İntihara Sürükleyen Oyun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İntihara Sürükleyen Oyun

Bazı Rus forumlarındaki yetkili abiler oyuna alabiliyor sadece. 3-4 mesaj önceki yazımı okurmusun detaylı bilgi var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şimdi okudum yazını Saol bilgi için.
Benim indirdiğim oyunda 52 soru /görev artık neyse ile kurulu zaten ama çok basit şeyler yani.
Ondan anlam çıkartamadım zaten. Demek ki buna benzer değişik sorular imtihanlar ile versiyonu var.

Şimdi okudum yazını Saol bilgi için.
Benim indirdiğim oyunda 52 soru /görev artık neyse ile kurulu zaten ama çok basit şeyler yani.
Ondan anlam çıkartamadım zaten. Demek ki buna benzer değişik sorular imtihanlar ile versiyonu var.
Buna benzer degil yav bildigin chat halinde bir oyun. Administrators yani Adminler sana gorev veriyor 50 gun surekli son gorevde intihar etmek bu kadar. Bazi gorevlerde kendini jiletle kesmek gibi vs.

Buna benzer degil yav bildigin chat halinde bir oyun. Administrators yani Adminler sana gorev veriyor 50 gun surekli son gorevde intihar etmek bu kadar. Bazi gorevlerde kendini jiletle kesmek gibi vs.
Benim indirdiğim oyun da chat haliyle zaten.
52 tane görev var 52 güne yayalı.
Ama görevler anlattığınız şekilde değil bunda. Fake versiyonu demek ki işte

oyunun yapımcısı algı yönetimi tekniklerini nereden öğrendiğini bilmiyorum ama kullandığı sistematik yapıyı incelediğim zaman bir yerlerden bunun eğitimini aldığı bariz belli

İntihara sürükleyen oyun: Türkiye'deki futboldur, futbola herkesin karışmasıdır, yabancı sınırıdır.

Konu kilit.

Dafuq m8
Suana kadar 12-13 yasinda olan cocuklari ihtihara sürükledi. Bunlari manipuler etmek cokta zor olan bisey degil.

kolay olsa bile adamın kullandıkları bilimsel teknikler yani. mesela mavi renk bilinçaltında üzüntü, depresyon ve uykuyu çağrıştırır. hatta oyuna mavi balina denmesinin sebebi balinaların depresyona girdikleri zaman intihar etmeleri vsvs.

(bkz: Priming (psychology) - Simple English Wikipedia)

Son düzenleme:
Üst Alt