimizi bulmusuz...

İnan Kıraç'ın projesi kelimenin tam anlamıyla kabus.

30 sene öncesinin sistemi.

Paralı bir başkan, oy potansiyeli yüksek tüm isimleri yönetim kuruluna almak, hepsine pastadan pay vermek ve çakma bir ekip oluşturmak.

Adnan Polat değişmeli mi? Değişsin.

Ama bu yolla değil.

Ahmet Çakar bile doğruyu gördü.

Bu vesayettir.

Çıkıp da yetki vermemekle, ibra etmekle tehdit edilebilir mi Galatasaray başkanı.

Böyle bir çirkinliği ilk kez görüyorum 32 senelik hayatımda bu camiada.

Adnan Polat'ın tüm yanlışlarından daha tiksinç bir yaklaşımdır ortadaki.

Ben geçen seçimdeki Adnan Öztürk projesine okeyim. O proje iyidir kötüdür tartışırım.

Ama şu sunulan proje Galatasaray'ın İnan Kıraç'ın gençliğne gitmesi demek.

Bir yolu bulunup bu engellenmeli.

İnan Kıraç'ın bu güne kadar çıkıp konuştuğunu görmedim.Demek ki durum o kadar vahim ki çıkıp yeni başkan şu olacak diyor.Adnan Polat batan bir gemide ya bu gemi Adnan Polat'la birlikte batacak ya da gemi değişecek Galatasaray kurtulacak.

Hakan farkında değilmisin..Sanki 3-5 gündür Haldun Üstünel' i nasıl öne çıkmaya başladı medyada. Sn.Polat. ile statda beraber geziyorlar mesela, hemde kongreye 20 gün kala ne ilginç tesadüf..! Böylece Haldun Üstünel ile flört ediyormuş gibi görünüp zaman ve zemin kazanmaya çalışıyor Sn.Polat. Adnan Sezgin istifasından sonra çok zekice bir hamle daha..

İnan Kıraç'ın bu güne kadar çıkıp konuştuğunu görmedim.Demek ki durum o kadar vahim ki çıkıp yeni başkan şu olacak diyor.Adnan Polat batan bir gemide ya bu gemi Adnan Polat'la birlikte batacak ya da gemi değişecek Galatasaray kurtulacak.

İnan Kıraç'ın bu güne kadar çıkıp konuşmaması bu gün çıkıp bu şekilde konuşmasını haklı kılmaz.

Adnan Polat'ın değişmesi gerekiyorsa değişsin. Ama yöntemin bu olması yapılacak yanlışların en büyüğüdür.

Biz burda buna alkış tutmayalım. Padişahçı olmayalım.

Futbol açıksından hakikaten Adnan Polat'ın savunulacak tarafı yok. Ama idari açıdan da İnan Kıraç'ın önerdiği şeyin savunulacak tarafı yok.

@Yasin aynı şeylerden bahsediyoruz zaten.H.Üstünel son noktayı dün koydu zaten açıkça söylemesede İ.Kıraç'ın söylediklerine paralel olrak yönetimi eleştirdiğini ve beğenmediğini ima etti.A.Polat'a gelirsek zaten bugüne kadar yaptığı her hamle seçim yatırımı şeklinde.Avrupada elenme sonrası transferler,dibe vurduktan sonra A.Sezgin yollayışı,Devlet erkanı karşısında el pençe durup taraftarı satışı sonra bir türkücü edasıyla beni sizler varettiniz taraftar istemzse giderim söylemleri vs.

Yeminle ben yoruldum ya bu adamın yalanlarını ,hatalarını yazmaktan anlatmaya çalışmaktan ancak tüm demokrasilerde olduğu gibi karşıt görüşlerde sitede mevcut olduğundan adamlara ne desek boş A.Polat deh dedimi yürüyorlar ho dedimi duruyorlar.Allah sonumuzu hayır etsin.

Üst Alt